Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń rysunek osoby wyżej ze Sketch Toy`a!


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kurde, ile ja bym dała, aby rysować tak jak Ty :')
12/10

Ogółem mam to do siebie, że zawsze zaczynam rysować "od dupy strony"... bo taki mam obraz w głowie i tyle.
Z cieniowaniem, że dobre to mnie zaskoczyłeś - tego to kompletnie nie umiem. Lubię za to długo i bez celu bazgrać w jednym miejscu.
 

http://sketchtoy.com/66421745

Miał być ktoś pokroju son goku, ale nie wyszło

ten moment gdy nie umiesz narysować stopy więc zamiast niej rysujesz kamień

who cares?

Opublikowano

Kurde, ile ja bym dała, aby rysować tak jak Ty :')

12/10

 

Ogółem mam to do siebie, że zawsze zaczynam rysować "od dupy strony"... bo taki mam obraz w głowie i tyle.

Z cieniowaniem, że dobre to mnie zaskoczyłeś - tego to kompletnie nie umiem. Lubię za to długo i bez celu bazgrać w jednym miejscu.

 

http://sketchtoy.com/66421745

Miał być ktoś pokroju son goku, ale nie wyszło

ten moment gdy nie umiesz narysować stopy więc zamiast niej rysujesz kamień

 

Cieszę się, że ci się podoba.  :)

Jeżeli chodzi o ciebie to dobrze, że masz w sobie samokrytykę. Patrząc na to jak cieniujesz uważam, że dobrze ci idze: wiesz gdzie dać cień. Ładnie wychodzą ci proporcje ciała i nie masz problemu z narysowaniem pozy jaką postać ma przybrać. Jeżeli chcesz rysować i lubisz to robić to nie poddawaj się i ćwicz bo każdy rysunek przybliża cię do robienia tego lepiej. Talent daje dużo, ale dużo też można wyćwiczyć. Jeżeli masz talent (a sądząc po tym jak rysujesz masz go tylko jest jeszcze "nie oszlifowany") i posiadasz także spory warsztat będziesz rysować coraz piękniej. Powodzenia.  ;) 10/10.

 

Ja mam gorszy problem z rysowaniem dłoni niż stóp - bardzo nie lubię tego robić i przyznam się bez bicia, że mi również się zdarzało stosować takie tricki jak tobie z ta stopą i kamieniem.  ^^

 

Chętnie bym obejrzała jak rysujesz jakiegoś zwierzaka.

http://sketchtoy.com/66422534
Opublikowano

Ocena to w Twoim przypadku tylko formalność... dziesiątka to za mało. Jak długo zajmujesz się rysowaniem?

 

Rysować lubię, z tym że nie mam głowy to ćwiczenia tego ani tym bardziej czytania poradników... więc, raczej dalej będę robić po swojemu.

 

Jeżeli chodzi o zwierzaki... to tylko na tyle było mnie stać rysując myszką na kompie. Szkoda, że nie stać mnie na tablet :D

 

http://sketchtoy.com/66435252

who cares?

  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Yaboku zmienił(a) tytuł na Oceń rysunek osoby wyżej ze Sketch Toy`a!
  • Yaboku odpiął/ęła ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...