Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Segoria.PL-Więcej niż przeszłość ! [Dedyk] [Easy]


ApsiKxMetin2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ts.future-games.pl

 

FutureGames? Aha, to pa...

No to już nie polecam, serwer szybko padnie. ;)

 

Odpalam patchera (nie działał) nie dość że zrobiony byle jak.. no to dobra, zrobiłem obejście, wchodze, patrze i ten ohydny wygląd z PL'a.. + odpalanie przez głowe sury, no gratuluje administracji. + stare forum Aline2 przy wyborze "ch" pozdrawiam.. xD

http://scr.hu/1kon/cok0y

 

Odpal jako admin. Większość osób tego nie rozumie i pytanie się stop razy...

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Odpal jako admin. Większość osób tego nie rozumie i pytanie się stop razy...

Pytam się bo admini z future-games to ścierwo, dostane odpowiedź? Czy tylko doszliście do ich tsa tylko?

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

Pytam się bo admini z future-games to ścierwo, dostane odpowiedź? Czy tylko doszliście do ich tsa tylko?

 

Doszliśmy. ;) . Wystarczy ładnie poprosić o odpowiedz i ją dostaniesz.

 

Edit; Macie jakieś propozycje np; z ts3/forum/strona/serwer to piszcie ;).

 

Wszystkie propozycje są rozpatrywane.

Opublikowano

 

Doszliśmy. ;) . Wystarczy ładnie poprosić o odpowiedz i ją dostaniesz.

 

Edit; Macie jakieś propozycje np; z ts3/forum/strona/serwer to piszcie ;).

 

Wszystkie propozycje są rozpatrywane.

Zmieńcie jak najszybciej tą stronę bo ona to chyba każdego odstrasza..

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

nie da sie bic z bengala

nie moge miec powyzej 200 kk w eq bo zmienia w brylke.

Obniż ceny Cofania silnego na g1.

Brak lochu v2 w pierscieniu tp

Brak przepustki do lochu v2 jak sie idzie przez v1 ...

Skąd wziąć jakieś fryzury ?

 

 

Możesz mi pokazać jakie są wbudowane bony w kolcach na max lvl ?

Opublikowano

nie da sie bic z bengala

nie moge miec powyzej 200 kk w eq bo zmienia w brylke.

Obniż ceny Cofania silnego na g1.

Brak lochu v2 w pierscieniu tp

Brak przepustki do lochu v2 jak sie idzie przez v1 ...

Skąd wziąć jakieś fryzury ?

 

 

Możesz mi pokazać jakie są wbudowane bony w kolcach na max lvl ?

 

Już naprawiam ;) . Dzięki za info.

Opublikowano

Możesz mi pokazać jakie są wbudowane bony w kolcach na max lvl ?

 

Na Aline bylo tam bodajze po 50 zr / sil / wit, badz troszke wiecej (60?). Cos takiego :D Wiec dopiero majac ten 165+ oplaca sie je robic z lezek, wczesniej nie ma sensu.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

[GM]Yetixx co to kur*wakoles:d wgl nie pomaga...spytalismy sie go co z ta mapka na 95 lv..a ten do nas''zapytajcie 130lv gdzie expia,albo expcie na metkach'' nO KU*RWA ja sie pytam co to ma byc za odp...Yetixx jest wgl nie ogarniety :) nie dziwe sie ze nie macie graczy:)

PS YETIXX:JESTES CIOTA<3

2075log.jpg

Opublikowano

Niby bugi naprawione.

 

Ale podstawowych rzeczy nie zrobiliscie takich jak, wbije sie na server pisze aline2 gdzies tam pisze aline 2 forum aline 2 z clienta

 

Pod paskiem logowania pisze aline2

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Nie sciagajcie latki

 

W sensie tej paczki rar co nazywa sie " latka "

 

Dlaczego ?

http://prntscr.com/27tdig

Dobrze, ze mam system 64 bity bo juz by mi wyjebalo system i musialbym formata robic.

 

Pousuwalo mi pliki 32 bitowe wiec tym sie nie przejmuje mam pare programow 32 bity

http://prntscr.com/27teh8
http://prntscr.com/27teq4

Drodzy admini, ktos z was ma zawirusowanego kompa ;]

1386175744-U112610.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...