Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

~~Exp x30 ~~ Gildie za Itemy,Nowe Komendy,Survival-Frakacje.Exp Z Stona.OtherDrops,Eventy,Epic Boss.


kusiu1996

  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 1.Podoba ci sie serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1364478361-U369501.pngRefreshCraft1364478375-U369501.png

[-><-]======================================[-><-]

Survival-Frakcje

Sloty:35,jestesmy gotowi do powiekszenia,

Wersja- 1.6.2

[-><-]========================================================================================[-><-]

pibJZYS.png37.59.10.167:9240

[-><-]========================================================================================[-><-]

9Z970DQ.pngcooltext970874171.png

BiG1EYd.png cooltext970874171.png

NHEOpAz.pngcooltext970875542.png


EP0OTey.pngcooltext970874171.png

ANNLpUV.pngcooltext970874171.png

[-><-]================================================[-><-]

OswnThg.png

[Właściciel] -- KusiuXD

Rekrutacja ON

[-><-]====================================================================================[-><-]

wzmr.png

Gdy wbije administrator możliwa jest loteria. :)

HP nad glowami.

Profesionalny OtherDrops: (/drops Dostepne dropy)

Nether i End Otwarty.

Nowe Komenndy: /Gracz /Vip /SuperVip /ExtraVip /drop /Administracja

Frakcje. Oczywiscie,za itemy (16 diaxow,zelaza,zlota)

Większy EXP !

[-><-]=================================[-><-]

W Celu Wyeliminowania Cheaterów X-RAY'owców

Zainstalowany Jest Plugin OtherDrop

Dzięki Temu Surowce Takie Jak ZŁOTO ŻELAZO DIAMENTY EMERLADY KOX JABLKA BLOKI ZLOTA,ZELAZA,DIAXOW,PERLY,TNT,JAJKA CREEPEROW.PROCH

Wypadają Ze Stone

Każdy z Tych Surowców Ma Odpowiedni % Na Wypadnięcie.

[-><-]====================================================================================================[-><-]

zaprasz.png


Zapraszamy.

To jest oficialny temat,wszystkie pozostale prosze Usunąc,a ten zostawić :)


To jest oficialny temat,wszystkie pozostale prosze Usunąc,a ten zostawić :)


To jest oficialny temat,wszystkie pozostale prosze Usunąc,a ten zostawić :)


To jest oficialny temat,wszystkie pozostale prosze Usunąc,a ten zostawić :)



Zapraszamy

Opublikowano

Serwer niestety jest taki sobię.

Administracja nie pomaga graczom , buduje wszystko z gm oraz bierze z niego eq.

Masz tego dość wbij na

Cytat up ^^

 

Gracze ktorzy graja u mnie piszą że serwer zajebisty,Administracja nie pomaga,chyba wtedy gdy jej nie ma,Buduje z gm ? co? Spawn ? Eq robie sam,ale zeby nikt sie nie sapal,nie jestem juz w gildiach,

 

I co reklamujesz jakis serwer ch** tutaj ?

Opublikowano

Nie Polecam

Administracja w ogóle nie pomaga graczom (zwykły User na serwie jak pisze pytanie do Kusiu to on nie odpisze chyba ze chodzi o jakis zakup np Vip )

 

Administracja 0/10

Server 8/10

Opublikowano

Powiem tak...Gracze są żałośni i dziecinni a sama rozgrywka jest nudna, bo po 8 min mamy full seta i koxy...

Ludzie zmieniają gildie co godzinę i czekają tylko aż jakiś free kill wyjdzie za linie pvp...

Na spawnie mamy pół rozgrywki za sobą bo jest expiarka, wieśniaki,kowadła,full,enchant.

Plugin zapobiegający wylogowywaniu się podczas walki jest denny ponieważ wystarczy rzucić perełką

i się wylogować i ban...
Admini, znaczy się admin bo jest tylko jeden wchodzi na serwa żeby napisać czy ktoś kupuję vipa itp.

a problemów nie wysłucha.

Ogółem koleś o nicku darnorz czy jakoś tak to powinien mieć już dawno bana za zachowania i bicie

na fly (screen wypadł mi z opóźnieniem ale widać jak strzela z łuku)ale bana nie dostanie.. bo admin tylko

10 min dziennie na serwerze jest.

Gildii coraz więcej po jednej osobie a ludzie odchodzą w dużym tempie ale przychodzą też w dużym dzięki

czemu mamy 10-15 graczy na serwerze.

Strasznie drogie te gildie.. aż 4 min gry na serwerze... powinno być po stack'u diaxowym,żelaznym i złotym

na gildie.

Ogółem serwer poniżej przeciętnej, czyli 4+/10 ( może przesadziłem 4/10 byłoby ok, ale szczerze odradzam, szkoda czasu)

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Siema,wykupiony mam hosting www,ale nie wiem jak troche go ogarnać (forum) Ktoś chetny ? Pisać podanie na range OgarForum Wzór:

Imię:

Wiek:

Doświadczenie:

Zainteresowanie:

Kontakt:

Mikro:

Zaplata:Tak/Nie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...