Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MROWKOWYEXP | 1.6.4 | WL | SURVIVAL | [Podobne do Kwadratowej Masakry | 40s


MeGaFoRmAt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nick: Splatii

Wiek: 13

Ogar: Pewnie, że tak

Ortografia 1/10: 9

Grifujesz? tak/nie: Nie?

Dlaczego ty? pełnym zdaniem: Ponieważ jestem uczciwym graczem, umiem współpracować :)

Coś o sobie pelnym zdaniem: Uwielbiam tryb taki jak survival, a w nim budować z innymi. Ogarniam alchemię, craftingi, trochę mechanizmy, ale nie lubię pvp ;)

 

Podanie odrzucone

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: GandzioreK
Wiek: 18
Ogar: Oczywiście .
Ortografia: 9/10 . Z racji tego , że gram na ENG nie używam PL znaków .
Grieff: Nie . Brzydzę się tego .
Dlaczego Ty?: Jestem ogarniętym Graczem i nie boję się nowych wyzwań . Lubię spróbować czegoś nowego .
Coś o Sobie: W Wolnych chwilach zajmuję się prowadzeniem "Oficjalnego" kanału na YouTube , ale mimo to nie polega On (kanał) na Minecraft'cie . Od pn do śr jestem w szkolę więc w tych dniach ciężko nawiązać ze Mną jakikolwiek kontakt .

Opublikowano

ech drugie zgłoszenie dla kolegi bo ma za mało postów :D

Nick:nekron1221

Wiek:14 lat

Ogar tak/nie:tak

Ortografia 8/10 Grifujesz?:nie

Dlaczego Ty?:Lubie ciężkie survivale i fajną zabawe

Coś o sobie :Lubie grać w gry typu survival a zwłaszcza z przyjaciółmi

Opublikowano

Wzór
Nick:KrystianxGamer
Wiek:12
Ogar tak/nie:Nie :)
Ortografia 1/10: 10 :)

Grifujesz? tak/nie: Nie mam potrzeby.
Dlaczego ty? pełnym zdaniem:Jestem doświadczonym graczem i lubię grać z ekipą :)
Coś o sobie pelnym zdaniem: Jestem miły ,ogarnięty mam kanał na yt i będę pomagał innym :)

tumblr_n0ma3n8fLx1smbf1ao1_400.gif

 
Opublikowano

 

Nick: GandzioreK

Wiek: 18

Ogar: Oczywiście .

Ortografia: 9/10 . Z racji tego , że gram na ENG nie używam PL znaków .

Grieff: Nie . Brzydzę się tego .

Dlaczego Ty?: Jestem ogarniętym Graczem i nie boję się nowych wyzwań . Lubię spróbować czegoś nowego .

Coś o Sobie: W Wolnych chwilach zajmuję się prowadzeniem "Oficjalnego" kanału na YouTube , ale mimo to nie polega On (kanał) na Minecraft'cie . Od pn do śr jestem w szkolę więc w tych dniach ciężko nawiązać ze Mną jakikolwiek kontakt .

 

 

Zostałeś dodany

Dlaczego odrzucone? ;_;

Wiek.

 

ech drugie zgłoszenie dla kolegi bo ma za mało postów :D

Nick:nekron1221

Wiek:14 lat

Ogar tak/nie:tak

Ortografia 8/10 Grifujesz?:nie

Dlaczego Ty?:Lubie ciężkie survivale i fajną zabawe

Coś o sobie :Lubie grać w gry typu survival a zwłaszcza z przyjaciółmi

Dodany

 

 

 

Wzór

Nick:KrystianxGamer

Wiek:12

Ogar tak/nie:Nie :)

Ortografia 1/10: 10 :)

Grifujesz? tak/nie: Nie mam potrzeby.

Dlaczego ty? pełnym zdaniem:Jestem doświadczonym graczem i lubię grać z ekipą :)

Coś o sobie pelnym zdaniem: Jestem miły ,ogarnięty mam kanał na yt i będę pomagał innym :)

 

Podanie odrzucone

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

Ej no mam 2 stycznia 13 lat :D

0-13 nie przyjmujemy na serwer

 

Ej no 3 grudnia mam 14 ;_;

0-13 nie przyjmujemy na serwer, jeśli będziesz mieć 14 napisz 3 grudnia:D

 

 

F5 - ZAPRASZAM DO SKŁADANIA PODAŃ! CIĄGLE MAMY DUŻO MIEJSCA.

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

Jprdl, co za dyskryminacja ze względu na wiek -.-

Wal się, widać same bezmózgi prowadzą serwery -.-

Opublikowano

Jprdl, co za dyskryminacja ze względu na wiek -.-

Wal się, widać same bezmózgi prowadzą serwery -.-

Dzieci nie przyjmujemy. Piszą że są ogar i potem girfują cała mapę.

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

Wzór
Nick: Sqart
Wiek: 17
Ogar tak/nie: Tak
Ortografia 1/10: 10 + (Oczy mnie bolą jak patrze na nie które błędy ortograficzne ludzi :P)

Grifujesz? tak/nie: Oczywiście że nie :3.
Dlaczego ty? pełnym zdaniem: Jestem bardzo pomocny, niezbyt lubię grać w minecraft, ale aż się łezka w oku kręci jak się patrzy na te serwery :>.
Coś o sobie pelnym zdaniem: Jestem DJ'em, tworze różne mody, lubię piłkę ręczną/nożną i motoryzacje.

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Przepraszam ciebie i wszystkich graczy za to jak się zachowywałem. Nie będe już się zachowywał ale się zdenerwowałem.

Ogarne się.

Opublikowano

Wzór

Nick: Sqart

Wiek: 17

Ogar tak/nie: Tak

Ortografia 1/10: 10 + (Oczy mnie bolą jak patrze na nie które błędy ortograficzne ludzi :P)

Grifujesz? tak/nie: Oczywiście że nie :3.

Dlaczego ty? pełnym zdaniem: Jestem bardzo pomocny, niezbyt lubię grać w minecraft, ale aż się łezka w oku kręci jak się patrzy na te serwery :>.

Coś o sobie pelnym zdaniem: Jestem DJ'em, tworze różne mody, lubię piłkę ręczną/nożną i motoryzacje.

dodany

 

Przepraszam ciebie i wszystkich graczy za to jak się zachowywałem. Nie będe już się zachowywał ale się zdenerwowałem.

Ogarne się.

odbanowany

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

Wzór
Nick:Cyreusz
Wiek:16
Ogar tak/nie:tak
Ortografia 1/10: 7 ponieważ mam dyslekcje to robie troche nieraz błędów

Grifujesz? tak/nie: nie
Dlaczego ty? pełnym zdaniem:Chce pograć na serverze tego typu gdzie nie grają dzieci które grifują i psują rozgrywke.
Coś o sobie pelnym zdaniem: Jestem nastolatkiem który uwielbia sport wczególnie piłke nożną,w minecrafta gram od ponad 3 lat jestem małym youtuberem aktualnie mam 112 widzów ale nagrywam mało filmów czekam na nowy sprzęt do komputera.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Wzór

Nick:Cyreusz

Wiek:16

Ogar tak/nie:tak

Ortografia 1/10: 7 ponieważ mam dyslekcje to robie troche nieraz błędów

Grifujesz? tak/nie: nie

Dlaczego ty? pełnym zdaniem:Chce pograć na serverze tego typu gdzie nie grają dzieci które grifują i psują rozgrywke.

Coś o sobie pelnym zdaniem: Jestem nastolatkiem który uwielbia sport wczególnie piłke nożną,w minecrafta gram od ponad 3 lat jestem małym youtuberem aktualnie mam 112 widzów ale nagrywam mało filmów czekam na nowy sprzęt do komputera.

 

Dodany!

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

Nick:BLacky12
Wiek:16
Ogar tak/nie:Tak
Ortografia 1/10: 10

 

Grifujesz? tak/nie: Nie
Dlaczego ty? pełnym zdaniem: Szukam serwerów takiego typu ale ich jest mało może ten będzie lepszy ;)
Coś o sobie pelnym zdaniem: Lubię grać w mc i w lola ;3


Tutaj za kolege:

 

Nick:StalkerWrc
Wiek:15
Ogar tak/nie:Tak
Ortografia 1/10: 9

 

Grifujesz? tak/nie: Nie
Dlaczego ty? pełnym zdaniem: Lubię serwery takiego typu
Coś o sobie pelnym zdaniem: Gram w mc i Mam na imie Zachariasz

Opublikowano

Nick:BLacky12

Wiek:16

Ogar tak/nie:Tak

Ortografia 1/10: 10

 

Grifujesz? tak/nie: Nie

Dlaczego ty? pełnym zdaniem: Szukam serwerów takiego typu ale ich jest mało może ten będzie lepszy ;)

Coś o sobie pelnym zdaniem: Lubię grać w mc i w lola ;3

Tutaj za kolege:

 

Nick:StalkerWrc

Wiek:15

Ogar tak/nie:Tak

Ortografia 1/10: 9

 

Grifujesz? tak/nie: Nie

Dlaczego ty? pełnym zdaniem: Lubię serwery takiego typu

Coś o sobie pelnym zdaniem: Gram w mc i Mam na imie Zachariasz

Dodany

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

Zapraszamy do składania podań! Ciągle dużo miejsca, od teraz przyjmujemy wiek od 10-13 lat!


Zapraszamy!

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

Otherdrops działa poprawnie(fortunka,silk touch, unb), bo nie wiem czy składać podanie? :)

Nie ma fortunki ;3

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

Nick:Alek747
Wiek:16
Ogar: tak
Ortografia 1/10: 8

 

Grifujesz? :nie
Dlaczego ty? pełnym zdaniem: No :C Chce sobie po prostu pograć z innymi :)
Coś o sobie pelnym zdaniem: Też :C

f7dc8f3a258ac745ee343dc830f3b493_1.jpg

Opublikowano


Nick:Czeli


Wiek:21


Ogar tak/nie:ta


Ortografia 1/10: zalezy, gdyz od pieciu lat nie mieszkam w Polsce (:

Grifujesz? tak/nie:nope

Dlaczego ty? pełnym zdaniem: Nie mam pojecia dlaczego, chce tylko spedzic milo czas...


Coś o sobie pelnym zdaniem: Moj nick to Czeli, ucze sie oraz w wolnych chwilach gram w lola badz mc (:

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick:Alek747

Wiek:16

Ogar: tak

Ortografia 1/10: 8

 

Grifujesz? :nie

Dlaczego ty? pełnym zdaniem: No :C Chce sobie po prostu pograć z innymi :)

Coś o sobie pelnym zdaniem: Też :C

Dodany

 

 

Nick:Czeli

Wiek:21

Ogar tak/nie:ta

Ortografia 1/10: zalezy, gdyz od pieciu lat nie mieszkam w Polsce (:

Grifujesz? tak/nie:nope

Dlaczego ty? pełnym zdaniem: Nie mam pojecia dlaczego, chce tylko spedzic milo czas...

Coś o sobie pelnym zdaniem: Moj nick to Czeli, ucze sie oraz w wolnych chwilach gram w lola badz mc (:

 

Dodany

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...