Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK]-[EASY]Larians.PL - Więcej niż Historia


ddaammiiaannq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poprawcie te wszystkie bugi , które gracze wypisują to może zdobędziecie graczy.

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Skąd Truta ?


Skąd Stalka ?


Jaki typ serwera?


Pelerynki nieskończone?


W ile wbije max lvl?


Są Pety ?


Są wierzchowce?


+ ile max KD?


Rosy będą mieć max wartości?


PD ma czas max 1h?


Są filtry Anty DDoS ? żeby pierwszy lepszy DDoS was nie zniszczył.


BS dozwolony?


Zmianki 1/5 bon drogie są?


Będzie Konkurs na GamePlay'a?


Co Ile oddajemy itemsy do biologa ? :D


Są AutoPoty?


Jest Autopatcher?


Sam jesteś w teamie?


Często bedziesz ONLINE i banował WaitHacki ?


Macie reklamy u YouTuber'ów?


Bony wchodzą max?


Macie zabezpieczenia przed komendą -dice na wywalanie channeli ?


Skąd zwój Zmiany Skilli ? -.-;)



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



Pobieram klienta ;)



Skąd zwój zmiany skilli ?



Rosy mają maxymalne wartości ?



Macie jakichś YouTuber'ów ?



w ile wbije max lvl ?



w pierścieniu tp albo w jakiejś księdze da sie kupic np poty ? żeby nie biegać do m1 ?



co ile oddajemy itemy do biologa ?



Po ile są zmianki 1/5 u npc ( CENA )



ile yang dropi z psa ?



ile yang bd miec na 50 lv ?



stać mnie bd na fms i wybonowanie eq z hp na 30 lvlu ?



Itemy od biologa mogę dropić na maxymalnym poziomie ? czy trzeba bd dropka robić ?




mam nadzieje że serwer nie postawiony na 10 dni zwijacie kase i zamykacie serwer ?




są autopoty ?



jak często beda odbywać sie eventy ?




Sam jesteś w Teamie ?






Ciężko wbić 50 śr do zatrutego ?





jest 6/7 bon na serwerze ?



ten serwer to Carestia ?




~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~




DLaaczego autopatcher od Segorii ... ?



ss2.jpg





No i pojawiły się problemy ... grac sie nie da boo ...



SS Config'a


ss4.jpg




SS z GRY ! :


ss3.jpg



Licze na pomoc ;)


Opublikowano

 

Skąd Truta ?

Skąd Stalka ?

Jaki typ serwera?

Pelerynki nieskończone?

W ile wbije max lvl?

Są Pety ?

Są wierzchowce?

+ ile max KD?

Rosy będą mieć max wartości?

PD ma czas max 1h?

Są filtry Anty DDoS ? żeby pierwszy lepszy DDoS was nie zniszczył.

BS dozwolony?

Zmianki 1/5 bon drogie są?

Będzie Konkurs na GamePlay'a?

Co Ile oddajemy itemsy do biologa ? :D

Są AutoPoty?

Jest Autopatcher?

Sam jesteś w teamie?

Często bedziesz ONLINE i banował WaitHacki ?

Macie reklamy u YouTuber'ów?

Bony wchodzą max?

Macie zabezpieczenia przed komendą -dice na wywalanie channeli ?

Skąd zwój Zmiany Skilli ? -.-;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pobieram klienta ;)

Skąd zwój zmiany skilli ?

Rosy mają maxymalne wartości ?

Macie jakichś YouTuber'ów ?

w ile wbije max lvl ?

w pierścieniu tp albo w jakiejś księdze da sie kupic np poty ? żeby nie biegać do m1 ?

co ile oddajemy itemy do biologa ?

Po ile są zmianki 1/5 u npc ( CENA )

ile yang dropi z psa ?

ile yang bd miec na 50 lv ?

stać mnie bd na fms i wybonowanie eq z hp na 30 lvlu ?

Itemy od biologa mogę dropić na maxymalnym poziomie ? czy trzeba bd dropka robić ?

mam nadzieje że serwer nie postawiony na 10 dni zwijacie kase i zamykacie serwer ?

są autopoty ?

jak często beda odbywać sie eventy ?

Sam jesteś w Teamie ?

Ciężko wbić 50 śr do zatrutego ?

jest 6/7 bon na serwerze ?

ten serwer to Carestia ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

DLaaczego autopatcher od Segorii ... ?

ss2.jpg

No i pojawiły się problemy ... grac sie nie da boo ...

SS Config'a

ss4.jpg

SS z GRY ! :

ss3.jpg

Licze na pomoc ;)

 

Nw czemu tak masz,ale dzisiaj bd nowy client,więc takich rzeczy napewno nie bedzie :)

Dzięki clientowi naprawimy 99,9% bugów na serwerze :)!

Segoria jest to serwer naszego sponsora KRETovskiego on udostepnia patcher.

Carestia ( nasz stary serwer)

A te pytania to są na jajca nie ?

"Jaki typ serwera" na serio?

w6qirs.jpg

Opublikowano

Reklama nr.1 = MPC Forum :D

Reklama nr.2 = YouTube ( Będe kręcił serie ) za 2-3 dni. ;P

 

Postaram się namówić kolege co ma 8k subów żeby nakręcił gp xD

 

 

PS. Do Admina.

Weź zmień ceny zmianek :) w końcu to easy . Prawie wszystko to samo co Ethana dobra.. ale weź zmień ceny 1/5 zmianek bardzo cie prosze. Wiem że dużo kasy leci ... ;> ale prosze i prosze zmień ceny :P . i ceny rosek też mozesz zmienic

 

PS.2 Bony max wchodzą ?

Opublikowano

Serwer sam w sobie całkiem fajny, troszkę pilków ukradzionych. Natomiast co do adminów to nieraz widziałem, jak się prosili o pomoc na mpc w sprawie serwerów - głównie jak zrobić. ;)

 

@

ile osób online?

Opublikowano

Serwer sam w sobie całkiem fajny, troszkę pilków ukradzionych. Natomiast co do adminów to nieraz widziałem, jak się prosili o pomoc na mpc w sprawie serwerów - głównie jak zrobić. ;)

 

@

ile osób online?

To było rok temu :P

w6qirs.jpg

Opublikowano

popraw drop broszek i olejków niebios v2 ze spota 3 oleji i jedna broszka leci cos cienko to dropi ;d da sie coś zrobic z tymi bryłkami za dużo miejsca zajmujo w eq nie można nałożyć jedno na drugie ;d

Opublikowano

Bajki :P

Bajki? haha no najlepiej to napisać niż sprawdzic.Za tydzien reklamy? hahaahhah dowaliles xD ten server jest dla kasy, ta 'administracja' nie ma nawet 10zl na reklamy... max tydzien i servera nie ma.

Opublikowano

Bajki? haha no najlepiej to napisać niż sprawdzic.Za tydzien reklamy? hahaahhah dowaliles xD ten server jest dla kasy, ta 'administracja' nie ma nawet 10zl na reklamy... max tydzien i servera nie ma.

Serwer dla kasy?? 80 zł w isie pzdr.

w6qirs.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...