Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Start Niedziela 13:00][1.6.2][Nowe Dropy][Rekrutacja][4Fun][Surival + Gildie][40S]CrastWorld


Crasts

CrastWorld  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Odwiedzisz Nasz Serwer?

  2. 2. Czy Podoba Ci Si? Prezentacja?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

:C

:C

:C

;c

;c

;c

c;

c;

38670266986658449264.png

01323849466566479507.png

Na serwerze posiadamy 4GB Ramu co pozwoli ci grać beż lagów nawet gdy serwer jest pełen.

02863462643720302943.png

40458991651802149963.png

24915251111884099288.png

01690955607575592534.png

81368970736735341558.png

◤=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=◥

♦ Jest dodany nowy system gildii, dzięki któremu jest komenda /gildia

♦ EXP jest powiększony dzięki czemu łatwo wbić wymarzony LVL,

♦ Piękna i dopracowana mapa sprawia, że gra się jeszcze przyjemniej,

♦ Serwer jest tworzony przez grupę profesjonalistów, dopracowany

♦ Zabezpieczenia przed cziterami oraz x-ray

♦ Ciekawe i oryginalne pluginy dopasowane pod każdym względem

♦ Gwarantowana zabawa!

◤=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=◥


Wzór:

 

Imie:


Nick:


Wiek:


TS3:


Mikrofon:


Czas poświecony moderatowaniu:


Doświadczenie:


WorldGuard 1/10


WorldEdit 1/10


Informacje o pluginach 1/10.


Będziesz płacił składki administracyjne? (11zł)

33621589387451716007.png

58491124621103938632.png38583174803580370917.png

93949202882378388498.png

30051122375771656956.png

19672263664145039568.png

73115738347706211073.png

PS:Start już jutro o godzinie 13:00

IP Dla Leniwych:

s152.csrv.pl:45203

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapowiada się fajnie, napewno zagram! :)

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Hmm jeżeli to znów kolejny nie wypał z waszej strony to szkoda, gdybyście ogarneli jakiegos fajnego hostinga wczesniej to serwer byłby zajeb*****. hmm poczekam, zobacze i ocenie.

 

 

P.S Bloki wypadają ze stone? czy sztabki bo nie wiem na zdjęciu widać ze bloki --_--

Opublikowano

Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik,czekamy tylko do jutra.

Hosting mamy ogarnięty.

@UP.

Tak wypadają bloki.



Zastanawiam się czy dodać crafting zbroi oraz siodeł dla konia, co wy na to?

Opublikowano

Hmm według mnie to mozesz dodać, i jakby ci sie udało to dodaj jakieś nowy crafting broni kilofów ale to nie jest takie łatwe:D



Mam jeszcze jedno pytanie czy jest możliwość odzyskania vipa którego dawniej kupiłem 2edycje temu

Opublikowano

Wzór:


 


Imie: Arek



Nick: Prikrize



Wiek:16



TS3:Tak



Mikrofon : Tak



Czas poświecony moderatowaniu: Nawet i Cały dzień do końca wakacji a potem to sie zobaczy



Doświadczenie: Dość duże byłem moderatorem oraz adminem na ponad 10serwerach i na każdym chwalą mnie.



WorldGuard 1/10 Nie wiem co to jest :D Ale moge sie nauczyć 10 na 10 :D


WorldEdit 9/10 Ale wciąż sie ucze

Informacje o pluginach 9/10.



Będziesz płacił składki administracyjne? (11zł) Oczywiście

Opublikowano

Przepraszam za dbl.

Proszę o nie dodawanie %.

Mianowicie jutro zostanie dodanych też kilka questów.

Więc zabawa będzie większa:D

Opublikowano

Napisy skopiowane z generatora.

 

Ocena ze screenow: 4/10

Nic nadzwyczajnego, kolejny serwer tego typu...

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Napisy skopiowane z generatora.

 

Ocena ze screenow: 4/10

Nic nadzwyczajnego, kolejny serwer tego typu...

Hmmm to zrób lepszy kozaku łatwo jest oceniać trudniej zrobić. Według mnie nie powinieneś się odzywać.

Opublikowano

@UP:

Według mnie się ośmieszasz. Każdy ma prawo do własnej opinii (uzasadnionej), nawet jeśli nie zrobił niczego lepszego.

Serwer będzie jak zwykle niewypałem, widzę już kolejną prezentację tego serwera z tym IP, był przez nas griefowany już 20 razy, podejrzewam, że teraz stanie się tak samo.

Czekam na start. ;*

Opublikowano

Imie:Kuba

 

Nick:MrNicePig

Wiek:14

 

TS3:TAK

 

Mikrofon:TAK

 

Czas poświecony moderatowaniu:5-7 h

 

Doświadczenie:Miałem włsny serwer. Byłem adminem i moderatorem na kilku serwerach. Gram w minecrafta od 1 wersji.

 

WorldGuard 1/10 10/10

 

WorldEdit 1/10 10/10


Informacje o pluginach 1/10. 10/10

 

Będziesz płacił składki administracyjne? (11zł) TAK.

Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

Opublikowano

 

Imie:Kuba

 

Nick:MrNicePig

Wiek:14

 

TS3:TAK

 

Mikrofon:TAK

 

Czas poświecony moderatowaniu:5-7 h

 

Doświadczenie:Miałem włsny serwer. Byłem adminem i moderatorem na kilku serwerach. Gram w minecrafta od 1 wersji.

 

WorldGuard 1/10 10/10

 

WorldEdit 1/10 10/10

 

Informacje o pluginach 1/10. 10/10

 

Będziesz płacił składki administracyjne? (11zł) TAK.

Również przemyśle.

Zapraszamy od 13:00

 

4 GB RAM'u ? to ja w kompie mam 2 razy więcej

 

Cieszy mnie ten fakt.

 

@UP:

Według mnie się ośmieszasz. Każdy ma prawo do własnej opinii (uzasadnionej), nawet jeśli nie zrobił niczego lepszego.

Serwer będzie jak zwykle niewypałem, widzę już kolejną prezentację tego serwera z tym IP, był przez nas griefowany już 20 razy, podejrzewam, że teraz stanie się tak samo.

Czekam na start. ;*

Zapraszamy.

 

Napisy skopiowane z generatora.

 

Ocena ze screenow: 4/10

Nic nadzwyczajnego, kolejny serwer tego typu...

Wcale że nie kolejny.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...