Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Segoria.PL-Więcej niż przeszłość ! [Dedyk] [Easy]


ApsiKxMetin2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łapcie Łatke ... Bez żadnych wirusów itd itp ...

 

Hosting #1 : http://www.multiupload.nl/PCZ33HZU8M

 

Hosting #2: http://speedy.sh/nSuJB/Latka-UploadByWarszawa.rar

 

Hosting #3 : http://www.sendspace.pl/file/46cd947b6cb870d8b7c4af3

 

Hosting #4 : https://mega.co.nz/#!1tEkgKCT!ApQ84XgiiIBBxC6_v4G6OW0-Ap0tMROpP08I6-PTM48

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Skan Plików: rrr.jpg

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bm i wp takie same bronie?

You know my name. Not my story. You see my smile. Not my pain. You notice my cuts. Not my scars. You can read my lips. Not my mind.

 

Opublikowano

''Blad polaczenia z serverem Autopatchera'' uruchamiam jako admin ,wszystko bylo okey,ale po tym update (10min temu) cos nie dziala

Opublikowano

Strona dziś zostanie zmieniona + i zostanie otwarte forum serwera 100% nasze.

Edit;

Pracujemy nad wydajnością klienta z powodu błędów.

Opublikowano

Po 3, administracja to nie ogary które nic nie potrafią, sam serwer padnie za max tydzień, nie polecam grania tutaj.

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

Nie polecam ze względu na Sagarisa, server padnie po dwóch dniach jak i reszta 'jego' serverów.

Opublikowano

Filmik przedstawiający Drop z riperów i metków :P


Co do serwera to go polecam :) administracja się nim interesuje nie olewa go.

gra się przyjemnie nie ma lagów /cofek ;)

 

Easy/4fun :* Bardzo fajnie sie graa :)

Opublikowano

Client tak zbugowany, ze jak sa leciutkie lagi na servie to wywala z clienta albo error wywala ....

 

 

Co wejde do clienta to po 5 sekundach wywala z clienta ....

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Newsy:

I. Nowe forum serwera;

II. Nowa strona serwera;

III. Kilka błędów zostało naprawione;

 

 

W kolejce:

- Edycja klienta by nie wywalało;

Opublikowano

Sry, że nie patrze czy ktoś już pytał w ile wbije max lvl?:) i co z BS'em ?

Opublikowano

Polecam serwer!

Fajnie się gra,szybki exp,duży drop ulepszaczy... Chodziaż eq nie jest aż tak łatwo ulepszać,sporo ulepszaczy potrzebnych :p ogólnie nie jest ciężko,nie trzeba być no-life by zrobić dobre eq, jak to jest na większośći serwerów :D

e140e4940d2ec71747f2aa0.jpg


"Powiedzcie mi czy to jest normalne,


że naturalne źródło ukojenia jest karalne !?"


Opublikowano

Max lvl mozna wbic w doslowanie pare godzin oczywiscie w tych paru godzinach robienie eq ;]

 

Ja sie opieprzalem i wbilem max lvl w okolo 17 godzin ale duzo czasu na dropa i zrobieniu perf eq dlatego 180 wbilem w 17h

 

 

 

@

 

Dzialajacy bs jest BS by Unpublished znajdzcie sobie w google ;]

 

 

 

P.S Dam 180 bodziak perf eq prawie full za eq na dreikon :D jak cos to pw

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Aline podobał mi się bardzo a skoro to jest to samo tyle że zoptymalizowane myślę że się nie zawiodę.

Na 100% zawitam i obczaje ;d myslę że będzie dobrze się grać.

mojasygnan.png

Opublikowano

Leci raport ~~ Używanie grafiki bez pozwolenia (Mojej)

 

Proszę autora tematu o ustosunkowanie sie do tych zarzutów!

ex

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...