Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

★TechPack★[SerwerNaModach][Dedyk][WlasnyLauncher][MilaAdministracja][70Modów][1.6.4]★Zapraszamy★


Veneficium

Czy podoba Ci sie serwer TechPack?  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci sie serwer TechPack?

    • Tak, jest ?wietny.
    • Tak ale przyda?by si? pewne zmiany(podaj swoje pomys?y w teamcie)
    • Nie.Lubie inny tryb rozgrywki.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-562962-0-73569200-1384100748_thumb.pngpost-562962-0-88631100-1382744787.png


post-562962-0-61243300-1382744604.png

IP Serwera TechPack.pl:40000
TS3 Serwera ts3.dragoncraft.pl
Ilość slotów 50
PvP Na mapie głównej nie obowiązuje, na reszcie map włączone.

post-562962-0-15254000-1382744775.png

Pierwszy nasz serwer wystartował rok temu, grać na nim mogła wybrana grupka osób. Z czasem gdy chętnych do gry było co raz więcej osób został on otworzony ofiicjalnie dla Wszystkich.
Serwer TechPack istnieje już prawie rok. Jeśli chcesz pograć na serwerze na którym nie musisz martwić się o mapę, jej ciągłe zmiany zapraszamy do nas. Zawsze wprowadzenie nowej mapy uzgadniamy z graczami. Szanujemy Wasze zdanie.




post-562962-0-43993100-1382745659.png
Jeśli chcesz do nas dołączyć pamietaj, że to miejsce dla osób uczciwych i chcących stworzyć swoje miasto.
Nie tolerujemy złdziejstwa w każdej formie - brzydzimy się nim.
Na naszym forum znajdziesz długiiii regulamin który wprowadzi Cie w tajniki bezstesowej gry.
Gramy po to by było fajnie. Jeśli czegoś nie wiesz pytaj, nie kombinuj na własną rękę.

post-562962-0-89913200-1382745936.png

EnderStorage

RailCraft
Resonant Induction
Ruins
ThaumCraft 4
BspkrsCorev
IngameInfo
TreeCapitator
DamageIndicators
AdditionalPipes
Appeng
Atomic_Science
BiblioCraft
BiblioWoods
Binnie-mods
BiomesOPlenty
Buildcraft
Z additional buildcraft objects
CodeChickenCore
CompactWindmills
ComputerCraft
Dimensional-anchor
EnderStorage
Familiars
Familiars_DefaultMobPack
Familiars Extend
Forestry
Galacticraf
Galacticraft-Planets
Gregtechmod
IC2 Backpack HUD
IC2NuclearControl
Immibis-core
Industrialcraft
InventoryTweaks
Ironchest
Liquid xp
Magicbees
Meteors
MicdoodleCore
Minechem4
More Swords
Natura
Neiaddons
NEIPlugins
NotEnoughItems
Resonant Induction
SecurityCraft
StalkerCreepers
Sentry
Dispenser
Twilightforest
UniversalElectricity
ZansMinimap

 

i inne...

post-562962-0-86778300-1382746384.png

Wiele osób ma często problem z uruchomieniem Launchera, jak już uda Wam się to zrobić to problemem zaczyna być nie możność wejścia na serwer.

Bardzo Was prosze byście przed pobraniem Launchera najpier wykonali prostą czynność w postaci instalacji
javy 8.
Niestety niektóre mody jej wymagają a Wam zaoszczędzi to problemów i ułatwi sprawę z dodatkowymi argumentami do javy.

Ważne też są nowe, aktualne sterowniki do Waszych kart graficznych.

Możliwość zakładania miast. Płatne diamentami.Komendy na spawnie.
Skan



Do Pobrania

Zapraszamy na nasz Serwer. Do pozostania z nami i dobrej zabawy.

ScreenShoty z Serwera.

post-562962-0-73569200-1384100748_thumb.png

post-562962-0-82110000-1384102069_thumb.png

post-562962-0-25285100-1384102035_thumb.png

ZAPRASZAMY NA SERWER

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Aktualnie ściągam tę paczkę, lecz chciałbym też z tego miejsca spytać jak jest z cuboidami. Czy istnieje możliwość otrzymania takiego na początku gry i o jakich wymiarach?

Opublikowano

Cuboida na początek nie ma, jest on płatny, by gracze nie claimowali nie potrzebnie regionów.

Początkowa gra jest trudna. Pózniej można spokojnie grać.

Możesz zawsze poprosić o teleportacje na dalsze kordy.

Border jest dopiero na 40,000 klocku.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Nie wiem z jakich powodów, ale przy rejestracji wyskakuje informacja o
braku możliwości stworzenia więcej kont. Czy można zwiększyć limit kont
na dane IP, gdyż posiadam radiówkę i jest to IP osiedlowe, gdzie 100+
osób ma to samo IP. Najwidoczniej ktoś już sobie zrobił konto. Prosiłbym
o zwiększenie ograniczenia do min. 2 kont na jedno IP.

Opublikowano

Możemy zrobić inaczej, podaj mi swoj nick założe Ci konto.

Tak będzie szybciej.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Kiedyś przy TP na mapę jakąś wywalało mnie z serwera (crash). Pobieram od nowa i sprawdzę, jak na razie wielki minus za to bo mój kolega miał to samo..

Opublikowano

Java 8 zainstalowana?

Napisz jaką masz kartę graficzną.

 

No niestety to nie nasza wina, mody wymagają czegoś i trzeba to spelnić.

Nie pograsz w Grand Shef Auto 5 na pentium 3 :)

To minecraft, napisany w javie, gra wymagająca.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Jaki model?

Jeśli jakis starszy sprawdz czy masz najnowsze sterowniki.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Przykro mi, nie pograsz, dużo osób z starszymi wersjami ATI mają ten problem.

Jeśli włącze w kliecie argument pozwalający wejść z karta ATI to i tak dostaniecie po chwili crasha.

W tym przypadku to walka z wiatrakami.

Producent karty dał plamę, dlatego polecam bo sam używam nividię. Przy tej karcie nie ma najmniejszego problemu, nawet gdy karta jest bardzo stara.

 

Z mojej strony musiałbym przerobić wszystkie mody pod ati, paczkę/aktualizacje robie co 2-3dni, siedziałbym nad tym 24/7.

Nawet gdybym sie chciał za to wziąć to nie mam jak testować bo nie posiadam ATI.

Nowsze ATI tego problemu nie mają.

Ten problem wystąpił juz dwa lata temu w orginalnym minecrafcie, Mojang naprawiał to 2miesiące.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Pyrra wszedłeś w ogóle na serwer? Pomyślałeś chwilę, że wchodząc pierwszy raz ściągasz ogromną ilość danych o świecie?

Serwer nie laguje, laguje Ci komp który nie nadąża przerobić danych:)

Idz pograć na singlu, zobaczysz jaki masz komputer. Większość osób które gra stale na serwerze nie może grać na singlu bo im komputery padają :)

Za nim coś napiszesz, pomyśl.

Usuń też adres do swojego forum z sygnatury bo to nie regulaminowe.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Według mnie jeden z lepszych serwerów na paczce technicznej, które są reklamowane na tym forum. Poziom jest bardzo ciężki i przez to gra się nie nudzi. Żeby coś osiągnąć to trzeba mieć mocne nerwy, bo sam nie raz się denerwowałem:)

Polecam serwa!

Opublikowano

Dzięki Amito za te słowa!

Mam nadzięję, że dasz jakoś radę :P

Do zobaczenia na serwerze :)

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

mam co chwile brak odpowiedzi a karta graficzna: NVIDIA GeForce 315

, ram: 3 Gib

i Procka: Pentium® Dual-Core CPU E5700 @ 3.00 GHz 3.00 GHz

SYSTEM 64 BIT

Opublikowano

sam używam Ati teraz 7790 wcześniej 4850 która jest w drugim kompie problemów z wejściem brak do starszych kart Ati polecam Omega Drivers lepsze od tych ze strony producenta. Btw do invidi też są

Opublikowano

A Opiszesz krótko jak rozpocząć grę na serwie bo nie kumam za co i jak kupić działkę i gdzie ją można dostać ??

Opublikowano

A Opiszesz krótko jak rozpocząć grę na serwie bo nie kumam za co i jak kupić działkę i gdzie ją można dostać ??

W prezentacji jest ss przedstawiajacy komendy do cuboidów. Na serwerze jest MyTwon. Claim kupuje sie za diamenty. Więc na tym surowcu trzeba sie skupić na początku

Gra jest cięzka, jeśli jest na serwerze BabsBunny możesz ja prosić o pomoc w pokierowaniu na pierwszą energie. Darmowa energia jest też ze spawnu jednak musisz zrobić rurki a do nich potrzebne również diaxy.

 

Serwer coś nie działa.

Trzeba przez TechPack ? a nie przez Dragonpack ?

Ściagasz Launcher, wpisujesz swój Nick, wpisujesz ilość ramu, naciskasz pod "wybierz paczkę" Pobierasz paczkę TechPack, jak juz sie ściagnie,klikasz "wybór klienta". Uruchamiasz grę.

 

mam co chwile brak odpowiedzi a karta graficzna: NVIDIA GeForce 315

, ram: 3 Gib

i Procka: Pentium® Dual-Core CPU E5700 @ 3.00 GHz 3.00 GHz

SYSTEM 64 BIT

Gdzie ma owy brak odpowiedzi? Scagnąłeś paczke? Wszedłes w ogóle na serwer startowy czyli lobby?

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...