Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ukradłeś kiedyś coś ze sklepu ?


Minikraft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ukradłem cnotę pewnej pani ze sklepu Cropp..

To ciekawe. Cnotę się zwykle odbiera bo z woli drugiej strony, kradzież to coś wbrew woli drugiej osoby więc...

 

TOPIC

W życiu nic nie ukradłem i gardzę złodziejskimi szmatami.

Twoja siostra to zwyczajny zawszony złodziej.

1374788544-U921656.png

Opublikowano

zajebałem kilkukrotnie gumy (jak byłem mały), kilkanaście razy śrubki z hurtowni budowlanej (też jak byłem mały), długopis z księgarni, drożdżówkę ze sklepiku szkolnego (to raczej zajebal mój kumpel ale ja mu dałem ten pomysł) xD

 

ogólnie takie niewinne kradzieże nie przekraczające 10 zł

Opublikowano

Jak sie to ruszy to od razu piszczy.
Pewnie siostra to galerianka i ojebała komuś za ubrania, a mówi ci że ukradła :)

Stop patologi. Idź do pracy :)

@Topic nic nie ukradłem.

1375735056-U683421.png

Opublikowano

Po co tak wypytujesz o kradnięcie etc.? Skok na bank chcesz zrobić...?

Zbiera ekipe, ci co coś zajebali to mogą do nich dołączyć.

1357577137-U262310.png

Opublikowano

To ciekawe. Cnotę się zwykle odbiera bo z woli drugiej strony, kradzież to coś wbrew woli drugiej osoby więc...

 

TOPIC

W życiu nic nie ukradłem i gardzę złodziejskimi szmatami.

Twoja siostra to zwyczajny zawszony złodziej.

Nie pierdol już tyle filozofie bo jesteś dla wielu osób irytujący.

43443762229415131449.jpg



Opublikowano

Tak, zajebłem auto z wystawy, a tak serio to nigdy nie będę kradł ani nic nie ukradłem, ponieważ moja wiara mi na to nie pozwala, a gdyby nie ona mógłbym kraśća na potęgę, ponieważ nie mam zamiaru np. za jakieś gówno płacić 80, a jest warte z 10.

Opublikowano

Tic taci przed rozpoczęciem szkoły w podstawówce bo zapomniałem zębów umyć... może i śmieszne ale prawdziwe :D

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Jak miałem chyba 4 lata to ze sklepu ukradłem paczkę sezamków w miodzie za 1 zł...
A więc tak: Mama była ze mną w sklepie, prosiłem ją cały czas o te sezamki. Mama zapłaciła, a ja po wyjściu ze sklepu pytam się: Mama to kupiłaś te ciastka?
True story.

Tenczowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...