Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Nerfy oraz zmiany na PBE & Nadchodzi mapa FirstBlood


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taric tez odczuje to bardzo

Ta.. dobrze że mój support nauczył się ostatnio grać Leoną bo jej nie ruszają, a Taric sam w sobie obecnie był OP. ;)

Jeszcze mi luciana znerfili, dobrze że nie tak ostro.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Wreszcie Fiddlesticks tego feara ma słabszego trochę. W SoloQ to było za mocne...

Opublikowano

Nerf dla luciana ? Nie wiem czy słuszny on jest :D.

Wreszcie fiddlestick dostał nerfa, ten jego fear był zbyt "op" ^^. Szkoda troszkę mi tarica, to jeden z moich ulubionych supportów ;).

Opublikowano

Ciekawe jak odbije się to na ostatniej popularności Luciana.

Grać nim nie przestane bo to nie jest duży nerf. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

A co za różnica 3 sekundy, a 2 sekundy z kawałkiem? Tak czy siak poleci fear na APC/ADC i go nie ma.

 

Czekam na tą mapę.. ale wydaje mi się, że to będzie trochę lipne bo np ktoś weźmie maszynki do farmy np Karthus i Riven to te 100 creepów zrobią szybko i mają wina..

Opublikowano

Najbardziej podoba mi się nerf Fiddlesticka. Przecież, gdy on użył Q na ADC w TF'ie to było już po nim :D

Szkoda, że Lucka nerfią, ostatnio nim zacząłem grać.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Czy te ikony przywoływaczy bedą za rp ? W ogóle te nowe ikony spelli jakoś nie przypadaja mi do gustu ;_;, zdecydowanie wole nasze dobre stary ikony ^^.

Opublikowano

fiddl jak fiddl, a mój rammus biedny teraz jest w sumie bezużyteczny bo prócz mocarnego tauntu nic mu praktycznie nie pozostaje ;(

Opublikowano

Grałem w obu trybach. Powiem tak.

Tryb 2v2 słabe, gra trwa max 5min. Bez sensu.

Tryb 1v1 ch**owe, totalna porażka, niewypał jakich mało, miniony nie biją siebie na wzajem tylko wieżę, najgorszy tryb ever made, długoś gry max 3min.

Kapi757_eune_92_3_nozg.png

Opublikowano

Hejo, z tej strony Ryuozaki (ten normalny xD)

 

Nie chcę zakładać nowego tematu na koncie które miało służyć jedynie do odwołania ws. bana, ale jest jedno ciekawe info. Mianowicie:

 

ŚWIĄTECZNE SKINY DO WARDÓW! <3

 

Opublikowano

Kurwa witamy fiddla w least popular Champions.Fidel jest pickany tylko po to żeby dac q przeżyć dac q i tak w kółko. Nie dość ze jest papierowy to ledwo się do jungli nadaje. Faktem jest ze to najlepszy champ 1v1 pod względem stój i walcz

Opublikowano

Grałem w obu trybach. Powiem tak.

Tryb 2v2 słabe, gra trwa max 5min. Bez sensu.

Tryb 1v1 ch**owe, totalna porażka, niewypał jakich mało, miniony nie biją siebie na wzajem tylko wieżę, najgorszy tryb ever made, długoś gry max 3min.

 

Bo przecież o to chodzi? 2vs2 i masz zamiar bić się 30 minut?

Opublikowano

Grałem w obu trybach. Powiem tak.

Tryb 2v2 słabe, gra trwa max 5min. Bez sensu.

Tryb 1v1 ch**owe, totalna porażka, niewypał jakich mało, miniony nie biją siebie na wzajem tylko wieżę, najgorszy tryb ever made, długoś gry max 3min.

 

To że miniony biją tylko wieże to bug który usuną ASAP.

6434527732.png76561198021029824.png

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...