Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]«�» Moje skrypty. [UCZE SIĘ] «�»


Visox.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

Przedstawiam Wam skrypt na czyszczenie chatu i wiadomości po śmierci. Wiem, że dużo ich było, ale od czegoś trzeba zacząć. :)

Czyszczenie chatu:
Komenda: /wyczysc
Opis: Ta komenda służy do wyczyszczenia chatu.
Kod:


command /wyczysc:
permissions: chat.wyczysc
usage: /wyczysc
trigger:
loop 100 times:
broadcast "&k"
wait 1 tick:
broadcast "&7<&c●&7> &eChat zostal wyczyszczony! &7<&c●&7>"
stop



Wiadomości po śmierci:
Komenda: (Brak)
Opis: Spolszczone wiadomości po śmierci.
Kod:


on death of player:
if attacker is player:
broadcast "&7Gracz &6%victim% &7zostal zabity przez &6%attacker%&7"
else:
broadcast "&7Gracz &6%victim% &7umarl w niewyjasnionych okolicznosciach!"


Opublikowano

Jak na pierwsze skrypty to gralulacje;)

Narazie lajka nie dam bo nie zasługuje to. Pisz dalej skrypty i umieszczaj je tu, jak narazie błędów nie zauważyłem. Gratulacje.

Opublikowano

Nawet nieźle jak na początek ;)

 

Dzięki, właśnie zabieram się za pisanie kolejnego.... (Niewiem czy wyjdzie :()

Opublikowano

Skrypty nie za dobre, ale uczysz się. Przynajmniej dobrze że jest więcej takich osób. Taka rada na przyszłość. Nawet w tym temacie zamieszczaj bardziej rozbudowane skrypty. Kilku linijek nie ma sensu...

1394047278-U990178.png

Opublikowano

Skrypty nie za dobre, ale uczysz się. Przynajmniej dobrze że jest więcej takich osób. Taka rada na przyszłość. Nawet w tym temacie zamieszczaj bardziej rozbudowane skrypty. Kilku linijek nie ma sensu...

 

To są jedne z moich pierwszych, ale wiem, że były juz takie. Tak jak napisałem w temacie. Od czegoś trzeba zacząć. :-)

Opublikowano

@Up

Może, hmmmm. "Zlecę" Ci do napisania skrypt. Ja nie potrzebuje, to dla Ciebie, dokładniej czegoś się nauczysz. Nie powinno być trudne. Skrpt na ranking. Podlicza śmierci i zabójstwa danego gracza. Pod komendą także informacje ;)

1394047278-U990178.png

Opublikowano

@Up

Może, hmmmm. "Zlecę" Ci do napisania skrypt. Ja nie potrzebuje, to dla Ciebie, dokładniej czegoś się nauczysz. Nie powinno być trudne. Skrpt na ranking. Podlicza śmierci i zabójstwa danego gracza. Pod komendą także informacje ;)

 

Jasne. Podaj na PW co ma się wyświetlać, ponieważ czytałem kilkanaście poradników na różnych forach o skryptach i mógłbym spróbować i opublikować. :)

Opublikowano

@Up

Skrypt nie dla mnie ;) Zrób według własnego uznania i zobaczymy ;)

 

Ok :) Będzie za 30min-1h xD

 

 

@edit: Dodać też punkty za zabójstwo i pod komendą mają się one wyświetlać? :D

Opublikowano

Ok :) Będzie za 30min-1h xD

 

 

@edit: Dodać też punkty za zabójstwo i pod komendą mają się one wyświetlać? :D

Tak jak on to napisał w poprzednim poście :) dodaj też top5 jak możesz ;).

Opublikowano

Tak jak on to napisał w poprzednim poście :) dodaj też top5 jak możesz ;).

 

Sorki, ale nie jestem w stanie zrobić tego. Wiesz.. od wczoraj piszę skrypty :) Poprostu nie ogarniam jaki kod. :)

 

@edite: dodam jeszcze wiadomości z drugiego skryptu :D :D

Opublikowano

Jak na początek, to bardzo ładnie ci to idzie.

Pierwsze skrypty! Gratulacje

 

Jedno zastrzeżenie w ostatniom skrypcie popraw code gdyż nie masz w ostatnim code nic zapisanego, a wszystko ci na normalne pole tekstowe wjechało :)

Opublikowano

Rozwijaj ten temat jak tylko możesz, wielu początkującym się również przyda. Ja swoje umiejętności rozwijałem własnie analizując gotowe skrypty...

 

Pjona i pozdrawiam :)

Opublikowano

Sorki, ale nie jestem w stanie zrobić tego. Wiesz.. od wczoraj piszę skrypty :) Poprostu nie ogarniam jaki kod. :)

 

@edite: dodam jeszcze wiadomości z drugiego skryptu :D :D

Poprawka ;) takiego kodu nie da się zrobić ;), chciałem zobaczyć co odpiszesz ;).

Opublikowano

Poprawka ;) takiego kodu nie da się zrobić ;), chciałem zobaczyć co odpiszesz ;).

Da sie zrobic TopX w skript i nie jest to takie trudne:-)

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...