Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Rejestracja na Rise Of Metin (Chińska wersja)


JachuPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kuźwa czy w każdej nowej MMORPG musi być ta cukierkowa grafika? Jeżeli EU wersja będzie taka sama to na 100% nie zagram...

EU bęzie bardziej podobne do Metin2, tak jak mówił Twórca. :)

1378238828-U336505.png

Opublikowano

Dobry poradnik, udało mi się zalogować do gry, teraz rozkminiam małe spolszczenie do niej, bo koreańska, a ja się trochę w koreańskim gubię :).

 

EDIT: ha ha, google translator i ruszamy... mam kawałek przetłumaczony :). Oczywiście google translatorem, więc bez cudów :P


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Tutaj macie mounty dwa ;) Ja dostałem dzika, na którym moja klasa lecząca wygląda jak typowa pizda

 

32j6ow.jpg

 

 

3n6tal.jpg

 

Ktoś chętny ponurkować? ;)

 

3yzp0i.jpg

 

Coś, co chyba jest żółwiem w wersji bojowej

 

z6ww3x.jpg

 

Tutaj chyba jakaś przerośnięta jaszczurka

 

4hxt46.jpg

 

W tle macie konika ;)

 

lfr5en.jpg

 

Tygrysek

 

0gryb7.jpg

 

 

Pomimo swojej gówniastej grafiki, o dziwo gra ma w sobie coś, co wciąga

Wyglada jak archlord ;p To nie to samo co metin2 xD Niebo a ziemia .

BUM

Opublikowano

账号只能含有数字或英文字母. Co to oznacza?

'Konto może zawierać tylko cyfry lub litery alfabetu'

Opublikowano

Nie będzie możliwości transferu, właśnie otrzymałem oficjalną odp.

Opublikowano

Mam pytanie...

W questach jest tak, że są takie zółte lub niebieskie nazwy, gdzie klikasz i dojeżdża on do mobka/miejsca.

Natomiast są też takie zielone, gdy klikam na nie nic się nie dzieje, on nigdzie nie jedzie... Powie mi ktoś, jak zrobić taką misje? Mam ich ze 3, jest coś na zielono i pisze 0/1 :D

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie da się założyc konta ... , tłumaczyłem wszystko ok tylko z hasłem nie ogarniam - Hasło musi mieć połączenie angielskiego i cyfry, znaki interpunkcyjne poleca

 

 

 

Nie będzie możliwości transferu, właśnie otrzymałem oficjalną odp.

Więc trzeba czekac na oficjalny start dla Nas ;]

Opublikowano

Tu się napierdziela spacją jak w mt2, czy jak w innych shitowych mmo, że się zaznacza jednego?

Spacja działa tutaj jako skok.

Musisz niestety zaznaczać, choć w wersji EU ma być to zmienione.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Spacja działa tutaj jako skok.

Musisz niestety zaznaczać, choć w wersji EU ma być to zmienione.

No oby to zmienili, bo to największa zaleta metin2.

Ale z tego co widzę na gameplay'ach to to nie możliwe to zrealizowania, ta gra nie będzie tak dynamiczna jak metin2.

UkINXJ3.jpg


Opublikowano

zcee.png

Tutaj KD w Broni :D, w koncu udalo mi sie ogarnac wszystko jak sie upgraduje co potrzeba itd... po calym dzisiejszu dniu grania.

 

Pozdrawiam JuicyPussy/PanZua.

PS: Lecz nie wiem co te KD daja huehue :D.

Opublikowano

Brawa dla JuicyPussy, wbił 45 poziom, do tego jeszcze ogarnął KD.

Ile biłeś ten lvl?

Dzieki wielkie, i lvl bilem doslownie poltorej dnia jakos aczkolwiek to byl takowy No-Lajf poniewaz gra jest bardzo wciagajaca i uzalezniajaca chociazby sam fakt ze z Lvl'a na Lvl chce sie wiecej odkrywac i wiecej :D.

 

No No Gratki ciekawe jak bedzie officjal na EU.

No bedzie o 360° lepiej :D.

 

PS: Ludzie sie pytali skad wziac taki znaczek nad glowa, z tego co zauwazylem to trzeba osiagnac 1000pkt jakichs nie wiem co to dokladnie jest i pojawia sie cos takiego jak ranga nad nasza glowa i tak to wyglada:

 

g1f3.png

 

Pozdrawiam JuicyPussy/PanZua.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...