Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][MiniGames 250 Slotow][HardCore][Zapraszamy][1.6.4][TeamSpeak][24/7][Dedykowany][Rekrut ON]


GGoldRock2k

CraftPoland.net Serwerownia na wyskim poziomie.  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki serwer czekacie?

  2. 2. Czy Chcecie Mini-Gierke Kalambury?

  3. 3. Chcecie ScreenShotu Z Serwera Mini-Games


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●


Chcecie Aby Znalazla Sie


MiniGierka


>>=Kalambury=<<


Jesli Tak Zagłosuj W Ankiecie


●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●


Logo_IGracze.png

Opublikowano

Mały Spoiler Jakie Mini-Gry Beda


-Spleeg-


-Hide n Seek-


-One In The Chamber-


-Kalambury(Eng)-


-Hot Potato-


-TnT Run-


Logo_IGracze.png

Opublikowano

Jesli ktos chce to prosze do pisania podan kazdy sie przyda Najlepiej wysylajcie na pw bo dostaniecie najszybsza odp

Logo_IGracze.png

Opublikowano

(<>)(<>)(<>)(<>)(<>)(<>)(<>)(<>)


Poszukujemy Technika


Ktory Umnie


-Pisać Pluginy-


-Tłumaczyc Pluginy-


-Bedzie pracowac za darmo z ranga [Technik]


/\= Wiecej Info Na Pw =/\


(<>)(<>)(<>)(<>)(<>)(<>)(<>)(<>)


Logo_IGracze.png

Opublikowano

(-=0=-)(-=0=-)(-=0=-)(-=0=-)(-=0=-)


Przepraszamy Ale Nie


Bedzie Good Or Evil


Ale W Zamian Bedzie HardCore


(-=0=-)(-=0=-)(-=0=-)(-=0=-)(-=0=-)


Logo_IGracze.png

Opublikowano

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Dostalem e-mail od ovh napisali


ze serwery dedykowane beda nie dostepne do odwolania.


=_==_==_==_==_==_==_==_==_=


Logo_IGracze.png

Opublikowano

Moderator





Imię: Patryk


Wiek: 17


E-mail: [email protected]


Premium: Niestety nie


O Mnie oraz Dlaczego Ty:Dlaczego ja hmm ponieważ pomagam graczom w ich problemach dogaduje się dobrze w grupie ,umiem pisać poprawna polszczyzną ,ogarniam wszystkie komendy ,byłem moderatorem ,adminem na paru innych serwerach i gracze na mnie nie narzekali , żaden gracz nie zostanie bez pomocy ponieważ tak jak pisałem wyżej lubię pomagać innym , mam nadzieje że moje podanie będzie rozpatrzone pozytywnie pozdrawiam


Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Opublikowano

 

[Moderator]

Imie:Patryk

Wiek:17

E-mail:Na Pw Wysylac

Premium:TAK

O Mnie:jestem osoba ogarnieta dobrze dogaduje sie z innymi :)

Dlaczego Ty:Ponieważ zrobie wszystko aby gracze nowi jak ci co dluzej graja nie zapomnieli nigdy tego serwera a wrecz przeciwnie zeby go pamiętali jak najlepiej :)

@up LamoK ty juz wyslales nam podanie na swoje stanowisko Moderator

Logo_IGracze.png

Opublikowano

No i to nazywa się prezentacja. Pasowało by jeszcze jakbyś używał trochę mniejszej czcionki jak piszesz odpowiedzi. Myślę, że serwer wypali , napewno wejdę na otwarcie.

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

No i to nazywa się prezentacja. Pasowało by jeszcze jakbyś używał trochę mniejszej czcionki jak piszesz odpowiedzi. Myślę, że serwer wypali , napewno wejdę na otwarcie.

Dzieki za taka mila opinie zapraszam ciebie tez serwer

Logo_IGracze.png

Opublikowano

[Moderator]


Imie:Kamil


Wiek:15 wiosen jeno



E-mail:Podam zaraz



Premium:oczywiście



O Mnie:Jestem ogarniętym 15-latkiem,umiem gadać po staropolsku,angielsku i japońsku,w minecrafta gram od 4 lat premium mam od 2 lat,komendy znam 9/10.



Dlaczego Ty:Myślę ze dam radebyć moderatorem na serwerze Hardcore grałem na hardcorze skkf od 2 lat i przestałem ze wzglęgu na ostatnią edycje.


Ulubione gry to Minecraft i Neverwinter za pare dni zaczne grać w lola.


Zajmuje się spolszczaniem pluginów,tworzeniem skinów do minecrafta i robieniem miniaturek :D



[ChatModerator]


Imie:Kamil



Wiek:15



E-mail:Podam zaraz



Premium:Oczywiście



O Mnie:Jestem ogarniętym 15-latkiem,umiem gadać po staropolsku,angielsku i japońsku,w minecrafta gram od 4 lat premium mam od 2 lat,komendy znam 9/10.



Dlaczego Ty:Myślę ze dam radebyć moderatorem na serwerze Hardcore grałem na hardcorze skkf od 2 lat i przestałem ze wzglęgu na ostatnią edycje.


Ulubione gry to Minecraft i Neverwinter za pare dni zaczne grać w lola.


Zajmuje się spolszczaniem pluginów,tworzeniem skinów do minecrafta i robieniem miniaturek :D




Przepraszam że skopiowałem ale 2 raz nie chciało mi się pisać :D


Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

Stronka coś nie działa a hosting to polecam humanitee.pl serwery dla graczy

 

Najdroższy:

HumIT 24G

24576M RAM
8 wątków współdzielonych
250GB hardlimit przestrzeni dyskowej
100Mbps łącza

Dostęp SSH
Root access (self-managed)**
Własny adres IP
Zewnętrzny serwer WWW
Zewnętrzny serwer SQL

230zł/mc

Albo vps:

Ilość RAM (od 128MB do 8192MB) 8192MB

Ilość rdzeni CPU (od 1 do 4) 4 rdzeni

Ilość GB dysku (od 5GB do 500GB) 15GB

Cena: 107,80

Mój stary nick: damian5602
Nick League Of Legends: Sonaes

Opublikowano

 

[Moderator]

Imie:Kamil

Wiek:15 wiosen jeno

E-mail:Podam zaraz

Premium:oczywiście

O Mnie:Jestem ogarniętym 15-latkiem,umiem gadać po staropolsku,angielsku i japońsku,w minecrafta gram od 4 lat premium mam od 2 lat,komendy znam 9/10.

Dlaczego Ty:Myślę ze dam radebyć moderatorem na serwerze Hardcore grałem na hardcorze skkf od 2 lat i przestałem ze wzglęgu na ostatnią edycje.

Ulubione gry to Minecraft i Neverwinter za pare dni zaczne grać w lola.

Zajmuje się spolszczaniem pluginów,tworzeniem skinów do minecrafta i robieniem miniaturek :D

[ChatModerator]

Imie:Kamil

Wiek:15

E-mail:Podam zaraz

Premium:Oczywiście

O Mnie:Jestem ogarniętym 15-latkiem,umiem gadać po staropolsku,angielsku i japońsku,w minecrafta gram od 4 lat premium mam od 2 lat,komendy znam 9/10.

Dlaczego Ty:Myślę ze dam radebyć moderatorem na serwerze Hardcore grałem na hardcorze skkf od 2 lat i przestałem ze wzglęgu na ostatnią edycje.

Ulubione gry to Minecraft i Neverwinter za pare dni zaczne grać w lola.

Zajmuje się spolszczaniem pluginów,tworzeniem skinów do minecrafta i robieniem miniaturek :D

Przepraszam że skopiowałem ale 2 raz nie chciało mi się pisać :D

Przyjety dzieki za podania czekaj tylko na otwarcie serwera ekipa bedzie moge wbic wczesniej ale napewno bedziecie mieli rezerwacje slota

Logo_IGracze.png

Opublikowano

Stronka coś nie działa a hosting to polecam humanitee.pl serwery dla graczy

 

Najdroższy:

HumIT 24G

24576M RAM

8 wątków współdzielonych

250GB hardlimit przestrzeni dyskowej

100Mbps łącza

Dostęp SSH

Root access (self-managed)**

Własny adres IP

Zewnętrzny serwer WWW

Zewnętrzny serwer SQL

230zł/mc

Albo vps:

Ilość RAM (od 128MB do 8192MB) 8192MB

Ilość rdzeni CPU (od 1 do 4) 4 rdzeni

Ilość GB dysku (od 5GB do 500GB) 15GB

Cena: 107,80

to co podales powyzej te jest słabe dlaczego bo 8 watków wspóldzielnych

Logo_IGracze.png

Opublikowano

Gold dziękuje a na jakie stanowisko zostałem przyjęty bo 2 podania dałem :)

Jak nazrazie wszyscy ktozy sa dalej znamy i czekaja na otwarcie serwera startuja od rangi ChatModerator

Logo_IGracze.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...