Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Leak]Warlords Of Draenor. Co już wiemy?


DesoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamknięte beta testy mają się odbyć już w grudniu tego jeszcze roku !! ( informacja z blizzconu, którą przeoczyłem.. )

 

@DesoPL

Tak, premiera ma być jeszcze w maju lub czerwcu, więc zajebiście :)

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zamknięte beta testy mają się odbyć już w grudniu tego jeszcze roku !! ( informacja z blizzconu, którą przeoczyłem.. )

 

To bardzo szybko w historii WoWa. I warto spojrzeć też na czas trwania dodatków.

 

The Burning Crusade - Dwa lata.

Wrath Of The Lich King - Półtora roku.

Cataclysm - Rok.

Mists Of Pandaria - Rok.

 

Wychodzi więc na to, że WoD będzie najambitniejszym z dodatków do WoWa póki co. I skoro beta testy mają być już w grudniu, to możliwe że premiera już na wiosnę lub lato.

Opublikowano

Btw. jeśli chodzi o speed wydawania contentu pisali gdzieś przy wydaniu patcha 5.2 chyba że planują wydawać patche regularnie tak żeby dodatek wychodził raz na rok.

Opublikowano

Btw. jeśli chodzi o speed wydawania contentu pisali gdzieś przy wydaniu patcha 5.2 chyba że planują wydawać patche regularnie tak żeby dodatek wychodził raz na rok.

 

Tak. Potwierdza to też, że nie będzie patcha 5.5 jak na początku MoPa zapowiadano, gdyż cały zespół już w pocie czoła pracuje nad WoD.

Opublikowano

Są spekulacje, że WoD otwiera furtkę na dłużej jeśli chodzi o Draenor. Zobaczymy... Może The Dark Below to ten drugi dodatek, nad którym pracują? Bo skoro rejestrowali taką domenę, to coś w tym musi być.

Opublikowano

The dark below byłzarejestrowany przez kogoś nie z blizzarda, przynajmniej na blizz conie mówili że to nie oni rejestrowali. Co do nowych dodatków, z racji tego że blizzard jest twórczy może być (przynajmniej na tem po wod) z 5 różnych dróg w które mogą pójść.

http://wac.7725.edgecastcdn.net/807725/website/wp-content/uploads/2013/11/draenor-map.jpg 

tutaj jest link do mapy... w lewym dolnym rogu jest ziemia(istniejąca w alternatywnej lini czasu...(istniała przed rozdarciem na outland) Jak wiadomo Draenor był planetą, na wspominanej ziemi mogło być życie, odcięty jeden klan orków/draneji(bez reszty mają całkiem sporo czasu na rozmnażanie się i zasiedlenie kontynentu itd...), i owy kawałek ziemi jest tylko częściowo odsłonięty, co oznacza że mogą walnąć tam kontynent taki jak 2x outland..... Czego się spodziewałem już po tym dodatku... Tylko w której lini czasu, tej czy alternatywnej.......

Innymi furtkami są: podróż na argus, atak burning legionu na outland obecny.atak burning legionu na azeroth/dodatek skupiający się na rozbudowie miast w azeroth(wreszcie porządne echo isles) i dodaniu kilku randomowych bosów typu wrathion/jaina/bolvar/warian. W między czasie old gods mogą dostać się dowolnie przebywającej postaci na azeroth do głowy i namieszać.

Ale to są tylko moje spekulacje, sorka że się rozpędziłem.

Opublikowano

To dobrze:) mogli by ogarnąć lekko skille, bo spadek ludzi zaczął się od cata bo od cata zrąbali całkowicie klasy(z mojego pkt. widzenia) człowiek przeciętny może ogarnąć max 4-5 rzeczy naraz(dlatego na stronkach w menu się ustawia 4-5 przycisków max i je sie dzieli na podkategorie), a od cata trzeba mieć rotacje gdzie aktywnie używa się 5+ przycisków co w dużej mierze (wg. mnie) przyczyniło się do spadku graczy.

Opublikowano

Przyczyną braku opcji używania fly mountów w Draenorze przed patchem 6.1 jest ta sama jak w MoP. Blizzard chce zachęcić graczy do odkrywania nowego kontynentu.

 

A spadek graczy będzie jeszcze większy, jeśli potwierdzi się, że poziom Mythic będzie dotyczyć tylko raidów 20 osobowych. Gracze którzy byli w gildiach raidująch 10 osobowo normale czy heroici, są oburzeni.

Opublikowano

Przyczyną braku opcji używania fly mountów w Draenorze przed patchem 6.1 jest ta sama jak w MoP. Blizzard chce zachęcić graczy do odkrywania nowego kontynentu.

 

A spadek graczy będzie jeszcze większy, jeśli potwierdzi się, że poziom Mythic będzie dotyczyć tylko raidów 20 osobowych. Gracze którzy byli w gildiach raidująch 10 osobowo normale czy heroici, są oburzeni.

Już to blizzard potwierdził na blizzconie, że teraz normalny hc 10-25 zamieni się w nowym dodatku w mythic 20 only players.

U mnie w gildii na forum już jest temat z rozpadającymi się gildiami na innych realmach przez właśnie ten powód. W gildii której jestem to nie grozi, ponieważ mamy 4 grupy rajdujące na poważnie, więc będzie można jakoś się połączyć itd.

Opublikowano

Już to blizzard potwierdził na blizzconie, że teraz normalny hc 10-25 zamieni się w nowym dodatku w mythic 20 only players.

U mnie w gildii na forum już jest temat z rozpadającymi się gildiami na innych realmach przez właśnie ten powód. W gildii której jestem to nie grozi, ponieważ mamy 4 grupy rajdujące na poważnie, więc będzie można jakoś się połączyć itd.

 

Wychodzi więc na to, że po raz kolejny Blizzard nie dba o opinie graczy. Podejrzewam że Paragon zrobi ragequit, gdyż od contentu MoP zaczęli raidować tylko 10tki HC. A 20 Mythic nie idą z nimi w parze.

 

Nie wiem co z Vodka, Methodem czy Blood Legionem. Chociaż co do Methodu ostatnio są pogłoski, że część ludzi od nich bana wyłapała. Ale to pewnie tylko spekulacje.

 

A nie sorry... Paragon zostaje w grze, zaczęli rekrutacje ludzi na 20stki Mythic.

Opublikowano

Kolejne mniej ważne i ważne informacje.

 

1: Areny zostaną całkowicie przebudowane, dzięki Trial Of The Gladiator. Kontrowersje są wokół tego, o których można poczytać tu.

http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/10572507239?page=1
Cytując.

 

 

 

Also they are gonna force it to occur (Trial of Gladiator) during peak times only AKA saturday night or friday nights. What about the people who do well in arenas and stick between 2k-2.4k and have a wife and kids and usually spend those "peak times" with their family.

 

2: Grand Yak którego można zdobyć w MoP, przejdzie malutką aktualizacje w WoD. Z racji tego, że Reforging zostanie usunięty z WoWa. Blizzard rozważa jakiego vendora dać, w miejsce tego który oferował usługi Reforging. Są propozycje by nowy NPC mógł świadczyć usługi transmog lub item upgrade.

 

3: Blizzard absolutnie zaprzecza, że wątek WoD, zmieni teraźniejsze Azeroth.

Opublikowano

Kolejny niusy o WoD.

 

 

Model kobiet undead jest już gotowy, ale brak animacji. Blizzard pracuje nad tym.

Blizzard przyznał, że z oczami kobiet ludzi jest bug, a że gracze zauważą to. Postanowili jeszcze nie publikować nowego modelu ludzkich kobiet.

Blizzard już przed premierą Mists Of Pandaria, dyskutował na temat Warlords Of Draenor. Przede wszystkim, Blizzard chciał pociągnąć historię Garrosha przez MoP i nadchodzące WoD. W pierwotnych założeniach WoD, Garrosh miał wskrzesić starych watażków Draenoru, ale jakby to wyglądało gdyby byli undeadami? Zrezygnowano z tego konceptu.

Stary Draenor ma mieć rzeczy znajome nam, i jednocześnie nowe.

Blizzard rozmawiał i myśli, czy nie zrobić opcji wybrania nowych czy starych modeli postaci. Z względów personalnych.

Blizzard chce popracować nad nowymi animacjami szat magów oraz peleryn. W alphie nowe animacje peleryn powinny być raczej gotowe.

Garnizony do rozbudowy będą wymagały nie tylko złota, ale też kamieni, drewna oraz innych surowców.

Garnizony są przeznaczone dla jednego gracza, ale jeśli zaprosimy gildie do naszego garnizonu, Blizzard zapowiada sporo zabawy.

W Ashran będziemy mogli zdobywać przedmioty, dzięki którym zbudujemy potężniejsze zbroje, zbudować pojazd lub nawet zrobić falę najazdu NPC na innych graczy. (Inspiracja 300?)

Boost exp do poziomu 90 nie wygaśnie. Będziesz mógł każdą postać natychmiastowo awansować na 90ty poziom + nie ma żadnych wymogów poziomowych.

Raidy 15 osobowe były dyskutowane, ale developerzy zdecydowali się na 20 osobowe Mythic. By dać im więcej czasu na opracowanie nowych encounterów itp.Raidy 15 osobowe były dyskutowane z gildiami, i jak widać... Część gildii na to się zgodziła.

NPC również dostaną nowe modele postaci. Jednak wciąż nic nie wiadomo o krwawych elfach i draenei.

 

Opublikowano

Błagam, nie "watażków". Prędzej gubernator wojskowy, jakiś generał, dowódca. ale nie watażek (watażki, whatever ;x)

 

Polskie tłumaczenie słowa Warlord, najlepiej brzmi Watażka lub Wódz. ;)

 

Kolejne niusy.

 

 

Po sześciu latach w Blizzardzie, Ghostcrawler wczoraj ogłosił iż odchodzi z Blizzarda. Powodem jest szukanie nowych i ekscytujących wrażeń w dziedzinie gier. Ghostcrawler był najpopularniejszym Game Desingerem Blizzarda, lecz w ostatnim czasie był mocno nieaktywny. Jego spuścizna to choćby krab duch w Vash'Jr o wdzięcznym imieniu... Ghostcrawler!

 

Zajdą zmiany w dobieraniu sprzętu do PvP i raidów. Narazie wiadomo, że Stamina ma być głównym współczynnikiem kiedy Intelect może być pobocznym.

http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/10703970357?page=1#1

 

Najważniejszym zadaniem dla teamu na teraz jest modyfikacja modeli postaci z Pre TBC.

 

Devowie poszukują sposobu, by dodać więcej dynamiki dla płaszczy.

 

Po booście postaci do 90tego poziomu. Postać otrzyma gear na poziomie 90tym, podobnie jak Scroll Of Ressurection na poziomie 80tym.

 

Podróż do starego Draenoru, ma być nostalgią dla starych graczy którzy grają od Pre TBC.

 

Blizzard mocno podkreśla, że historia WoD nie zaburzy obecnego porządku w Azeroth.

 

Blizzard uważa że obecnie klasy, są w pewnym stopniu zbalansowane. Gdyby dodali nową klasę lub rasę, to znowu nie było by balansu. Blizzard chce nad tym popracować.

 

W chwili startu MoP, było za dużo daily questów. Blizzard w WoD chce dać graczom którzy wbiją 100 poziom, by mogli robić co zapragną. Będzie więcej dynamicznych questów.

 

Garnizony mają być dopisane do naszego konta, co oznacza choć nie potwierdzone jeszcze. Że garnizony mogą pomóc w expieniu altów.

 

Film Warcrafta przełożono na 11 marcha 2016 roku.

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolejne niusy mniej ważne i ważniejsze.

 

 

 

 

Od pewnego czasu w plikach PTR, widzimy wzmianki dotyczące Karazhan. Czyżby Karazhan miało być jedną z instancji WOD?

 

Blizzard narazie nie dyskutował na temat profesji, to odległa dla nich przyszłość.

 

Wraz z patchem 5.4.2. Blizzard zmienia obecny system Group Findera. Będzie on przymiarką do tego, co czeka nas w WoD. Niestety obecnie pod nowy system, będą dostępni. Ordos, August Celestials oraz Flexible Siege Of Orgrimmar, gdyż tylko te encountery w MoP obsługują nową mechanikę.

 

Opublikowano

Co do Karazhan Będzie tam zastosowany phasing, wydaje mi się że tam się znajdzie przejście do Draenoru. Pewnie wraz z chainem/w scenariuszu. Zamieszany w to będzie Medivh.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mało ważny news ale.

 

Blizzard rozważa opcje, dodania więcej kolorów skór do grywalnych ras. Wyobrażacie sobie grę jako Orc Mag'Har, Krasnolud Mrocznej Stali lub Taunka? To może być możliwe! Kilka fan artów na dole, przedstawiających takie opcje.

 

 

sr01.jpgOrc Mag'Har.

sr02.jpgKrasnolud Mrocznej Stali.

sr05.jpgOrc Klanu Dragonmaw.

sr14.jpgOrc Klanu Czarnej Skały.

sr07.jpgKrasnolud Frostborn.

sr04.jpgKrasnolud Dzikiego Młota.

sr03.jpgTauren Mrocznego Totemu.

sr15.jpgOrc Chaosu.

sr18.jpgSkażony Gnom.

sr20.jpgNieumarły Elf mężczyzna.

sr08.jpgNieumarły Elf kobieta.

sr09.jpgMechagnome?

sr11.jpgVrykul?

 

 

Co ciekawe, pojawiła się nawet ankieta, dotycząca takiej opcji.

 

Kogo byście chcieli jeszcze, jako grywalne sub rasy? Może Drakkari trolle? Albo Broken Draenei? :)

Opublikowano

Kolejne niusy ważne i mniej ważne.

 

 

Pojawi się patch, który będzie wprowadzał graczy w historię WoD. Ten patch będzie miał premierę blisko przed premierą WoD.

 

Spotkamy przyjaciela Garrosha, który podzieli się z nami wiedzą na temat Timeless Isle itp. Więcej o nim przed premierą usłyszymy.

 

Wizja w której jest Anduin Vrynn blisko celi Garrosha, jest wskazówką. Więcej z tej wizji będzie również w patchu wprowadzającym WoD.

 

Khadgar z pustkowia będzie nas wspierał w dodatku, próbując ostrzec nas przed czymś złym.

 

W WoD będziemy zmuszeni powstrzymać Żelazną Hordę, co oznacza próbę zamknięcia Mrocznego Portalu od strony Draenoru.

 

Możliwa jest opcja, że horda i przymierze będą współpracować przeciwko Żelaznej Hordzie.

 

W Isle Of Thunder, były scenariusze solo. Jest możliwość wprowadzenia scenariuszy solo podczas expienia w Draenorze.

 

Krwawe Elfy Paladyni mają interesującą historie z Naaru. Pojawią się ponownie w WoD.

 

Krasnoludy Mrocznej Stali pojawią się w Draenorze, i też będą elementem historii dodatku.

 

Garrosh doprowadził do narodzin Żelaznej Hordy. Ale co jeśli sprawy wymkną mu się spod kontroli?

 

Gracze którzy współpracują między sobą w gildii, będą mogli również robić to w garnizonach.

 

Raczej nie ma szans, by Lorewalker Cho odegrał kluczową rolę w WoD.

 

Dave Kossak pracuje teraz jako główny wykonawca questów i dialogów.

 

 

Ostatni news dotyczący WOD na ten rok! Zobaczymy co po nowym roku nas czeka. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...