Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz mojej gry][Starożytne zwoje 2D][Darmowa][Premiera 15 Grudzień]


SwerQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakiś ss?

To ty Pev?

 

 

Ps. Kilka dni tworzenia gry - wow!

Żaden Pev! W moich poprzednich tematach też tylko wszyscy gadali o jakimś "pevie"

ss jutro.

Ja przynajmniej poświęciłem jak narazie kilka dni swojego życia zamiast wpierdalać czipsy i oglądać filmy, dla kogoś kto lubi grać w takie gry.

Opublikowano

Zrozum w końcu, że sam bez żadnych umiejętności, ściągając gotowe silniki gier z internetu za wiele nie stworzysz. Ale pewnie jak będę miał czas to ją sprawdzę.

Opublikowano

Zrozum w końcu, że sam bez żadnych umiejętności, ściągając gotowe silniki gier z internetu za wiele nie stworzysz. Ale pewnie jak będę miał czas to ją sprawdzę.

Mam umiejętności korzystania z takich programów. Gra jest uwierz mi naprawdę na wysokim poziomie. Grafika może nie jest rodem z Far Cry 3 ale staram się ją udoskonalać jak tylko można.

Opublikowano

Który to z kolei projekt, "nad którym będziesz tak ciężko pracował i go nie porzucisz"?

Z góry ci radzę, żebyś go skasował bo i tak nic z tego nie wyjdzie.

1567846744.png
Opublikowano

Zastanawiam się po co "robisz" te gry jak nigdy żadnej nie udostępniłeś, a przynajmniej ja żadnej nie widziałem. No zobaczymy co z tego wyjdzie. Zastanawia mnie jeszcze dopisek z poprzedniego tematu: "Jeśli to czytasz to wiedz że jesteś lamOM".

Opublikowano

Zastanawiam się po co "robisz" te gry jak nigdy żadnej nie udostępniłeś, a przynajmniej ja żadnej nie widziałem. No zobaczymy co z tego wyjdzie. Zastanawia mnie jeszcze dopisek z poprzedniego tematu: "Jeśli to czytasz to wiedz że jesteś lamOM".

W poprzednim temacie chodziło o spoiler nie o cały temat. A zresztą przekonacie się sami 15 grudnia, ps zaraz na youtubie pojawi się "zapowiedź" i dam tutaj linka.

Chcieliście screena to macie (yt) :

 

Opublikowano

Wow! RPG Maker bez skryptów w ... niech zgadne wersji pirackiej! Cudnie ^_^

Bez skryptów? Nie, jest około 50 skryptów i grafik. Piracka? Skąd wiesz? Jak jesteś taki mądry to sam zrób grę która trwa 2h a nie tylko siedzisz przed monitorem i hejtujesz.

Opublikowano

@ważne info

Istmieje opcja edytuj...

 

 

PS. Polecam na początek robić kalkulatory, etc i nauczyć się programowania i robić gry a nie w rpg marker i nazywać się programistą...

J7kTLRS.jpg?1
Opublikowano

premiera za tydzień a Ty zmieniasz system walki...
słit.
może za 2 miesiące gra będzie funkcjonalna i bez błędów.

uwielbiam "Twoje gry"

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

@ważne info

Istmieje opcja edytuj...

 

 

PS. Polecam na początek robić kalkulatory, etc i nauczyć się programowania i robić gry a nie w rpg marker i nazywać się programistą...

Nie nazywam siebie programistą, gdzieś tak powiedziałem? A ty jakie masz sukcesy? Może zrobiłeś jakieś gry chociaż w makerze, nie?

To siedź cicho i wpierdalaj czipsy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...