Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Życie nie ma sensu :/


TigerXMetin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ot, ludzie żyją, umierają. O większości nikt nie pamięta. Toteż taką drogą można dojść, że życie nie ma sensu, a samobójcy jedynie przyspieszają to co nastąpi dla innych nieco później.

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja noszę rurki, i jestem z siebie dumny.

Chociaż i to pewnie kiedyś przeminie ;(

 

jawrurkach.jpg

 

Właśnie dla takich chwil żyję, bo sprawiają że jestem szczęśliwy.

Nawet nie wiesz jak ludzie dzięki temu mnie uszczęśliwiają.

ja pierdole.

zobacz jak ty wygladsz.

buty z pumeksu

 

Bluza po ojcu smierdzaca olejem pewnie .

Gacie jak po calym roku na WF'ie a o okularch nie wspomne .

 

I tacy ludzie nasmiewaja sie z ludzi co nosza rurki..ja pierdole.

Opublikowano

 

Ot, ludzie żyją, umierają. O większości nikt nie pamięta. Toteż taką drogą można dojść, że życie nie ma sensu, a samobójcy jedynie przyspieszają to co nastąpi dla innych nieco później.

 

 

W tym się zgodzę... Gdy już schodzimy z tego świata, to minie kupa czasu i nasze groby będą zapomniane... Tak samo tych co już są na cmentarzach pochowani, bo albo nie ma kto przyjść na grób, albo sami tam już jesteśmy...

Opublikowano

ja pierdole.

zobacz jak ty wygladsz.

buty z pumeksu

 

Bluza po ojcu smierdzaca olejem pewnie .

Gacie jak po calym roku na WF'ie a o okularch nie wspomne .

 

I tacy ludzie nasmiewaja sie z ludzi co nosza rurki..ja pierdole.

Haha,taki post bez ostrzeżenia,ale jak sie pojedzie pedała w rurkach to po 10min już jest,gratulejszyns.

graphic.png

Opublikowano

Alkoholików nie wpuszczamy na forum jebany skurwielu , wypierdalaj z tego forum jebany pijaku , bandyto .

Z takimi bandziorami to trza ostro bo się rozprzestrzeniają na forum .

 

 

Życie jest po to aby tyrać tyrać bo człowiek jest do tyrania , do roboty , do zapierdalania .

Rozumiem Cię, Ty biedaku. Co Ty prezentujesz swoją osobą?

 

ja pierdole.

zobacz jak ty wygladsz.

buty z pumeksu

 

Bluza po ojcu smierdzaca olejem pewnie .

Gacie jak po calym roku na WF'ie a o okularch nie wspomne .

 

I tacy ludzie nasmiewaja sie z ludzi co nosza rurki..ja pierdole.

Ale co Ty myślisz, że on dodał swoje zdjęcie? Raczej nie, a nawet jeśli. To nie wszyscy są bogaci, nie wszyscy są miliarderami jak Ty mordeczko, co Ty w ogóle tu prezentujesz, tak jak Pan któremu odpisuję na górze.

1378238828-U336505.png

Weteran
Opublikowano

To włącz sobie muzykę, ustaw pętle i słuchaj, to jest sens życia, a nie jakieś wychodzenie ze znajomymi, przypały ^_^

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Znajdź sobie jakiś cel i do niego dąrz , to jest najlepsze , oglądnij jakieś konkretne filmy , kup rower , idź na siłownie , znajdź dziewczynę ... Tyle jest rzeczy do wykonania .

Opublikowano

Ciekawostka....

 

Podobno urodzilł się już ktoś, kto będzie żyć 300 lat! Ciekawe kto to jest. :P

 

Co do samego życia. Żyjemy bo jakiś w tym sens głębszy jest, ale czy jesteśmy poetami albo kimś by odnaleźć ten sens? Niech każdy robi to co uważa za dobre w jego życiu, i tego się trzymajmy bo np...

 

Dla jednych sensem życia jest oglądanie pornoli, dla innych zbieranie znaczków itp. Ale to mi już bardziej pod pasje podchodzi... ;)

Opublikowano

Tak dzieci, wiecej gier pochlaniajacych wasze zycie towarzyskie, wylaczcie w koncu te komputery i ruszyc te obsrane i wsiedziane dupska do miasta, znajomych. Dobre towarzysto moze uzaleznic, w koncu bedziecie woleli przebywac z przyjaciolmi niz grac w te bezsensowne gry. To one sa bez sensu, nic wam nie daja + wyciagaja hajs z portfelow. Mowie tutaj o grach MMORPG, w ktorych czas spedzony w grze przeklada sie na lepsze osiagniecia na tle innych graczy... Gracie zapatrzeni w ten wirtualny swiat jak chorzy, a wlasciwie zabiera wa to tylko cenne chwile zycia...

 

Przepraszam za brak polskich znakow, lecz pisze z tableta opartego o pseudo system operacyjny zwany Androidem, wpisywanie tych znakow pojedynczo wydaje sie malo wydajne..

apple.png

Opublikowano

Nie mam zamiaru być setną osobą, która tłumaczy ci o sensie życia. Dlaczego? Bo widać że albo jesteś dzieckiem, albo jesteś za głupi żeby znaleźć sens w tych 0.01 s. chwilach. Podejdz do ojca/brata/do mnie i poproś żeby Ci porządnie przywalił w łeb.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Idź się powieś. Wtedy nie będziesz pierdolił, że życie nie ma sensu. Jak go nie wykorzystujesz, to tak jest. Kurwa, znajdź dziewczyne i staraj się o to, aby to trwało wiecznie. Czarna kurwa magia, pierdolicie głupoty na forum, idź z kolezką pogadaj o ile prawdziwy, a nie tutaj z anonimami gadasz. Jak mnie takie coś wkurwia, ło kurwa.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...