Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] BETA OPÓŹNIONA/ Ostatnie wydarzenia.


BeQuiet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystartować raczej wystartuje, jeśli dojdą do porozumienia z GF, choc to może być trudne po Niemcy pazerni na kase nie będą chcieli odpuścić, a szkoda, bo zapowiadała się ciekawa gierka

wystartuje,tylko zarejestruja znak handlowy Rise of Metin i gf nie będzie mieć nic do gadania :D

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na pl robia za free dlatego jakosc jaka jest taka jest :D

A po co komuś płacić jak może zrobić to za darmo, są ludzie (tak jak i tutaj) którzy wolą pomagać niż czerpać korzyści majątkowe.

od takich ogłoszeń jest dział Metin2 - pomoc na serwerze.

Opublikowano

A po co komuś płacić jak może zrobić to za darmo, są ludzie (tak jak i tutaj) którzy wolą pomagać niż czerpać korzyści majątkowe.

 

Tak im sie tylko wydaje. A jak trzeba będzie zacząć żyć na własny rachunek to wtedy zmienią zdanie szybciej niż wpadli na taki pomysł.

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

@ lars123

 

Co do tego twojego problemu z nazwą. Metin2 to także nie jest wymyślona nazwa przez GF, ponieważ od wieków w słowniku imion jest imię METIN.

Tak bardzo wykłócasz się o to, a jakby teraz jakakolwiek osoba z świata zewnętrznego z odpowiednimi argumentami pozwała o to GF, hm?

Zastanów się też nad tym i patrząc na to z tej strony to każda, ale to każda osoba mogłaby użyć tej nazwy do różnych celów.

Opublikowano

I dobrze. Gdyby w nazwie Rise of Metin nie było by słowa "Metin" na tą gre nikt by uwagi nie zwrócił.

Taka prawda

Pierdolisz. W powieści Sapkowskiego jest nawet kraina "Metinna" i co, wyjebią go i jego książkę? Nope.

Opublikowano

Pierdolisz. W powieści Sapkowskiego jest nawet kraina "Metinna" i co, wyjebią go i jego książkę? Nope.

 

A co było pierwsze? Gra metin2 czy Sapkowski?

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...