Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Specjalista od tuningu (Ford Focus RS Achievment Edition)


goofer225

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A czy ma ktoś pomysł jak podmienić Shelby gt500 super snake za mustanga 302 12 ? :(

ID auta "Shelby GT550 Super Snake" to "SHLBYSNAKE12", lecz jego karoseria jest kompatybilna tylko z:

- Jaguar XKR

- Nissan Skyline GT-R (R32)

- Mazda RX-7 RZ

- Lancia Delta

- Pontiac Firebird Formula

HB5fLf7.png

Opublikowano

ID auta "Shelby GT550 Super Snake" to "SHLBYSNAKE12", lecz jego karoseria jest kompatybilna tylko z:

- Jaguar XKR

- Nissan Skyline GT-R (R32)

- Mazda RX-7 RZ

- Lancia Delta

- Pontiac Firebird Formula

Tylko że nawet z RX7RZ nie mozna bo supersnake nie ma zadnego bodykitu ani spoilera i jak sie zmieni czy cos to jest na pol przezroczysty a jak sie wylaczy i wlaczy gre to gowno daje

Opublikowano

Tylko że nawet z RX7RZ nie mozna bo supersnake nie ma zadnego bodykitu ani spoilera i jak sie zmieni czy cos to jest na pol przezroczysty a jak sie wylaczy i wlaczy gre to gowno daje

Na Shelby nie zmienisz, ale do Shelby możesz zamontować bodykit od:

- Jaguar XKR

- Nissan Skyline GT-R (R32)

- Mazda RX-7 RZ

- Lancia Delta

- Pontiac Firebird Formula

HB5fLf7.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nic nie pomogło.. a jest jakiś inny bot podobny do tego?

Takiego z gotową konfiguracją nie ma.

Możesz pobrać Auto Kliker'a i ustawić go wedle własnych potrzeb (aby wykonywał za Ciebie czynność kupowania i sprzedawania części).

HB5fLf7.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@ UP

 

 

mi też nie działa ;( ten sam błąd mam co kolega ;c

 

 

@Edit. naprawiłem, KamDG wpisz po prostu tam "LEXUSLFA"  bo można tam pisać :3

Opublikowano

ok a co teraz jak była rotacja i nie ma już Lexusa za IGC? jakie mogę wpisać samochody by dalej działało? Napisze ktoś w 2 zdaniach?

Opublikowano

no właśnie to było w 1 wątku ale za chiny nie kojarzę co wpisać, wpisuje zamiast lexusa Dodge  czyli CHARGER69, później robie to co w instrukcji i wpisuje na bentleya i nie podmienia i nie ma pakietu karoserii do kupienia.

Możesz mi podać jakie auto z aktualnej rotacji kupić i co wpisać by je podmienić tak by dało się kupić pakiet karoserii?

Opublikowano

no właśnie to było w 1 wątku ale za chiny nie kojarzę co wpisać, wpisuje zamiast lexusa Dodge  czyli CHARGER69, później robie to co w instrukcji i wpisuje na bentleya i nie podmienia i nie ma pakietu karoserii do kupienia.

Możesz mi podać jakie auto z aktualnej rotacji kupić i co wpisać by je podmienić tak by dało się kupić pakiet karoserii?

Bo zauważ, że karoseria Bentleya nie jest kompatybilna z karoserią Chargera ;)

Na przykładzie aut aktualnie dostępnych na rotacji za IGC:

Z Lotusem Evorą (ID: EVORA) kompatybilna jest karoseria Mazdy RX-7 RZ (ID: RX7RZ).

HB5fLf7.png

Opublikowano

Bo zauważ, że karoseria Bentleya nie jest kompatybilna z karoserią Chargera ;)

Na przykładzie aut aktualnie dostępnych na rotacji za IGC:

Z Lotusem Evorą (ID: EVORA) kompatybilna jest karoseria Mazdy RX-7 RZ (ID: RX7RZ).

 

Dokłądnie o to mi chodziło żebyś podał przykład. dzięki wielkie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wie ktoś w czym może być problem? Wszystko pięknie odpalam artmoney i nfs world, wybieram lexusa LFA, w artmoney zaznaczam proces Need For Speed World, ale gdy daje Search wogóle mi nie wyszukuje Lexusa a dodatkowo niemogę go nawet wpisać w pole "Value".

final.jpg
 

Opublikowano

Dzieki wielkie za poradnik

                                                                         post-816901-0-33396300-1405158820.png

                                                                                                     Lubie Komiksy <3

                                                                                                                                          By Me KomiksPl 

Rekrut
Opublikowano

Witam mam pytanie wszystko działa poprawnie aczkolwiek ucieka mi kasa cały czas

 

Edit : juz wiem nie zaskoczylo mi z magazynu tylko ciągło caly czas ze sklepu

 

wszystko działa :)

 

Mam jeszcze jedno pytanie da się zrobić z innymi achievmentami to samo ?

 

albo podmienic jakies cos za boosty na igc

Opublikowano

Witam mam pytanie wszystko działa poprawnie aczkolwiek ucieka mi kasa cały czas

 

Edit : juz wiem nie zaskoczylo mi z magazynu tylko ciągło caly czas ze sklepu

 

wszystko działa :)

 

Mam jeszcze jedno pytanie da się zrobić z innymi achievmentami to samo ?

 

albo podmienic jakies cos za boosty na igc

To działa tylko na części tuningu wizualnego.

HB5fLf7.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo fajnie, ale mi niestety wyskakuje błąd przy uruchamianiu Artmoney "przestał działać " :/

 

@Edit

Da się tak zrobić Cheat Enginem?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...