Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] |●| Kwadratowe Land |●| Hosting 24/7 |●|


Graihia

  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. | Czy złożysz podanie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię:Kuba


Nick:M3doza


Wiek ( + 13 ):13


Staż w Minecraft:od Alfy


Mikrofon:mam


TeamSpeak3:mam


Skype:mam


Ilość Wolnego Czasu:3-8 godzin


Doświadczenie:10/10


Ogarnięcie:9,3/10


Ortografia:9/10


Wulgaryzmy:9,8/10


Griefowanie:nie grifuje


Zabijanie:nie zabijam bez powodu


Budowanie ( Nie obowiązkowe | Bez screenów ): Ogarniam budowanie


Pułapki ( Nie obowiązkowe ): Ogarniam


Mechanizmy ( Nie obowiązkowe ):Ogarniam


Opublikowano

Imię: Dominik


Nick: Fuluis


Wiek ( + 13 ): 16


Staż w Minecraft: 3lata


Mikrofon: 9/10


TeamSpeak3: Tak


Skype: Tak


Ilość Wolnego Czasu: 3-4h


Doświadczenie:9/10


Ogarnięcie: 9/10


Ortografia: 9/10


Wulgaryzmy: Malo klne


Griefowanie:Niee


Zabijanie:Gdy mam powód to owszem


Budowanie ( Nie obowiązkowe | Bez screenów ):6/10


Pułapki ( Nie obowiązkowe ):7/10


Mechanizmy ( Nie obowiązkowe ):6/10


Pomagam na PW (Prywatna Wiadomosc)

▄ . ► KONTAKT .
Wyślij do mnie Prywatną Wiadomość (PW)

►Skype: smith.polska

Opublikowano

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Zapraszam na TeamSpeak'a


Na kanał Publiczny 1


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Opublikowano

Imię: Jakub


Nick: JestemJakub


Wiek ( + 13 ):16(rocznikowo 17)


Staż w Minecraft: od Beta 1.5_01


Mikrofon: Brak


TeamSpeak3: Tak


Skype:Tak


Ilość Wolnego Czasu: 1/2/3h dziennie


Doświadczenie:Grałem na serwerach KM,ogarniam PVP.


Ogarnięcie: 10/10


Ortografia: 11/10


Wulgaryzmy: Czasami, ale rzadko


Griefowanie: Nigdy.


Zabijanie: Nigdy.


Budowanie ( Nie obowiązkowe | Bez screenów ): Ładne. :)


Pułapki ( Nie obowiązkowe ): 6/10


Mechanizmy ( Nie obowiązkowe ): 6/10


Opublikowano

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Lista osób zrekrutowanych


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


 


M3doza


Fuluis


JestemJakub


 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Opublikowano

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


 


Ważne Informacje


Tryb Rozgrywki: Dwa Zamki


 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


 


@Edit


Przepraszam za double-post, ten post to informacja.


Następnym razem będę pisał @Edit i dopisywał ;)


Opublikowano

Imię: Kacper 


Nick: Barbulek 


Wiek ( + 13 ): 15 lat 


 Staż w Minecraft: 2 lata 


Mikrofon: obecny xD 


TeamSpeak3: obecny xD 


Skype: obecny xD 


Ilość Wolnego Czasu: duużo ! 


Doświadczenie: spore 


Ogarnięcie: umiarkowane xD 


Ortografia: 8/10 - ( dyslekcja)


Wulgaryzmy: nie uzywam 


Griefowanie: nie grifuje 


Zabijanie: nie zabijam bez powodu :) 


Budowanie ( Nie obowiązkowe | Bez screenów ): ładnie buduje 


 


 


Opublikowano

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Lista osób zrekrutowanych


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


 


MrMaciox


MisterCzesiu


M3doza


Fuluis


JestemJakub


Barbulek


 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


 


Pare poprawek i możemy startować z serwerem,


składajcie podania, musi być przynajmniej 


dwadzieścia osób na whiteliscie żeby serwer wystartował.


Dlaczego dwadzieścia, ponieważ będzie team 10 vs 10.


Jak będzie klepa to wiadomo musi być pięć członków na serwerze.


Nie ma narazie 20 slotów z braku środków finansowych.


 


IP: kmland.tk:40010


Start niedługo.


Opublikowano

Imię:Michał


Nick:LaYuPL


Wiek ( + 13 ):17


Staż w Minecraft:rok lub nawet 2 lata.


Mikrofon:Nie Mam :C


TeamSpeak3:Mam,Ale niemam dzwieku.


Skype:Mam,Ale niemam dzwieku


Ilość Wolnego Czasu:5-8 h


Doświadczenie:Dobre,Ogarniam Kwadratową Masakre


Ogarnięcie:Dobre


Ortografia:8/10


Wulgaryzmy:7/10


Griefowanie:4/10


Zabijanie:Nie zabijam bez powodu.


Budowanie ( Nie obowiązkowe | Bez screenów ):5/10


Pułapki ( Nie obowiązkowe ):3/10


Mechanizmy ( Nie obowiązkowe ):2/10 :C


EUNE - 20 LVL - NICK - LAYUPL

EUW - PO WBICIU 30 LVL GRAM TU!

 

 

 

Opublikowano

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Rekrutacja Pomyślna


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


 


@up


LaYuPL


 


@down


User_N


 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Opublikowano

Imię: Kuba


Nick: User_N


Wiek ( + 13 ):15


Staż w Minecraft:Od wersji 1.5.2


Mikrofon:Oczywiście


TeamSpeak3:Tak


Skype:Tak


Ilość Wolnego Czasu:Mam dużo wolnego czasu, na serwerze będę spędzał około 1-2h dziennie.


Doświadczenie:Duuże


Ogarnięcie:10/10


Ortografia:10/10


Wulgaryzmy:Nie używam :)


Griefowanie: Nie gifeuje


Zabijanie:Nie zabijam, no chyba, że ktoś mnie bije.


Budowanie ( Nie obowiązkowe | Bez screenów ):Umiem budować i lubię to robić


Pułapki ( Nie obowiązkowe ):Nie


Mechanizmy ( Nie obowiązkowe ):Troszeczke


Opublikowano

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Ważne Informacje


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


 


Zapraszam wszystkich


Zrekrutowanych


na TeamSpeak3


 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Opublikowano

Jak będę na kompie to napewno edytuje ten post i napisze podanie

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

No spoko, dzięki że złożysz podanie, na pewno nie stracisz czasu grając na serwerze KwadratoweLand.


Na gildie będzie trzeba zebrać itemki, robić zamki itp. Ustalę klepy i te sprawy i będzie fajna zabawa ;)


Opublikowano

CHCIAŁBYM RÓWNIEŻ ZREKRUTOWAĆ MOJEGO KUMPLA :)

 

Imię: Dawid 

Nick: Freez 

Wiek ( + 13 ): 15 lat 

 Staż w Minecraft: 2 lata 

Mikrofon: obecny  xD 

TeamSpeak3: obecny  xD 

Skype: obecny  xD 

Ilość Wolnego Czasu: duużo ! 

Doświadczenie: spore 

Ogarnięcie: umiarkowane  xD 

Ortografia: 9/10

Wulgaryzmy: nie uzywam 

Griefowanie: nie grifuje 

Zabijanie: nie zabijam bez powodu  :) 

Budowanie ( Nie obowiązkowe | Bez screenów ): ładnie buduje 

 

Opublikowano

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Rekrutacja Pomyślna


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


 


@up


Freez


 


@pw


MassElite


Salens


 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


 


 Jest już 11 osób na whitelist.


 Musi być 16 osób żeby był start.


 Dlaczego 16 osób jak 10 slotów.


 Gdy nie będzie 5 to będą 3 inni.


Opublikowano

Odświeżam


 


 


(Edytuję) 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Wstawić parę screenów z serwera ?


Jak tak to wstawię screeny:


drop'u z kamienia


gildii


chatu (bez gildii i z gildią)


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


 


 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Rekrutacja nadal otwarta


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Opublikowano

Imię: Kacper


Nick: Kunik


Wiek ( + 13 ): 16


Staż w Minecraft: Alpha


Mikrofon: Mam


TeamSpeak3: Mam


Skype: Mam


Ilość Wolnego Czasu: od 3 do 6h


Doświadczenie: Bardzo dobre


Ogarnięcie: 10 :)


Ortografia: 9,9 :)


Wulgaryzmy:  Nie używam


Griefowanie: Nie grifuje


Zabijanie: Bez powodu nie


Budowanie ( Nie obowiązkowe | Bez screenów ): Dobre :)


Pułapki ( Nie obowiązkowe ): Umiem budować :)


Mechanizmy ( Nie obowiązkowe ): Również umiem :3


Opublikowano

Imię:Wojtek


Nick:NighT


Wiek ( + 13 ):13


Staż w Minecraft:od bety


Mikrofon:Brak


TeamSpeak3:mam


Skype:mam


Ilość Wolnego Czasu:2-4 godziny


Doświadczenie:Duże


Ogarnięcie:Bardzo Duże


Ortografia:srednia


Wulgaryzmy:zerowy ;p


Griefowanie:rzadkie


Zabijanie:czasami sie zdarzy :)


Budowanie ( Nie obowiązkowe | Bez screenów ):Srednie


Pułapki ( Nie obowiązkowe ):Srednie


Mechanizmy ( Nie obowiązkowe ):Dobre


post-797478-0-22852600-1429556938.png

Opublikowano

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Rekrutacja Pomyślna


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


 


@up


Kunik


NighT


 


@down


McPetic


TexXxaS_PL


 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Opublikowano

Imię: Kamil


Nick: McPetic


Wiek ( + 13 ): 16


Staż w Minecraft: od. 1.7.4


Mikrofon: posiadam


TeamSpeak3: jest


Skype: jest


Ilość Wolnego Czasu: zależy od kolejnego dnia


Doświadczenie: duże


Ogarnięcie: no ba.


Ortografia: 9,9/10


Wulgaryzmy: jak mnie ktoś zdenerwuje może polecieć kilka słów.


Griefowanie: niee


Zabijanie: raczej jestem przeciwnikiem pvp w mc


Budowanie ( Nie obowiązkowe | Bez screenów ): średnie.


Pułapki ( Nie obowiązkowe ): raczej tylko do obrony ;D


Mechanizmy ( Nie obowiązkowe ): przed wprowadzeniem tego nowego red stona potrafiłem zrobić dużo. teraz jakoś się tym nie bawie


304191415027212454880.jpeg
Opublikowano

Imię:


Nick: TexXxaS_PL


Wiek ( + 13 ): +17


Staż w Minecraft:3lata


Mikrofon: Sprawny


TeamSpeak3: Jest


Skype: Jest


Ilość Wolnego Czasu: 4h


Doświadczenie: 9/10


Ogarnięcie:9/10


Ortografia: 9/10


Wulgaryzmy: 7/10


Griefowanie: 2/10


Zabijanie: 4/10


Budowanie ( Nie obowiązkowe | Bez screenów ):Tak


Pułapki ( Nie obowiązkowe ):  Tak


Mechanizmy ( Nie obowiązkowe ): Nie


COMBAT ARMS


NewZ


CS:GO

Opublikowano

(Informacje Do Przeczytania)


❊ 


❊ 


❊ 


❊ 


❊ 


❊ 


❊ 


❊ 


 


 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


Ważne Informacje


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


 


 


Tryb Rozgrywki: Dwa Zamki


Serwer Minecraft: kmland.tk:40010


Serwer TeamSpeak3: brutals.eu .Kanał: [√ip 2]


 


Na serwer dodano:


 


Regulamin Serwera/regulamin


Itemki na Gildie/itemki


Czas realny/czas


Nowy drop ze stone/stone


Jednorazowy prezent/prezent


Komendy żyć/lifemc


Spis podstawowych komend/pomoc


Ostrzeżenia (Admin)/warn


Administracja online/administracja


Ograniczenie Spamu na serwerze


Włączanie oraz wyłączanie Nether'u (Admin)


Włączanie oraz wyłączanie Tnt (Admin)


Wykonywanie komend z konsoli z poziomu gry (Admin)


Zablokowanie potek rzucanych oraz strange II


 


Co ma zostać dodane:


 


Podstawowe komendy itp/pomoc


Życia/lives lub /zycia


Ostrzeżenia (Admin)/warn


Administracja online/adm


Ograniczenie Spamu


Włączanie oraz wyłączanie Nether'u


 


 


Czekam na wasze propozycje.


Jeżeli chcecie to mogę wstawić


screenshoty dropu itp.


 


Kiedy Start:


 


Wiem długo czekaliście na start,


no i się doczekaliście


 


Start: 26.02.2014


Godzina: 16:00 lub 18:00


 


Drużyny:


 


Jako to sezon wzorowany na dwóch gildiach,


to jutro na TeamSpeaku3 o godzinie 15:00 lub później,


będę losował lub wybierał ludzi do BLUE ORAZ RED.


 


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


 


© by Graihia


Wszelkie prawa zastrzeżone


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...