Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Starożytna Masakra | Edycja I [ Start 09.11.2013 | 20 slotów | 24/7 | Typ Kwadratowa Masakra | Zapewniamy miłą atmosferę, dobre pluginy, brak lagów ]


Graihia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię:Patryk


Wiek:14


Ogarnięcie:Tak


Coś o sobie:Jestem Patyryk lubię grać w piłke nożną i biegać


Czy griefuję, Czy kradnę ?:Nie


Staż w minecraft:od Bety


Kontakt:skype/ts


Nick:xxPatryk114


Opublikowano

Imię: Kacper


Wiek:17


Ogarnięcie:ogarniam w 100 % :D


Coś o sobie: Chodzę do technikum na profilu informatycznym, lubię grać, pisać :D


Czy griefuję, Czy kradnę ?: Nie


Staż w minecraft:Od Alpha 1.2.2♥


Kontakt:TS


Nick:Hellos





Prosił bym także o dodanie kumpla :



Imię:Adrian


Wiek:15


Ogarnięcie:ogarnia w 100 %


Coś o sobie:Ma na imie adrian, ma 15 lat i zawsze gramy razem


Czy griefuję, Czy kradnę ?:Nie


Staż w minecraft:Gra ze mną od Alpha 1.2.2


Kontakt:TS/skype


Nick:ChmielTheGame


Opublikowano

Imię:Mateusz


Wiek:14(brak mutacji)


Ogarnięcie:w 100%


Coś o sobie:Uwielbiam grac na km,także uwielbiam strzelać w łuku


Czy griefuję, Czy kradnę ?:Nie i Nie


Staż w minecraft:Od samego poczatku


Kontakt:Skype klinkosz22


Nick:WladcaPlayGames


sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Imię: Kuba


Wiek: 15


Ogarnięcie: Całkowite 100%!!


Coś o sobie: Mam na imię Kuba, lubię piłkę noiżną, często gram w gry komputerowe mieszkam w okolicach Radomia!!


Czy griefuję, Czy kradnę ?: Oczywiście, że nie!


Staż w minecraft: 3 lata?


Kontakt: Skype Naruciak9, Ts3


Nick:PolikMC



Za brata:



Imię:Szymon


Wiek: 14


Ogarnięcie: Ogarnięty!


Coś o sobie: Ma na imie szymon, lubi grac w gry, mieszska w okolicach radomia!


Czy griefuję, Czy kradnę ?: Nie robi takich rzeczy!


Staż w minecraft: 3 lata!


Kontakt: skype HeniekKfc


Nick: HeniekKfc


Opublikowano

Aktualizacja Posta


Osoby Które Zarejestrowały Się Oraz Które Grają








graihia

rainbowdusk

claudia5005

nemopl

myster02

nocnakluska

mashiher

seba16

masiher

superstarbro

natank

angell19

nonapl

thegamepolska

dussia

mendoza

kicugan





Opublikowano

Imię:Kacper


Wiek:16


Ogarnięcie:Tak


Coś o sobie:Miły,uprzejmy,nie grafuje


Czy griefuję, Czy kradnę ?:Nie !


Staż w minecraft:2 lata


Kontakt:TS nie mam mikra ;c


Nick:Grinnds


Imię:Mikołaj


Wiek:16


Ogarnięcie:Tak


Coś o sobie:Miły,uprzejmy,nie grafuje


Czy griefuję, Czy kradnę ?:Nie !


Staż w minecraft:2 lata


Kontakt:TS nie mam mikra ;c



Nick:CraftTV

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Imię:Paweł

Wiek:14

Ogarnięcie:Tak

Coś o sobie:Grałem na wielu serwerach typu KM, myślę, że ten też będzie taki sam :).

Czy griefuję, Czy kradnę ?: Nie griefuje, Nie kradne ( Może pożycze, ale zostawie tabliczke )

Staż w minecraft:4 lata ( wersja InfDev )

Kontakt: Skype: scyzorek01

Nick:Scyzorek5

Opublikowano

Imię: Paweł



Wiek: 13 lat



Ogarnięcie: 90%



Coś o sobie: Lubie servery typu KM, nie griefuje.



Czy griefuję, Czy kradnę ?: Nie griefuje,nie kradne.



Staż w minecraft:od minecraft 1.3.2



Kontakt:Skype/Ts3



Nick:iDeFree


Pomogłem? Daj LIKE

 

example1.png

Opublikowano

Zostało jedno miejsce.


Mamy nowego ts'a, na nim będzie kanał vip dla starożytnej masakry.


Ostatnie miejsce zostaje rekrutowane na ts'ie nie tutaj, więc wbijać szybko.


IP ts'a: ts3-MPCforum.pl


Opublikowano

Imię:Patryk


Wiek:17


Ogarnięcie:90%


Coś o sobie:Jestem osoba kreatywna szukajaco wrażen dobrze dogaduje się z innymi


Czy griefuję, Czy kradnę ?:Nie


Staż w minecraft:O 1.0.0


Kontakt:Skype/TS


Nick:loonglin


Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Opublikowano

Imię : Oskar

Wiek : 15 Lat

Ogarniecie : 100%

Cos o sobie : Mam na imie Oskar, interesuje się informatyka, chce zostać informatykiem, uprawiam Le Parkour :).

Czy Griefuję, czy kradnę ? : Nie

Staż w minecraft : 2/3 lata

kontakt : GG 25627664

Nick : FPSEK

Opublikowano

Pozostały dwa miejsca ponieważ xCanter został wywalony

Zapraszam wszystkich zrekrutowanych na ts'a.

Rekrutacja nadal trwa ponieważ i tak nie będzie grało 20 osób ciągle ;d

20/20 może być, ale jak nie będzie to wbijajcie ;d

Start 20:00

 

Mapa: 100%

Pluginy: 90 %

Opublikowano

Imię: Kuba


Wiek: 14


Ogarnięcie: 10/10


Coś o sobie: Jestem Kuba,jestem ogarnięty. Interesuje się piłką nożna i grami. Jestem przyjacielski i miły. Nie lubie się kłócic,lecz aby nie bylo zbyt kolorowo nie umiem przegrywać :)


Czy griefuję, Czy kradnę ?: Oczywiscie ze nie :) Jestem ogarnięty jak pisałem wcześniej :D


Staż w minecraft: Od bety 1.3


Kontakt: Skype/ts ( jak potrzeba podam na PW)


Nick: TheGamePOLSKA


Opublikowano

Imię: Marcel

Wiek: 14

Ogarnięcie: 9/10

Coś o sobie: Jestem grafikiem ;) kręce na YouTube lubie fps'y ;p jestem maniakiem gier/pc .

Czy griefuję, Czy kradnę ?: Oczywiście że nie

Staż w minecraft: 3,5 lat

Kontakt: Skype fb TS3 tel

Nick: marcell2k

1RkW7od.png

Opublikowano

@up dodany


Wbijaj na ts'a: ts3.hit-makers.pl:9990



Zapraszam wszystkich na ts'a.


Wszyscy zostali dodani, zapraszam.


Opublikowano

Imię: Mikołaj


Wiek: 14


Ogarnięcie: 10/10


Coś o sobie: Lubię piłkę nożną.Slucham rapu,uwielbiam go :D Lubie skakać wyczynowo na BMX'ie


Czy griefuję, Czy kradnę ?: Oczywiście że nie


Staż w minecraft: Od bety 1.3


Kontakt: Skype/ts


Nick: miko6d



Za kolege :)


Opublikowano

Imię: Tomasz
Wiek: 16
Ogarnięcie: 10/10
Coś o sobie: Chodzę do technikum Graficznego.Lubie rts,strategie,Symulacje,Minecraft,cs1.6,Gry retro ;)

Potrafię budować dosyć ładne posiadłości lub korzystam z projektów ;)
Czy griefuję, Czy kradnę ?:Nie
Staż w minecraft: Od alpha

Kontakt: Skype/ts
Nick: Masiher

 

 

Pytanie z mojej strony

Czemu 0 osób ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...