Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ćwierćfinały mistrzostw 3 sezonu


zalsersonew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Jaracie sie tym fnatic, jak gimby. Ten pedał backdoora zrobil i kozak bo ledwo wygrał vs sk. Kibicuje gambotom chociaż wczoraj nieźle dostali w dupe.

 

 

Jaracie się tym Gambit jak gimby, chuja grają, pare raze alex wykręcił pentę i już wam jaja urywa. Nie mają się czym ruski chwalić, Fnatic może nie gra widowiskowo ale przynajmniej trzyma stałą formę i nie ma słabego psychicznie topa czy ADC - idioty.

Nie umiecie się pogodzić jak GG dostaje w dupe od Fnatic? (Ile to już, 6:0 czy 7:0 dla Fnc :)? ) to nie plujcie pysków.

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziś o 21 grają? Na czym najlepiej oglądać? Gdzie jest najmniejsze opóźnienie?

 

 

Ja osobiście najbardziej lubię na azubu :) na twitchu mam straszne lagi.

Opublikowano

Jak na razie to fnatic jest faworytem, co pokazało przed chwilą w grze z c9.

Idą jak burza jedynie jak dla mnie to azjaci mogą ich zatrzymać.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Będzie następny mecz ? jak tak to za ile ?

Będzie teraz.Grają do 3 z c9 fnatic.

 

Bardziej ciekawi mnie mecz gambitów szkoda tylko ,że tak poźno i nie będę mógł obejrzeć..

Opublikowano

Jak na razie to fnatic jest faworytem, co pokazało przed chwilą w grze z c9.

Idą jak burza jedynie jak dla mnie to azjaci mogą ich zatrzymać.

jak dla mnie wszystko moze sie odwrocic , hai przegral ten mecz , jak teraz zagra lepiej moze byc krucho . Pozatym puszu moze to przegrac :D

btw ashe vs j4 kassadin lissandra i zyra , jeden zlapie i nie ma ucieczki wiec nie rozumiem tego picku

down tak gral dobrze ale jest najslabszym punktem fnatic

22:25 next

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

jak dla mnie wszystko moze sie odwrocic , hai przegral ten mecz , jak teraz zagra lepiej moze byc krucho . Pozatym puszu moze to przegrac :D

Co ty masz do puszu ? dobrze grał

Opublikowano

Coś czuję, że drugą rundę Fnatic także pozamiata. Peke może mieć ciężej z tym Fizzem, ale w końcu to profesjonalni gracze, zobaczymy, co z tego wyjdzie.

hf.

 

Jak sie Puszu nafeeduje, to koniec :D

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Fnatic zamiata hamerykańskie ścierwo, jestem z nich dumny.

Zdajesz sobie sprawę, że mam zapisany ten obrazek na kompie? Usuwaj dalej, warna/bana mi nie dasz, bo to co robie pod niego nie podlega
12zuijh.png
Sygna usuwana już 4 razy, ciekawe przez kogo

Opublikowano

1 gre przegral hai, 2 gre przegral xpeke , ten fb dla fizza zniszczyl mu gre
Po prostu fizz byl za silny tutaj , tf mogl dac mu mega przewage w farmie , a przez fb tf nie mogl normalnie farmic , i mial maly damage

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ok c9 już chyba wygra te runde, jendak mysle ze nastepna przypadnie fnc. Peke głupio zrobił bo wolał zrashować twin shadows zamiast zhonyi ktora uratowałaby mu dupe z 3 razy.

 

b_560_95_1.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...