Skocz do zawartości

Lubisz wf?

Multiman

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dafuq? Nie lubisz się pocić? To powodzenia życzę...

Jak jeszcze byłem w szkole średniej to uwielbiałem. Łatwizna i do tego jeszcze można było sobie w coś pograć. Strasznie mnie denerwuje obecna w dzisiejszych czasach fala szukania wymówek i pisania zwolnień z wf-u. Wyrosło nam pokolenie takich śmierdzących leni, że zmusić ich do czegokolwiek to jak siłować się z osłem...

1382800106-U1012385.png

Zależy jak kto na to patrzy np w Podstawówce jak i gimnazjum WF był jednym z fajniejszych przedmiotów na które zawsze chodziłem :P Zmieniło się to dopiero od szkoły wyższej jak wfy dali 2 pod rząd od godziny 8:00 wolałem wyspać się niż jeździć ćwiczyć.

@Up

Tak polazłem dwa razy na semestr jak zagrożenia wystawili porzucałem piłką do kosza , lekarską , poskakałem pobiegałem i 3 była. Mieliśmy w jak najlepszym porządku gościa od Wfu który nie liczył przebywanych godzin na WF więc nie było możliwości by ktoś miał NKL.

Ja codziennie jeżdżę do szkoły/ze szkoły rowerem i nawet po szkole też więc nie mam jakiś problemów z nadwagą czy cuś.

WF lubię, ale nie lubię kolesi z przeciwnej klasy - sami grają, uważają się za prosów, wyzywają więc z tej strony nie lubię, ale da się żyć.

Nie cierpię wf-u, bo nie cierpię śmierdzieć potem na lekcjach... Co do wagi, nie mam nadwagi, mam za to niedowagę. Ale tako sport uprawiam, bo codziennie biegam ^^

76561198009257917.png

"W heteroseksualnych parach, gdzie dziecko przychodzi na świat naturalnie, istnieje w głowach rodziców coś co można określić mianem swoistego "firewall". Czysta i bezwarunkowa miłość bez seksualnych podtekstów.. W przypadku par homoseksualnych i adopcji dzieci, dajmy dla przykładu - parę gejowską adoptującą córkę, mamy do czynienia z sytuacją gdzie dwóch mężczyzn zamieszkuje z "obcą kobietą", której nie chroni żadna biologiczna "blokada". Mężczyzni Ci przejawiają zainteresowanie ciałem dziewczynki, odczuwają pożądanie i chęć poeksperymentowania z kobiecym ciałem... Gwałt w takim przypadku jest tylko kwestią czasu."

dla osób które nie lubią śmierdzieć - nie wiem czy wiecie, ale jest coś takiego jak antyperspiranty oraz dezodoranty, po wf'ie czy nawet przed można się wypsikać i nie będzie czuć żadnego potu, nie mówiąc już o prysznicach które bynajmniej my mamy w każdej szatni, więc nie próbujcie grubasy swojego lenistwa tłumaczyć tym, że potem śmierdzicie...

ja lubie wf o ile nie mamy sprawdzianiu z biegania na 1000metrów ;_;

down:

o kurwa, może nie lubie biegać na dłuższe dystanse?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Lubisz wf?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...