Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz mojej gry][Starożytne zwoje 2D][Darmowa][Premiera 15 Grudzień]


SwerQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

"Ale tym razem nie jest to żadne ścierwo, nad tym projektem ciężko pracuje już od kilku dni "

 

Serio masz poczucie humoru :)

 

Jak mnie wkurwiają ci ludzie co tylko zrzędzą i go krytykują. Sami nic nie robią, a tutaj do niego sie rzucają. W przeciwieństwie do was ON PRÓBUJE I SIĘ UCZY...

Chyba sami doszliście do tego, że człowiek próbując, popełniając błędy i tworząc krapy w przyszłości może w końcu ZROBIĆ JAKIŚ SUPER ZAJEBISTY PROJEKT.

 

Przykładem jest Wernher von Braun. Jak by ktoś nie wiedział projektant rakiety V2. Próbował, lata pracy i w końcu udało mu się stworzyć działającą poprawnie, niszczycielską broń. Przez okres kilku lat nie był w stanie jej tak ogarnąć, aby działała.

 

ps. a ja mam wasze komentarze gdzieś i zagram. Zagram, bo chcę zobaczyć jego twórczość i zapewne dostanie ode mnie łapkę w góre. W końcu coś innego niż cały czas LoL, który jest plagą XXI wieku .

 

Tak... tylko, że on jest na poziomie małej dziewczynki która nalewa wyimaginowaną kawę do plastikowej filiżanki.

 

 

"Ale tym razem nie jest to żadne ścierwo, nad tym projektem ciężko pracuje już od kilku dni "

Serio masz poczucie humoru :)

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

"Ale tym razem nie jest to żadne ścierwo, nad tym projektem ciężko pracuje już od kilku dni "

 

Serio masz poczucie humoru :)

 

 

Tak... tylko, że on jest na poziomie małej dziewczynki która nalewa wyimaginowaną kawę do plastikowej filiżanki.

 

 

"Ale tym razem nie jest to żadne ścierwo, nad tym projektem ciężko pracuje już od kilku dni "

Serio masz poczucie humoru :)

 

"Tak... tylko, że on jest na poziomie małej dziewczynki która nalewa wyimaginowaną kawę do plastikowej filiżanki."

I mówi to dzieciak publikujący swoje żenujące serwery do minecrafta.

Opublikowano

"Tak... tylko, że on jest na poziomie małej dziewczynki która nalewa wyimaginowaną kawę do plastikowej filiżanki."

I mówi to dzieciak publikujący swoje żenujące serwery do minecrafta.

Tak wystawiłem własny serwer Minecrafta na forum więc jestem żenującym dzieciakiem.

Jeżeli któraś z twoim gier stała by się sławna i ludzie reklamowaliby własne serwery na forach to też zacząłbyś ich wyzywać od żenujących dzieciaków? Ostatnio grałem w Lego Marvel +7 zadowoli cię to?

 

Bronisz się pisząc "ale ja przynajmniej coś robię, a nie siedzę objadając się cipsami".

Więc wszyscy zacznijmy robić gry komputerowe! Może schudniemy!

 

"Hejterzy myślą, że kreatory do gier to gówno"

Sam w sobie kreator nie jest "gównem" ale to co w nim robisz jest "gównem".

 

"To ty pokaż, że coś potrafisz i zrób taką grę"

To ty ułóż kostkę rubika lub złóż origami z 4000 trójkątów i "chuj" mnie obchodzi, że tym się nie interesujesz.

 

Twoje wymówki są intrygująco śmieszne i czasami wolę wejść na forum i przeczytać parę twoich postów niż dowcipy o Jasiu.

Opublikowano

Która to już twoja gra Pev? 10? Po co je robisz skoro i tak żadnej nie opublikowałeś?

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

"Tak... tylko, że on jest na poziomie małej dziewczynki która nalewa wyimaginowaną kawę do plastikowej filiżanki."

I mówi to dzieciak publikujący swoje żenujące serwery do minecrafta.

Tak. Makin gra w minecrafta, nazwiesz go dzieciaczkiem? Twoi rodzice będą grać w minecrafta, nazwiesz ich dzieciaczkami? Spoko, tylko wiedz, że może on nawet jeżeli jest tym dzieciaczkiem, to inteligencją cię przewyższa, Pevie.

Opublikowano

Nadal twierdzicie że grafika z tibii?

 

Tak, tylko porównujesz tutaj gniota z klasykiem. Twoja gra, która jeszcze nie wyszła z Tibią która wyszła w 1997roku. Co najwyżej to my możemy Cię poraportować za dublowanie postów, których nagminnie używasz, na Twoich wcześniejszych kontach na MPC też tak robiłeś, a IP da się sprawdzić bo GM ma taką możliwość, lecz nie wiem jak można oszukiwać samego siebie ;-P bo my akurat mamy 101% że to Ty, panie Pevie?

Opublikowano

 

Tak, tylko porównujesz tutaj gniota z klasykiem. Twoja gra, która jeszcze nie wyszła z Tibią która wyszła w 1997roku. Co najwyżej to my możemy Cię poraportować za dublowanie postów, których nagminnie używasz, na Twoich wcześniejszych kontach na MPC też tak robiłeś, a IP da się sprawdzić bo GM ma taką możliwość, lecz nie wiem jak można oszukiwać samego siebie ;-P bo my akurat mamy 101% że to Ty, panie Pevie?

@report za to że nazwałeś mnie pevem. Proszę bardzo niech GM sprawdzi moje ip... Nie mam nic do ukrycia.

Nie porównuje "gniota z klasykiem" (wypraszam sobie, moja gra to nie gniot. Twoja stara może być ew gniotem ale to jak wolisz) chodziło mi o grafikę.

Opublikowano

@report za to że nazwałeś mnie pevem. Proszę bardzo niech GM sprawdzi moje ip... Nie mam nic do ukrycia.

Nie porównuje "gniota z klasykiem" (wypraszam sobie, moja gra to nie gniot. Twoja stara może być ew gniotem ale to jak wolisz) chodziło mi o grafikę.

Już na starą xD XD widać team pełen profesjonalizm nie ma co :D

Opublikowano

@report za to że nazwałeś mnie pevem. Proszę bardzo niech GM sprawdzi moje ip... Nie mam nic do ukrycia.

Nie porównuje "gniota z klasykiem" (wypraszam sobie, moja gra to nie gniot. Twoja stara może być ew gniotem ale to jak wolisz) chodziło mi o grafikę.

Ta gra to gniot i nawet nie muszę w nią grać żeby to stwierdzić.

Zapraszam do tematu za jakieś 4 lata, o ile autor poświęci na to przynajmniej godzinę-dwie dziennie. Wtedy będzie można mówić o grze a nie kilkugodzinnej zabawie w edytorze "dla idiotów".

Poziom intelektualny twórcy nie stoi na zbyt wysokim poziomie, więc czego też się można spodziewać po tym pseudo projekcie gry.

Opublikowano

 

2rp47dk.png

moja gra zrobiona w paincie prawdaż, że aż czuć smak profesjonalizmu ?

 

Troche o fabule: Stick o imieniu Pev chce zabłysnąć swoja jak że zajebistą twórczoscią oraz wiedzy o językqach skryptowych. Zbierasz punkty które to są "Mózgi" im więcej punktów tym inteligentniejszy będziesz musisz uważać na bardziej inteligentych od siebie przeciwników .

 

 

 

 

Gra zostanie wydana 15 grudnia 3254 roku.

Opublikowano

 

2rp47dk.png

moja gra zrobiona w paincie prawdaż, że aż czuć smak profesjonalizmu ?

 

Troche o fabule: Stick o imieniu Pev chce zabłysnąć swoja jak że zajebistą twórczoscią oraz wiedzy o językqach skryptowych. Zbierasz punkty które to są "Mózgi" im więcej punktów tym inteligentniejszy będziesz musisz uważać na bardziej inteligentych od siebie przeciwników .

 

 

 

 

Gra zostanie wydana 15 grudnia 3254 roku.

Huahahahuehaheuahehaheuahahueha, wyjdź

@report

Opublikowano

@report za to że nazwałeś mnie pevem. Proszę bardzo niech GM sprawdzi moje ip... Nie mam nic do ukrycia.

Nie porównuje "gniota z klasykiem" (wypraszam sobie, moja gra to nie gniot. Twoja stara może być ew gniotem ale to jak wolisz) chodziło mi o grafikę.

 

Nie Ty dyktujesz regulamin tylko administracja forum, bo jeszcze bardziej się ośmieszasz tymi "reportami'. Nie życzę sobie obrażania mojej rodziny, już napisałem Ci kiedyś w innym Twoim temacie litania, więc nie mam zamiaru tu tego powtarzać. Postaram Ci się znaleźć miejsce na kwejku.

Opublikowano

Nie wdaje się już w dyskusję - każda obraza mnie od teraz czy nazwanie mnie "pevem" kończy się reportem

(post dla modów)

PS: poprawiłem grafikę :

zivp.png

No, według mnie już lepiej ;) Nadal widzę rażącą wadę... wielkie pustki na mapie :/

@edit Elder Scrolls mówi Ci to coś? :D

Opublikowano

Pevie, być może masz zmienne ip, lub używasz TOR'a. Wiedz, że porównując tą twoją "grę", jeżeli można nazwać to grą, do tibii, to jesteś śmieszny. Tibia może i nawet ma gorszą grafikę, ale samą fabułą, grywalnością, rozmaitością, graczami, przebija te twoje kacze opowieści zwoje

Zacząłeś jechać po rodzicach, też się ośmieszasz.

Myślę, że te twoje 19 lat, ustawione w profilu, to 19 - 9, w prawdziwym życiu.

Czekam cztery dni, zobaczę tą twoją gierkę i zobaczymy, czy zmarnowałem te 2 godziny, czy nie. Lecz sądzę że zmarnuje.

Opublikowano

Nie wdaje się już w dyskusję - każda obraza mnie od teraz czy nazwanie mnie "pevem" kończy się reportem

(post dla modów)

PS: poprawiłem grafikę :

zivp.png

 

 

Ej Pev... wypad z tego forum bo jedyne co potrafisz to kopiować inne projekty.

 

 

 

u4gm.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...