Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wystartował] [18:00][1.7.2]Podwodny Survival + Ekonomia - IP [Zminecraftowani.pl]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapowiedź Serwera! 2 EDYCJA! ;)

Odnośnik : http://www.mpcforum.pl/topic/1159832-serwer-minecraft-podwodny-survival-pvp-ekonomia-zminecraftowanipl/

IP : zminecraftowani.pl lub 37.59.19.188 ,prawdopodobnie na 1.6.4

EDYCJA POSTU: 04.03.14 - Filippexo

 

Prolog...

 

Wojna , zawsze taka sama... To był nieuchronny koniec w konsekwencji drogi którą obrała ludzkość . W miarę eskalacji działań

wojennych na szeroką skalę, optimizm zanikał a społeczeństwo zaczeło się rozpadać . Zbudowano wielkie kopuły na dnie oceanów

dla bogatych ,  oraz tych którzy mieli zapewnić im przetrwanie . Zgromadzono tam zapasy jedzenia oraz wszelki niezbędny sprzęt .

Zanim skończono prace na kopułami ludzie użyli broni ostatecznej , doprowadziło to do natychmiastowego roztopienia lodowców...

Woda , wielkie fale i promieniowanie całkowicie odebrały ludziom na powierzchni jakiekolwiek szanse na przetrwanie i na

dokończenie kopuł podwodnych... Jak na ironie były budowane  by przetrwać wojnę , a dzięki nim ludzkość przetrwała apokalipsę

która sama rozpętała... Ziemia została pochłonięta przez wodę... Ci którzy przetrwali pod kopulami stworzyli nową cyliwizacje , zaczeli

wszystko od początku . Tylko nieliczne kopuly miały ze sobą kontakt , z czasem ludzi pod kopulami zaczeło przybywać , a jedzenia

brakować... Surowcwe były ograniczne a możliwosci ich wydobycia zbyt małe . Ludzkosć znowu zaczeła się dzielić , po dziesięciu lat

życia w zgodzie  wybuchła wojna domowa... Jej skutki były katastrofalne... Kopuły nie były przystosowane do takiej ilosci ludzi , i tak

długiej eksplautacji . Pod wpływem użycia materialów wybuchowych zaczeły się rozpadać , nawet przerwanie dzialań niewiele już

pomogło... Ludzkość na nowo stanęła w obliczu zagłady . Ocalała garstka postanowiła przetrwać za wszelką cenę , tworząc nowe

spoleczeństwo i budując nową kopułę z ocalałych środków. Tym,którym się udało zaczynają prowadzić poszukiwania innych rozsianych

po świecie kopuł,zbierąc niedobitkow , tworząc podwodne osady . Powoli ocean zaczyna oddawać zabrany wczesniej ląd , zaczynają

się pojawiać małe wyspy,dawne szczyty górskie. To nie jest wielkim pocieszeniem,gdyż to co nadciąga będzie o wiele straszniejsze..

Historia zaczyna się powtarzać...

_________________________________________________________________________________________________

Jest to typ innowacyjnego survivalu gdzie akcja gry toczy się podwodą,w podwodnych i podziemnych koloniach.

Jedyne na polskim rynku połączenie nietypowego klimatu z PVP + Ekonomia,dzięki czemu nie tylko miłośnicy PVP

znajdą coś dla siebie ale i rownież ci,który nie przepadają za serwerami na których się tylko wchdzi aby powalczyć

z innymi graczami. U nas dzięki rozbudowanej ekonomii jest możliwość zakupu takich nieruchomości jak np Targi,Jaskinie.

Stramy się tworzyć takie połączenie aby jak najbardziej zazębić ekonomię serwera z grą PVP,ale i również aby była

inna alternatywa dla graczy niż tylko latanie z mieczem. Serwer łączy ze sobą wiele elementów: Autorska mapa

surowcowa,która jest podtopiona przez wodę,opustoszałe miejsce polowań bandytów i respienia się mobów,

możliwość zwiedzania starego zniszczonego świata,nieruchomości do zakupu,możliwość dla graczy tworzenia

własnych ośrodków przestępczych i rozbudowywanie ich,jak i ich rywalizacja między sobą ,liczne evnty typu PVP,

nawiązanie do "tradycyjnej ekonomii i działek" to czego brakuje na dzisiejszych serwerach minecrafta :)

 

Teraz nieco od strony technicznej,planujemy posiadać własnego ts3,oraz stronę www.

Dysponujemy już własną wystarczającą maszynę dzięki której unikniemy lagów.

Nie chcemy komplikować gry,dążymy do prostoty serwera,dzięki czamu każdy gracz się

na nim odnajdzie. Sami doskonale wiemy jak to jest na serwerach dlatego staramy się

stworzyć coś lepszego,a to wszystko dla potencjalnego gracza,czyli dla was.

 

Start serwera w przeciagu miesiąca,chodź możemy mieć drobny poślizg czasowy,

a co do wersji,wybierzamy albo 1.6.4 albo 1.74,to jeszcze kewstia do przemyślenia.

Przez cały czas trwania prac będę was na bierząco informować o postępach prac!

 

(przyszłe ip: zminecraftowani.pl)

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie poprozycje,co chcielibyście mieć na swoim serwer PVP + Ekonomia.

Jeśli macie jakieś pytania,służymy pomocą! A tym czasem przeedstawię wam parę zdjęć ;)

 

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam! ;)

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A oto trochę odnośnie naszej ekonomii! ;)

 

Diax / Waluta

Będą punkty pod wymianę jednego na drugi i
na odwrót,chodź obie formy można i łączyć ;)

mała gorta - GRATIS
srednia jaskinia - 30 / 3.000
duża jaskinia - 100 / 10.000
Apartament - 120 / 12.000
Restauracja - 120 / 12.000
luksusowa restauracja - 150 / 15.000
skrzynka - 5 / 500
tablica - 10 / 1000
mała farma - 50 / 5.000
duża farma - 200 / 20.000
sklep - 120 / 12.000
Miasto od kratek m2 - 1 / 100

1 diax = 100 waluty wirtualnej

Opublikowano

Mam przyjemność przekazać wam,iż jutro czyli w niedzielę o godzinie 18:00 odbędzie się pierwszy event pvp na serwerze!

A mianowicie,pierwszy turniej! Zapraszam do uczestnictwa - Do wygrania atrakcyjne itemy!

Opublikowano

Jeśli macie jakieś pytania,walcie śmiało! Po to tutaj jestem! :)

Opublikowano

Serwer epicki , czekam na otwarcie. Na pewno będę czekam już kilka tygodni . Reklama nie najlepsza ale serwer to na pewno coś epickiego :D Tamta reklama była trochę lepsza no ale :D


Dodaj informacje o serwerze np ip . Ile slotów ??? I czy drop ze stona czy z rudy ???

Opublikowano

Liczbę slotów można w każdej chwili zmienić ;) Co do maszyny mam na serwer 16 GB więc nie powinno być lagów,

wiecie jeśli będzie sporo chętnych,i nie będzie lagów,zwiększy się próg i to wszytko,nie widzę problemu ;)

Opublikowano

Na pewno nie upadnie,aż takiej amatorki robić nie mam zamiaru,szkoda byłoby kasy ;p

Opublikowano

coś jeszcze? ;p

IP serwera?

 

PS: Pomysł fajny, ale tworzenie budowli będzie problematyczne więc oryginalne. Reszta spoko.

Opublikowano

Ip jest w opisie ale faktycznie napiszę to ;) IP: zminecraftowani.pl na 1.7.2

Opublikowano

Już niebawem ruszamy,oczywiście przez cały czas możecie dawać swoje propozycje ;p

Opublikowano

Nie przejmujcie się drobnymi sprawami,jutro postaramy się wszystko dopracować ;))

Opublikowano

Bardzo przyjazny serwer ;-) Wszystko ogarnięte, choć Administracja zapracowana. Nie przepraszam, Właściciel zapracowany a Moderatorka lata po mapie i dupką nie ruszy z pomocą. Serwer jak najbardziej polecam.

Opublikowano

Dziękuję,bardzo z dobre słowa,staram się robić co mogę,wiadomo,że na początku nic nie jest idealna,wszystko wymga

dopracowania,drop jest ze stowna :) Miło mi będzie jak będziecie pisać swoje opinie co źle co dobrze,

to ma być dobry serwer więc to się bardzo liczy! Ale jedno jest pewne sporo pracy przed nami!

To wszystko tylko dla was,,bo sam wiem jak wiele jest słabych serwerów ://

Opublikowano

To nie możliwe,serwer normlnie działa,na 100% wspisaliście zły adres ip. 1.7.2

Łatwo się pomylić i zrobić literówkę to : zminecraftowani.pl z + minecraft + owani .pl

Gwarantuje wam,że działa,bo są ludzie którzy tam grają :)

Jeśli macie wątpliwość kopiuj/wklej , to najpewniejsze.

(ctrl + c a potem ctrl + v ) - jbc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...