Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Przy resecie serwera serwer się włączył, ale...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy resecie serwera serwer się włączył, ale nie da się na niego wbić.
W konsoli piszę, że port jest w użyciu i nie mogę go wyłączyć.

Co robić? (Serwer na dedyku)

Opublikowano

Nie rozumiem, włączasz serwer tak i wyskakuje Ci błąd o porcie?

Uzupełniłeś całe server.properties?

 

Tak, server properties jest gitny. Chodzi o to, że zrobiłem reload, bo zmieniałem

plugin i serwer tak jakby się "wyłączył" bo wszystkich wywaliło. A błąd o porcie

mówi to, że serwer jest już włączony i po prostu nie mogę go wyłączyć...

Ziomeczek mówi, że nie wyłączałem screenów przy tym i coś tam i wie ktoś

jak go wyłączyć i włączyć od nowa? (Działam przez putty)

Opublikowano

Wyłącz screena następująco:

wpisujesz

 

screen -ls
 

 


Powinny ci się pojawić

 

1233.minecraft
 

 

coś takiego

te 1233 to pid który jest odpowiedzialny za utrzymanie twojego serwera na screenie, aby zatrzymać screena wpisz

 

kill 1233
 

 

2 sposób

 

Wpisujesz

 

 

screen -dR nazwa_screena
 

i wpisujesz komednę

 

 

stop
 


k4L2ZMS.png

Opublikowano

 

Wyłącz screena następująco:

 

wpisujesz

 

screen -ls
 

 

 

Powinny ci się pojawić

 

 

1233.minecraft
 

 

coś takiego

 

te 1233 to pid który jest odpowiedzialny za utrzymanie twojego serwera na screenie, aby zatrzymać screena wpisz

 

kill 1233
 

 

2 sposób

 

Wpisujesz

 

 

screen -dR nazwa_screena
 

i wpisujesz komednę

 

 

stop
 

 

Pierwszy sposób pomógł, naprawdę dzieki, bo już myślałem, że HA networka

będzie musiał zresetować całego dedyka.. uff, naprawdę wielkie dzięki, leci

limit lajków, bo bez Ciebie bym sobie nie poradził :)

Opublikowano

Ewentualnie, o ile masz htop'a mozesz zabic screen'a przez htopa. Czasami port sie zacina a screen'a nie ma.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...