Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak bugować przez drzwi (Factions) <-- Zawansowani!


Fr4yta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Spróbuj otwierać drzwi i próbować w nie wchodzić , zależnie od pluginu jest szansa, że znajdziesz się w bloku drzwi i będziesz mógł przejść na 2 stronę .

2. Jeśli nie będzie cuboida przy drzwiach połóż redstone torch , lub kładź i jest szansa, że drzwi będą się otwierały na ułamek sekundy .

3. Przepychaj tłokiem bloki na ich teren , możesz tak rozwalić drzwi , jednak jeśli wysokość przejścia będzie wynosiła wysokość drzwi to automatycznie tym sposobem zablokujesz przejście .

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Czyli wygląda to na sposób pierwszy , testuj aż Ci się uda . :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

najlepszy post\/ możliwe ze jakiś pluginy to buguje choć wątpię najprościej jest perełką

1. Spróbuj otwierać drzwi
i próbować w nie wchodzić , zależnie od pluginu jest szansa, że
znajdziesz się w bloku drzwi i będziesz mógł przejść na 2 stronę .


2. Jeśli nie będzie cuboida przy drzwiach połóż redstone torch , lub kładź i jest szansa, że drzwi będą się otwierały na ułamek sekundy .


3.
Przepychaj tłokiem bloki na ich teren , możesz tak rozwalić drzwi ,
jednak jeśli wysokość przejścia będzie wynosiła wysokość drzwi to
automatycznie tym sposobem zablokujesz przejście .

oczywiscie mozna sie przed tym zabezpieczyc mechanizmem z pistonow zamiast drzwi i tu wszystko zalezy od tego jak factions jest skonfigurowany (czy wrogie frakcje moga korzysac z przyciskow na twojej frakcji)

jesli nie to wystarczy banalny system na wyjście z 6 pistonami (na wejście to samo/bądź jeden w obie strony)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...