Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie najbardziej się nauczyłeś języka angielskiego ?


Ravgor.

  

113 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta] Gdzie najbardziej si? nauczy?e? j?zyka angielskiego ?

    • Gry,Muzyka Ze S?owami Angielskimi etc
    • Szko?a.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lineage 2 - tutaj się nauczyłem angielskiego, skoro potrafię wyrobić średnią 4.0 + to przemawia samo za siebie, internety i gry uczą.

Arigato.


  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Głównie to gry: Cabal, Combat Arms, Metin2, Minecraft tutaj nauczyłem się wiedzy w praktyce, rozmowy z graczami, opisy questów i inne takie, ale nie powiem, bo szkoła też odegrała kluczowy wpływ w mojej edukacji tegoż języka.

Opublikowano

Wyjeżdżając zagranice. Prawda jest taka, że człowiek nie nauczy się obcego języka, dopóki nie będzie miał z nim na co dzień styczności. Szkoła nauczyła mnie podstaw, ale aktualny tok nauczania oraz ten, który był za moich czasów, nie przygotowuje uczniów w żaden sposób. Uczy nas podstaw i rzeczywiście, czytając poniektóre wypowiedzi mogę stwierdzić, że już większe efekty daje granie w angielskojęzyczne gry.

1381100472-U1010701.png


Opublikowano

ja z metina pt czy sell :p

jak sponsorpaya po amerykansku robile oceny z ledo 2 podskoczyly do4 heh

Opublikowano

Troche z lekcji załapałem

a troche z gier

 

jakbym pograł na metin2.sg miesiąc to pewnie bym umiał angielaki perfekt :D

 

My life is metin hehe :p

41196912334212939960.png


Opublikowano

Podstawy itd. w szkole czyli większość.

Dużo też się z gier nauczyłem (nie tylko angielskiego, ale też podstaw hiszpańskiego xD). Nie raz grałem sprawdzałem w słowniku/google tłumaczu.

Ewentualnie też jakieś filmy ale to mało.

 

Dużo osób mówi, po co ten angielski w szkole, że mogą nauczyć się wszystkiego w grach itd. ale co jak co - wszystkiego grając się nie nauczysz. Sam nie lubię tego języka ale da się przeżyć ;p

Opublikowano

*W szkole to ja się nauczyłem czasów, odmian itp.

 

Teraz na każdej lekcji jak przerabiamy jakieś słówka, to umiem każde przetłumaczyć,

bo gram w gry po angielsku i jak nie czaje co jakieś słowo znaczy, to się domyślam,

a potem zapamiętuję.

 

Najlepiej grać w minecrafta po angielsku i wbić na angielski serwer. xD

Nauka praktycznego angielskiego.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Czytanie mangi po angielsku z tlanslatorem :D oraz z gier oczywiscie. Z tad znam okolo 80% slowek reszte oraz czasy, i inne duperele z lekcji angielskiego w szkole.

Seiran95.jpg

Opublikowano

Na teamspeaku "międzynarodowym", w końcu jakoś trzeba się dogadać. Ale możesz policzyć jako gry, bo siedziałem tam by grać z nimi :3

Opublikowano

Gry + Filmy + Angielskie Fora Internetowe + kwejk + szkoła + rozmowy na czatach angielskich.

Ogólnie, trochę komputer, troche szkoła :P

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Gry, oglądanie meczy po ang, czytanie angielskich stron i forum

Masz projekt graficzny? Moge zrobić strone! Napisz do mnie :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...