Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Rejestracja na Rise Of Metin (Chińska wersja)


JachuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witajcie. Jak oczywiście wiecie, niedługo wychodzi europejska wersja gry Rise of Metin - gry, która nawiązuje do naszego kochanego Metina2.

Jednak niewielu graczy wie, że można już grać na chińskiej wersji. Ale jak to zrobić? Zapraszam :)


1. Wejdź na stronę


2. Pod filmem znajdują się 3 przyciski - kliknij 1 od lewej.

3. Pojawiło się okienko

o3h6ct.jpg

4. Wpisujemy

1 pole od góry - adres e-mail - potrzebny do odzyskania hasła w razie czego :)

2 pole - login. Długość 4- 12 znaków

3 i 4 pole - hasło. Długość 6-16 znaków

Zaznaczamy pole tekstowe.

Klikamy duży przycisk.

Tak wygląda prawidłowo wypełniony formularz.

0aa48a.jpg

A tak wygląda okienko informujące nas, że rejestracja się powiodła

r9500w.jpg

Musiałem parę razy zmienić nick, bo nie akceptowało :(


Pobieranie gry

1. Wejdź na stronę


2. Kliknij środkowy przycisk

3. Wybierz przycisk z Czerwoną obwódką



No i to na tyle. Pozdrawiam Sowę i ScoTuba, którzy wspierali mnie podczas rozkmin ;)

57199140501148694665.png

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Grafika nie zachwyca, być może dlatego, że nie umiem chińskiego i nie potrafię ustawić opcji graficznych, ale tak było w standardzie.

 

u8vi8o.jpg

 

 

c2cb9w.jpg

 

 

41qbz3.jpg

 

 

utijyl.jpg

 

 

twp30l.jpg

 

 

3dddsb.jpg

 

 

62kgkb.jpg

 

 

4fslho.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwaga!

Udało mi się zmienić jakąś opcję graficzną i uzyskałem taki efekt. O wiele lepiej, ale i tak kiepsko

 

lnltbv.jpg

 

 

I dla urozmaicenia dwa screeny z innych obszarów na tej samej mapie

 

 

tm9vn9.jpg

 

 

twsseg.jpg

 

57199140501148694665.png

Opublikowano

Ehh jak to się szybko zmienia , wkurzające jest to ,że już dzisiaj nie ma żadnej unikalności w grach jak to kiedyś wyszedł Metin2 to był zupełnie inny od WoWa czy innych gier z tego typu MMORPG

 

Dzisiaj już niestety każda gra upodabnia się do Wowa , może ja jestem jakiś dziwny ,ale kiepsko to wygląda kolorystycznie za duże przesycenie , co do reszty może jak by to było w języku polskim by ładniej wyglądało

 

Ciekawy jestem czy powtórzy się historia z plikami serverowymi :)

 


Down@@ w Listopadzie dopiero będą zamknięte Beta testy w Azji

 

w Europie prawdopodobnie będzie w Lutym jak nie później

393.jpg

Opublikowano

Jakie to ma wymagania sprzętowe?

Bo mam aktualnie dość słabego PC i nie wiem czy odpali.

Zalecane:

Pentium 4 2.0ghz

1gb ram

nVidia geforce 6800gs (128mb)

directx 9.0c

 

Optymalne:

intel core 2 2.0ghz

2gb ram

nvidia geforce 9800gt 512mb ram

 

I kolejna porcja screenów z rozgrywki. Mam nadzieję, że grafika zostanie poprawiona, choćby do poziomu grafiki z RaiderZ

 

36hbxb.jpg

 

 

xnphh9.jpg

 

 

qln5m8.jpg

 

57199140501148694665.png

Opublikowano

Z tego co mi pisał Jachu połowa clienta jest napisana w języku Lua , a coś takiego jak nazywamy Locale jest w postaci niezakodowanej , więc jak mieliśmy zrypane pliki 2013 metina 2 gdzie itemproto było w postaci tekstowej po stronie serverowej , to rewolucja będzie jeszcze większa ....

393.jpg

Opublikowano

mi tam się podoba ^^ ale dopiero we wtorek bd mógł pobrać i coś potestuję.

może by jakieś spolszczenie ogarną , ciekawe jak wygląda struktura plików ;D

 

jak na Metina i tak dobra grafika. szkoda tylko, że gra poszła bardzo w stronę typowych gier mmorpg

Hejo

Opublikowano

Udało mi się ją odpalić, wbiłem sobie 5 lvl.. i co dalej :D

Jachu, może grałeś w to dłużej, zrób jakiś poradnik jak zacząć, co robić itd..

Trochę ciężko bez znajomości chińskiego xD

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Dobra mogę opowiedzieć trochę o grze skoro wbiłem ten 23.

 

Grafika? Dosyć podobna do tych wszystkich mmorpg, można przymknąć oko.

Skille? Bardzo ładne ale dopiero te na wyższych poziomach.

Mapa? Bardzo ładne środowisko, bardzo dużo lokacji co jest dobrym pomysłem.

Mounty? Są, dostaje je się na chyba 13/15 lvl o ile dobrze pamiętam.

 

Ogólnie w tej grze jest nacisk na pvp co jest dobrym pomysłem. Polecam grę każdemu kto miał styczność z Mt2.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Arcymistrz
Opublikowano

Kilka zdjęć ode mnie:

 

1379835761-U298954.jpg

 

 

1379835925-U298954.jpg

 

 

1379835969-U298954.jpg

 

 

1379836004-U298954.jpg

 

[*HIT*]Uwaga, uwaga!

 

1379836028-U298954.jpg

 

Można skakać! ;_;

 

1379836098-U298954.jpg

 

 

1379836135-U298954.jpg

 

Na standardowej grafice, bo nie znam chińskiego.

Opublikowano

Tutaj macie mounty dwa ;) Ja dostałem dzika, na którym moja klasa lecząca wygląda jak typowa pizda

 

32j6ow.jpg

 

 

3n6tal.jpg

 

Ktoś chętny ponurkować? ;)

 

3yzp0i.jpg

 

Coś, co chyba jest żółwiem w wersji bojowej

 

z6ww3x.jpg

 

Tutaj chyba jakaś przerośnięta jaszczurka

 

4hxt46.jpg

 

W tle macie konika ;)

 

lfr5en.jpg

 

Tygrysek

 

0gryb7.jpg

 

 

Pomimo swojej gówniastej grafiki, o dziwo gra ma w sobie coś, co wciąga

57199140501148694665.png

Opublikowano

O można pływać? Ciekawe. Chyba, że to bug i Cie wmiotło pod wodę :D

Czy grafika jest taka straszna? No nie powiem. Na pewno wyglądała lepiej na prezentacji, ale nie jest tragicznie. Lepiej od Mt2, dużo lepiej.

Mało luda widac na ss'ach. Jest to forma bety w chinach, czy oficial?

 

Btw, dzięki za tutka, zaraz się ogarnę i może ja coś powrzucam ;-)
Mam nadzieje... Pójdzie mi na win 8 64 bity?

Opublikowano

O można pływać? Ciekawe. Chyba, że to bug i Cie wmiotło pod wodę :DTak, można pływać oraz skakać, również na wierzchowcu

Czy grafika jest taka straszna? No nie powiem. Na pewno wyglądała lepiej na prezentacji, ale nie jest tragicznie. Lepiej od Mt2, dużo lepiej. W moim przypadku grafika jest zbyt pikselowa przez co uważam ją za gorszą od MT2.

Mało luda widac na ss'ach. Jest to forma bety w chinach, czy oficial? Niestety, nie wiem. Warto zauważyć, że firmą dostarczającą grę w Chinach nie jest Ymir, jak to było podejrzewane. Wydaje mi się jednak, że jest to wersja Beta. Oczywiście będą znaczne różnice pomiędzy wersjami EU i CN, np. system walki. W Europie ma być system hack'n'slash. Wiem to od obsługi fanpage europejskiej wersji na Facebooku.

 

Btw, dzięki za tutka, zaraz się ogarnę i może ja coś powrzucam ;-)

Mam nadzieje... Pójdzie mi na win 8 64 bity? Nie mam pojęcia, ale minimalne wymagania to DirectX 9.0c, więc pewnie w trybie zgodności pójdzie. A nawet jeśli nie to zrób w VirtualPC Windowsa 7 x86 i tam graj :D

57199140501148694665.png

Opublikowano

 

Kilka zdjęć ode mnie:

 

1379835761-U298954.jpg

 

 

1379835925-U298954.jpg

 

 

1379835969-U298954.jpg

 

 

1379836004-U298954.jpg

 

[*HIT*]Uwaga, uwaga!

 

1379836028-U298954.jpg

 

Można skakać! ;_;

 

1379836098-U298954.jpg

 

 

1379836135-U298954.jpg

 

Na standardowej grafice, bo nie znam chińskiego.

 

 

czemu jak chce zobaczyć zdjęcia to pisze Show a jak klikam na to to nic nie pokazuje?

 

mam pytanie ile waży client długo się pobiera?

Arcymistrz
Opublikowano

   

 

czemu jak chce zobaczyć zdjęcia to pisze Show a jak klikam na to to nic nie pokazuje?

 

mam pytanie ile waży client długo się pobiera?

Masz bledy z java chyba.

Klient wazy 800 mb, a po wypakowaniu chyba 2gb.

Expi sie latwo i przyjemnie. Ja od 9 do 10 i od 10:30 do teraz mam 35 wbity ;)

Jak cos to nick: Azztyn

 

PS. Gra dziaa mi na W8 64bit ;)

Opublikowano

Dobra poszło bez problemu. Gra jest nawet ok. Chociaż nieznajomość chińskiego bardzo utrudnia gre i tak naprawdę, nie wiem za bardzo o co chodzi. Duży plus, że jest naprowadzanie w misjach. Wystarczy kliknąć na nazwę moba, czy npc w misji i samo Cie poprowadzi.

 

Tu mały ss ode mnie. Postacie są dość ciekawe, zróżnicowane.

 

 

1379846922-U247153.jpg

 

 

 

I stwierdzam, że grafika wcale nie jest taka zła.

Opublikowano

 

Masz bledy z java chyba.

Klient wazy 800 mb, a po wypakowaniu chyba 2gb.

Expi sie latwo i przyjemnie. Ja od 9 do 10 i od 10:30 do teraz mam 35 wbity ;)

Jak cos to nick: Azztyn

 

PS. Gra dziaa mi na W8 64bit ;)

 

 

czemu jak pobieram clienta ze strony głównej dochodzi do 100% to wyskakuje mi błąd ?? wybrałem czerwoną obwódke tak jak na poczatku pisał

 

ok już działa

Arcymistrz
Opublikowano

1379847402-U298954.jpg

Za comba <pasek na dole> dostaje sie boosty do umiejetnosc (pojawia sie obrazek na gorze w prawym rogu, wiec chyba tak xD)

 

Sorki za ortografie, ale cos mi klawiatura nawalila xD

Opublikowano

Pograłem, 9lvl nabiłem. Spotkałem BuenaCosta w grze i muszę przyznać, że gra się całkiem przyjemnie. Wiadomo jedyną DUŻĄ barierą jest język, ale to można pominąć. Denerwuje również, że trzeba kilkać na moby, żeby je bić, to powinien być non-target :3.

Jednak mimo wszystko pierwsze wrażenia są pozytywne, warto dodać, że gra nie wygląda na podróbę wowa, a do tego grafika mi się podoba :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...