Skocz do zawartości

Co sądzicie o Justinie Bieberze i Selenie Gomez?

*XdeMoNT*

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bieber:

-Chuyowy głos

-Pedalskie piosenki

-Wygląda gorzej niż grodzka

-Pedał totalny(te swagi itp)

Selena:

-No nie umie śpiewać

-ładna ;d

O fanach się nie wypowiem.

W skrócie:

Szybko zostali wypromowani i poznani, więc zaraz zostaną zapomnieni przez 90% świata.

Np. PSY- Gangnam style. Kto jeszcze tego słucha? nikt, a była strasznie popularna(przez miesiąc)

graphic.png

biber-pedalski,słabo śpiewa

selena-ładna,cud piosenkarka nie jest,widziałem jeden jej teledysk,jeden z niewielu teledysków muzyki popularnej nie polegający na zboczeniu i jaraniu się bogactwem,bardziej męska od bibera choć jest bardzo dziewczęca (jeszcze nie kobieca :P)

Cóż...
Może geji nie obrażajcie Bieberem co? xD
Sądzę, że Bieber to pusta laleczka, za która szaleje gimbaza i rozpuszczone dzieciaki .-. Teksty jako takie, może tylko Boyfriend w miarę wpada w ucho (chodzi o tekst, melodia jest denna jak na mój gust).
Selena Gomez, rozpuszczona gwiazdeczka i tyle...

76561198009257917.png

"W heteroseksualnych parach, gdzie dziecko przychodzi na świat naturalnie, istnieje w głowach rodziców coś co można określić mianem swoistego "firewall". Czysta i bezwarunkowa miłość bez seksualnych podtekstów.. W przypadku par homoseksualnych i adopcji dzieci, dajmy dla przykładu - parę gejowską adoptującą córkę, mamy do czynienia z sytuacją gdzie dwóch mężczyzn zamieszkuje z "obcą kobietą", której nie chroni żadna biologiczna "blokada". Mężczyzni Ci przejawiają zainteresowanie ciałem dziewczynki, odczuwają pożądanie i chęć poeksperymentowania z kobiecym ciałem... Gwałt w takim przypadku jest tylko kwestią czasu."

Bardziej się afiszuj orientacją...

Co do tematu, ich twórczość jest dla mnie kiepska, za to Selena z wyglądu nie jest zła ;>

Czy powiedziałem, że jestem gejem? <facepalm>

Wiem która jest godzina, ale mózgu się używa cały czas!

76561198009257917.png

"W heteroseksualnych parach, gdzie dziecko przychodzi na świat naturalnie, istnieje w głowach rodziców coś co można określić mianem swoistego "firewall". Czysta i bezwarunkowa miłość bez seksualnych podtekstów.. W przypadku par homoseksualnych i adopcji dzieci, dajmy dla przykładu - parę gejowską adoptującą córkę, mamy do czynienia z sytuacją gdzie dwóch mężczyzn zamieszkuje z "obcą kobietą", której nie chroni żadna biologiczna "blokada". Mężczyzni Ci przejawiają zainteresowanie ciałem dziewczynki, odczuwają pożądanie i chęć poeksperymentowania z kobiecym ciałem... Gwałt w takim przypadku jest tylko kwestią czasu."

Bieber:

-Chuyowy głos

-Pedalskie piosenki

-Wygląda gorzej niż grodzka

-Pedał totalny(te swagi itp)

Selena:

-No nie umie śpiewać

-ładna ;d

O fanach się nie wypowiem.

W skrócie:

Szybko zostali wypromowani i poznani, więc zaraz zostaną zapomnieni przez 90% świata.

Np. PSY- Gangnam style. Kto jeszcze tego słucha? nikt, a była strasznie popularna(przez miesiąc)

Pierdolisz... Szybko? JB ma fejm od co najmniej 3 lat, Selena też i jakoś nie zanosi się żeby jeszcze mieli odejść w niepamięć. Ganman Style był popularny grubo przez około 3 miechy, sam pamiętam, a w innych krajach jeszcze dłużej, bo wcześniej ludzie podłapali.

Boobs men jebany.

Bieber

-Pedałek

-Kupa

-Chuj

-Dzięki niemu dziewczyny 12+ pokazuja dupy w necie

-swagi i inne gówna

Selena

-ładna piczka tylko zeby przeleciec

-Deska (Jinx cosplay ?)

-Zjebane piosenki

To że ktoś niema mózgu to nie oznacza że jest to wina tego kogo słucha...

Co do tematu: oboje są produktem show biznesu i nigdy nie podobało mi się to co robią i robili, (nie ten target), oczywiste również jest to że to muzyka dla dzieci, no bo ktoś kto ma odrobinę dojrzalszy (nie mylić z dojrzałością) łeb się nie zajara...

PS Selena całkiem spoko wygląda. Powiem tylko że świat nie wygląda tak jak redtube go przedstawia.

PS 2 What+dick+.+Lolwut_284de9_3122000.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Co sądzicie o Justinie Bieberze i Selenie Gomez?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...