Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FB - Dziewczyna ciągle mnie zaczepia


Teach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Wyruchaj tą małą szmatę, a potem zabij i zakop ciało, mogę wysłać ci szpadel.

Niepokoi mnie ta ilość lajków za ten post oO.

 

Co do tematu, jeśli jej nie lubisz to po prostu nie odczepiaj. Co w tym trudnego?

Opublikowano

> fejsbukoweproblemy

 

@topic.

 

Nie musisz przecież w ogóle odpisywać, nie lubisz jej, nie chcesz jej znać,

po prostu to ignoruj jak pisze, aż się jej znudzi. Nie widzę problemu.

Opublikowano

Co to w ogóle jest za temat? Nie masz własnego mózgu? Pisz do niej, albo nie pisz, wszytsko zależy od ciebie.

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Co to w ogóle jest za temat? Nie masz własnego mózgu? Pisz do niej, albo nie pisz, wszytsko zależy od ciebie.

raz widzialem temat jak koles pisal ze gdy myje glowe to szampon mu wchodzi w oczy i nie wie co z tym zrobic. Od tamtego czasu nic mnie juz na tym forum nie zaskoczy.
Opublikowano

Możesz blokować użytkowników Fejsbuka? Zablokuj i tyle. Wielki mi problem...

 

Zapraszam i polecam... Forumowy kniot i random z rangą. ;)

Opublikowano

Ja pierdole ludzie nie mają o czym pisać... Powinien być ZAKAZ pisania takich tematów bo niebawem to forum zmieni się w kurwa drugą samosie albo inne większe G. <choć już nim jest>

Opublikowano

Znając pana, który załóżył ten temat prawdopodobnie:

-Nie ma fejsa

-Nie ma "starej znajomej"

-Chodzi do zety

-W ogóle jej nie zna

-Nie chodził na angielski

 

Pozdrufki

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Elo,

Lajknąłem wczoraj "starej znajomej" zdjęcie i od tamtego czasu ciągle mnie zaczepia na fb, co to może znaczyć?Dodam, że ona ma 14/15 lat (2 gim.) a ja 16 (1liceum)

Chyba już z 10 razy mnie zaczepiła, a ja odczepiłem itd.

Napisać do niej? Co wgl napisać :D?

Poznałem ją na dodatkowych lekcjach angielskiego w szkole, ale to było może 3-4 lata temu, i wiem, że była wtedy we mnie zakochana itp.

Ona chce na seksy.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Dobra lapsy,temat do zamknięcia, już dawno temu napisałem do niej i sobie piszemy.

 

 

ZAMYKAM GIMBY xD

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

raz widzialem temat jak koles pisal ze gdy myje glowe to szampon mu wchodzi w oczy i nie wie co z tym zrobic. Od tamtego czasu nic mnie juz na tym forum nie zaskoczy.

 

 

kiedyś na forum był temat koleś 12 l się pytał "co zrobić jak mi się napletek nie chce ściągnąć pod grzyba?"

OD TAMTEGO momentu nic mnie na tym forum nie zaskoczy

47yhn8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

na chuj sie patrzysz konfiturko?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

kiedyś na forum był temat koleś 12 l się pytał "co zrobić jak mi się napletek nie chce ściągnąć pod grzyba?"

OD TAMTEGO momentu nic mnie na tym forum nie zaskoczy

 

Daj link do tego tematu, nawet z 5 lajków ci dam

Opublikowano

Albo jej sie nudzi albo nadal sie jej podobasz ;) tak jak gryfin powiedział tez możesz zrobic ;D

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Opublikowano

Ja pierdole ...

miesiąc temu napisałem, że temat do zamknięcia, a lapsy nadal komentują.

Opublikowano

O kutfa... a mnie sami chłopacy zaczepiają ;O Czy to oznacza że im się podobam ;O?
Masakra, odczepia cię, bo ty ją zaczepiasz... no i to na tyle.

Ale jeżeli odpowiednio zareagujesz na sytuację i przedsięweźmiesz jakieś zdecydowane kroki to poruchasz.

Zajrzyj na bloga -> Click

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...