Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ukradłeś kiedyś coś ze sklepu ?


Minikraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedyś kupiłam sobie 2 lody wodne za 25 groszy( xD ) i jakoś do ręki wzięło mi się 3 i nawet tego nie zauważyłam.

Dopiero po wyjściu ze sklepu zorientowałam się, że trzymam o jednego za dużo...głupio było mi wracać to sobie zostawiłam :P

I to zdecydowanie koniec mojej kryminalnej kariery jeśli chodzi o sklepy.

Ale za dzieciaka chodziło się na działki i "brało" jabłka, albo czereśnie...chyba każdy wie o co chodzi B)

58815786.jpg

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@pomijając że post wyżej to zwykły troll to powiem tylko tyle że jak ktoś kradnie na gruby hajs coś ze sklepu, to płacą za to kasjerki,które mają gównianą pensję,a przez takich skurwysynów jeszcze trudniej im wyżyć ;)

Chłopie.. Jak nie wiesz to się nie udzielaj :) W lidlu - Czekolady milki. Po 20 na raz do plecaka przy dobrych wiatrach. One sa po 10zl po 5zl sprzedaje. Kamery kiedys byly za 444zl wodoodporne. 2 wejscia - 4 kamery = ~1200zl w jeden dzien 2 do plecaka sie zmiescily tylko wiec 2 wejscia. Netto - wiertarko wkretarki itp ; ) Biedronka itp - Jesli chodzi artykuly typu piers z kurczaka itp.. po 70% ceny ludzie kupuja. Zalozmy piers kosztuje 10zl to 7zl moje - przez caly dzien idzie na tym nawet 200zl zarobic na samych piersiach ; ) WYSTARCZY CHCIEC I MIEC DO TEGO GLOWE.

Opublikowano

U mnie to się nazywa " Promocje " średnio dniówka u mnie wynosi najmniej 100zł. Wchodzisz w dwie osoby jedna ma plecak druga Ci pakuje ; ) Zdarzały się nawet dniówki po 400-500zł ; ) Robię to od końca 2012. Do tej pory nigdy mnie nie złapano a wyniosłem z sklepów można powiedzieć w chuj dużo można liczyć w tysiącach ; ) Rząd jebie nas na duże pieniądze.. to czemu zwykły obywatel nie może? :D

 

ty okradasz ludzi, a nie państwo baranie

 

nigdy nic nie ukradłem ze sklepu

Opublikowano

ty okradasz ludzi, a nie państwo baranie

 

nigdy nic nie ukradłem ze sklepu

No to pracuj pol roku za darmo zeby rzad sobie mogl zajebiscie zyc ; ) Gdzies bylo ze dopiero od polowy roku zaczynasz zarabiac na siebie :) W tych czasach jesli nie masz wujka gdzies na wysokim stanowisku albo ojca to mozesz sobie jedynie popatrzyc na wyplate 2500zl ; )

Opublikowano

No to pracuj pol roku za darmo zeby rzad sobie mogl zajebiscie zyc ; ) Gdzies bylo ze dopiero od polowy roku zaczynasz zarabiac na siebie :) W tych czasach jesli nie masz wujka gdzies na wysokim stanowisku albo ojca to mozesz sobie jedynie popatrzyc na wyplate 2500zl ; )

 

widać jak chuja wiesz o życiu... to co pisałeś, lidl, biedronka itd. to sklepy należące do prywatnych firm, więc okradasz zwykłych ludzi, a nie rząd, a jeszcze lepsze jest to że nawet jeśli okradałbyś organizacje rządowe to i tak okradałbyś ludzi bo to wszystko idzie z naszych podatków, niczym się nie różnisz od tych świń przy korycie, cebula aż z majtek wychodzi

Opublikowano

Dobra - Ja swoje wiem i Ty też swoje wiesz. Nigdy nie bede oddawal pieniedzy dla naszego kochanego rzadu ktory na chwile obecna nic nie robi zeby lepiej sie zylo ;) Chyba ze zwiekszanie podatkow itp to jest ich na sposob na lepsze zycie :P

Opublikowano

Dobra - Ja swoje wiem i Ty też swoje wiesz. Nigdy nie bede oddawal pieniedzy dla naszego kochanego rzadu ktory na chwile obecna nic nie robi zeby lepiej sie zylo ;) Chyba ze zwiekszanie podatkow itp to jest ich na sposob na lepsze zycie :P

 

Może i rząd jest do dupy ale ja jestem uczciwy dlatego kupuje rzeczy zamiast ich kraść. Jak byłem nieświadomy (patrz - 6 lat) to ze sklepu po prostu wziąłem taką kulkę od paintballa.. Nie kradnę i nie zamierzam kraść.

 

W sumie są też typy kradzieży jak materialną (patrz - kradniesz np. bluzę ze sklepu) lub wirtualną (patrz - grę z torrentów). Ja nie kradnę rzeczy materialnych ale gry to sobie z torrentów ściągam. Nie moja wina, że tak słabo gry zabezpieczają (np. Need for Speed World)

Od dnia 1.11.2013r. 14:17 zobaczono moje posty licznik-56-90712-stat.png razy ;)


 


 

Opublikowano

Każdy z nas jest złodziejem, piractwo = kradzież :)

 

Tylko nikt nic na tym nie traci. Jedynie jest rozpowszechniane czyjeś dzieło.

Opublikowano

Palete snikersów... i kilka energetyków. dlaczego? Bo na metrze jakiś pierdolony skurwiel, zajebał mi portfel. Odwdzięczyłem się tym samym, komu innemu. :)

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Ja kiedyś z kolegami ukradłem jakiegoś owoca, nie pamiętam co to było ale akcja wyglądała tak że biegliśmy przez cały bazarek i w ostatniej chwili braliśmy coś, to co było na wystawach, miałem wtedy z 11 lat :D

Opublikowano

Dzisiaj miałem sen, że ukradłem tic tac 100, a potem kupiłem drugą paczkę w innym sklepie.

                           

Opublikowano

@Up zależy jak na to patrzeć. Prawda jest taka, że większość osób które nielegalnie pobierają, i tak nie kupiłaby danego produktu, więc teoretycznie twórcy nic nie tracą.

Opublikowano

Tylko nikt nic na tym nie traci. Jedynie jest rozpowszechniane czyjeś dzieło.

 

Co za idiotyczne tłumaczenie. Traci twórca, bo zamiast zarobić pieniądze na swojej płycie ktoś ściąga utwory za darmo. Rozpowszechniać to można za pośrednictwem radia/youtube/telewizji, ale torrenty to kradzież jak każda inna panowie :).

 

///Nie doczytałem nazwy tematu - nie, ze sklepu nic nie ukradłem.

Opublikowano

Boże jaki ten temat jest absurdalny, tylko pokazujecie że jesteście złodziejami ...

Nigdy nic nie ukradłem bo po co daremną bluzeczkę z NY? która kosztuje 70zł przecież to nic ?

A co do piractwa to KAŻDY jest piratem, ale to nie podchodzi pod taką kradzież jak zajebanie gry z MM czy czegokolwiek z drogich sklepów ...

 

A co do gościa minekraft mam nadzieję że twoja siostra odpowie za to, bo jest to skurwysyństwo w czystej postaci :) (ale najczęściej takie zachowania wynosi się z rodziny :) )

 

Ps.Prosiłbym admina o zamknięcie tego absurdalnego tematu tylko do nabijania postów i pokazywanie ile złodziejów jest w Polsce ale no cóż taki kraj nie stać to zapierdolić i okraść :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...