Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podoba się Wam taki mur? Mur pod zamek - serwer RPG


Kopniety

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałem się zapytać czy podoba się Wam taki mur, taki trochę falowany jak by pod osadę, to jest dopiero taki szkic , w ktych kółkach będą wierze. Na srodku będzie zamek króla - czyli spawn ogólny. Tak więc proszę o opinie ;)

 

pRFZNGH.png

LJfbCeH.png

aMOcsXs.png

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za opinie.

 

To nie będzie ściana zeby nie było xD Będą też może te wasze ozdobniki .

 

Soukyan, zrobiłbym go z drugim administratorem, a potem okaże się ze jest jakiś brzydki czy coś ;D

Opublikowano

Muszisz dodac jakies ozdoby ;) Tak to ogolnie to fajnie wyglada xD

Pomoglem? Daj like:) Nic nie stracisz:)
Dzisiaj startuje moj serwer,link na dole godzina 17;00 1 Osoba VIP:)

http://www.mpcforum.pl/topic/1043844-zapowiedz-spolszczone-mcmmo-frakcje-skrypt-na-drop-1-osoba-wygrywa-vipa-duzo-skryptow-wszystko-dopracowane-zapraszamy/#entry8821556-Wyraz swoja opinie:)

Opublikowano

Moesz zrobic tez jakies wnetrze tego muru czy cos, zeby bylo bardziej realne a nie jeden klocek i juz ;d

585051449511123978085.jpeg

Opublikowano

Szkic jest spoko tylko teraz jak go ukączysz to musisz się zająć detalami żeby mur nie był tylko z cobbla w górę np jakieś schodki czy coś

ZAPRASZAM NA SERWER MINECRAFT 1.6.2 Gildie + Frakcje (cuboidy)

Niedługo bd autorskie pluginy ;D

Opublikowano

Zwykły mur, co w nim ciekawego ? -,-

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

Co? xD Po wejściu do tego tematu nieźle się ubawiłem widząc ten pro elo projekt muru. To jest 1 warstwowa ściana! xD Co tu do cholery oceniać? Texure packa czy wysokość? Do tego ten okrągły ... placek? Zapewne miała być to baszta, myle się?

To się nazywa ściana, a nie mur.

708121422388637873334.png

Opublikowano

UPDATE:

 

Jak narazie zostało zrobione wejście w budowie są w trakcie wieże, tylko czekam na drugiego admina aby zaczął robić mur :)

Mur nie będzie 1 warstwowy jak by co... Wszystkie elementy, schodki, komnay, lochy będą w swim czasie. Tak więc jeszcze chwile poczekamy na mury :)

 

A nazwa txt to conquest

 

Os5chHv.png

H2v7BJw.png

Opublikowano

Na txt. to bardzo ładnie wygląda, natomiast nie widziałem wersji bez txt.

Całkiem ładnie ci wyszedł.

mca.png

 

Zapraszam na server Mini-Game, ip: HiveMc.Eu Najczęściej gram w splegg'a!

Opublikowano

Jak na razie Twój ''projekt'' muru wygląda bardzo przyzwoicie. Moja rada jest taka, abyś dodał fajne zakończenie tego muru w postaci np.: zębów. Wieże przy wejściu również ładnie się prezentują. Możesz dodać płotki, jako bramę :).

 

 

Tutaj masz kilka propozycji:

http://img43.imageshack.us/img43/7379/b12bv.jpg
http://imageshack.us/a/img36/5530/20111227123420.png
http://3.bp.blogspot.com/-AoF36a8UkhY/TlQYedlafkI/AAAAAAAAAA8/dXJ4wzoT8g8/s1600/DOKONCZONY+MUR.JPG
http://3.bp.blogspot.com/-HRVw5hCEpQQ/Tsymjh0pc4I/AAAAAAAAAK0/sQ_37jjL5qE/s400/2011-10-15_12.45.51.png
http://i.imgur.com/KauhN.jpg

 

Moderatorzy: Nie wiem, dlaczego linki nie chcą dodać się w CODE.

Opublikowano

Jeśli resztę zrobisz tak jak na pierwszym screenie to Twój ''mur'' będzie bardzo piękny ! Na wieżach możesz jeszcze zrobić ''miejsca widokowe'' - nie wiedziałem jak to nazwać. Wiesz... Taki 'ala balkon. Tak jak zamki mają na wieży. :)

Opublikowano

czekam aż wyjdzie to w całości bo teraz ro mogę bardzo mało powiedzieć tak jak w chcąc poprzednim komentarzem . bo teraz czeka w w weraji skończonej najważniejsze detale

 

czekam aż wyjdzie to w całości bo teraz ro mogę bardzo mało powiedzieć tak jak w chcąc poprzednim komentarzem . bo teraz czeka w w weraji skończonej najważniejsze detale

ZAPRASZAM NA SERWER MINECRAFT 1.6.2 Gildie + Frakcje (cuboidy)

Niedługo bd autorskie pluginy ;D

Opublikowano

czekam aż wyjdzie to w całości bo teraz ro mogę bardzo mało powiedzieć tak jak w chcąc poprzednim komentarzem . bo teraz czeka w w weraji skończonej najważniejsze detale

 

czekam aż wyjdzie to w całości bo teraz ro mogę bardzo mało powiedzieć tak jak w chcąc poprzednim komentarzem . bo teraz czeka w w weraji skończonej najważniejsze detale

Spokojnie, wszystko się zrobi :)

 

iVenoom dzięki za opinie ;) Potem dostaniecie like, limit się skonczył ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...