Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Rejestracja na Rise Of Metin (Chińska wersja)


JachuPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jest ktoś chętny do założenia mi konta :D? Potrzebuje drugiego dla kumpla, ale ani u siebie ani u niego nie da się założyć ;/ A chciałbym popykać z kumplem, więc jakby ktoś mógł założyć to niech podeśle na pw ;]

Ilość postów:


100-postów-[]
200-postów-[]
400-postów-[X]
800-postów-[X]



Pomogła ci lub spodobała ci się moja odpowiedź? Daj like ;]

Uczeń
Opublikowano

na grafike nie znarzekam mam mocny sprzet grafa jest naprawde spoko mi jak najbardziej podoba sie ta wersja jest o 100% lepsza od m2 polacam

Opublikowano

JuicyPussy największa pizd* internetu ; ) Znowu się zjarałeś czy ubrałeś za duże dresy, że tak spamisz ?

 

 

 

co co od +4 dresy ci się błyszczą ; )

Opublikowano

JuicyPussy największa pizd* internetu ; ) Znowu się zjarałeś czy ubrałeś za duże dresy, że tak spamisz ?

 

 

 

co co od +4 dresy ci się błyszczą ; )

Hmm... Ciekawe jak nie nosze Dresow kolego, chyba mnie z kims pomyliles :D.

Opublikowano

A ten dom aukcyjny... to gdzie jest? :D

Sorry, że tak pytam, ale na razie wbijam lvl'e, potem rozkminiam całą resztę :D

Zaznaczylem Ci na mapie w miescie gdzie sie to znajduje :D :

 

tqk3.png

 

Pozdrawiam PanZua/JuicyPussy.

Opublikowano

   

 

czemu jak chce zobaczyć zdjęcia to pisze Show a jak klikam na to to nic nie pokazuje?

 

mam pytanie ile waży client długo się pobiera?

- Pobiera się długo ponieważ ustawili limit pobierania. Tak więc polecam włączyć pobieranie i odejść od kompa bo pobieram 30 min i jak na razie mam 13%

-=Xa Team=-


1379958827-U247153.png


Pomogłem? Podziękuj lajkiem. ;)


Opublikowano

- Pobiera się długo ponieważ ustawili limit pobierania. Tak więc polecam włączyć pobieranie i odejść od kompa bo pobieram 30 min i jak na razie mam 13%

To jaki masz transfer?

 

Klient ma 719 mb (instalka).

Mnie pobierał się 12-15 min (cały..)

 

@HicKD - na forum nie wszystkim działają spojlery. Poszukaj tutów jak naprawić.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Witam mam pytanie odnośnie tego servera , nie wiem czy cos teraz na nim robia czy coś , ale po wbiciu 33lvl. zostalem wywalony z gry i nie moge teleportowac sie na miejsce gdzie wczesniej expilem , ani nie moge znalesc tego teleportera ktory tam byl. Jak ktos zna odpowiedz to niech da jak najszybciej odpowiedzi ^_^

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

NIE WIEM CZY POBIERAC I SIE REJESTROWAC ;D

 

TAM JEST TAK JAK W METKU ŻE EQ SIĘ ULEPSZA

SKILLE SIĘ ULEPSZA

I OGOLNIE PRAWIE WSZYSTKO SIĘ ULEPSZA ?

Opublikowano

Szczerze To jest do dupy gra Metin2 jest najlepszą taką grą powinni coś z tym zrobić a nie tworzyć jakieś gówno rise of metin -.-

Po prostu jesteś uzależniony od Metin2 i nic tego nie zmieni, czas wybrać się do lekarza. Innego wyjścia nie widzę.

dziendobry1sygnatura6.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...