Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Która narodowość jest wg. was najgorsza w tej grze.


CayceR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszyscy tak pisza, a znając życie tylko narzekacie a sami jesteście takimi polakami, o ktorych mowa (jak nie flame to chujowo gracie) większość tu ma brąz i nie moze wyjść przez noob teamy

 

battlelet doskonale to ujął ;)

 

co do tematu, wszyscy którzy napierdalają po własnym języku na czacie (często do siebie samego bo sa jedynymi np. turkami w teamie a zwyzywać nawet po ang nie umieją) mnie wkurwiają. i tacy są najgorsi.

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no to zaznacznie w ankiecie - źli polacy a nie Polacy

 

ja widząc Polacy odrazu myślę o wszystkich, o całości narodowej

 

gdybym zobaczył Polskie Noopki lub Najgorsi Polacy odrazu bez czytania innych państw bym to zaznaczył

 

Nie Polacy a Polska. To po pierwsze, chociaż mało ma z tym wspólnego. Po drugie, jakby ktoś miał IQ 50+ to by zrozumiał, że tutaj chodzi o IDIOTÓW i BEZMÓZGOWCÓW, bo przecież wiadomo, że nie wszyscy to idioci.

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

Polska-polaczki

Widzisz polski nick w teamie to na stówke będzie wyzywanie a dodatkowe opcje troll afk i masz raporta za ks'y jeżeli feeduje to pewnie nie specjalnie...

Opublikowano

Chorwacja. tich sie nie da wycerowac.. Croatia jak sie nazywaja :DD masakra z nimi sie nie da nic a nic.. a kolo slownika z ang to nawet nie siedzieli.. Dodaj do ankiety..;p no i wiadomo polacy.. szkoda tak po sobie cisnac ale wchodzisz do looby piszesz prefer top to zaraz ktorys ja ide Topa kurwa albo wyrucham Ci matke.. no masakra i potem Top sie konczy na 0/13 i tyle po grze ;) hah bez beki

Opublikowano

@ Ostatni raz dodaję kraj, jak chcecie zagłosować na kraj, którego nie ma w ankiecie to proszę zagłosować na "Inne", podać kraj w poscie i uzasadnienie.

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

Bezsensowny temat .....

W każdym kraju są jakieś tardy i jakieś prosy, w jednym kraju jest ich więcej, a w innym mniej........

 

Ale na upartego mogę napisać, że Grecja, nic nie rozumiesz (w większości przypadków nie znaja j. ang. i nie masz jak się dogadać)

Opublikowano

Polska-polaczki

Widzisz polski nick w teamie to na stówke będzie wyzywanie a dodatkowe opcje troll afk i masz raporta za ks'y jeżeli feeduje to pewnie nie specjalnie...

 

mój nick jestękrzesłę niestety a jakoś tak nie robie :)

Opublikowano

Polaczki(Nie mylić z polacy).

TO są skurwysyny dopiero.Pójdą nafeedują jak pojebani, zwyzywają wszystkich, przegrają ci mecz, a po meczu patrzysz i taki chuj ma 1,5k winów;_;

Opublikowano

Polska jedynie fllamuje strasznie, płacze, krzyczy i spina tyłki, gdy komuś gorzej idzie, ale na ogół to nie gra jakoś tragicznie.

Z Rosjanami co prawda nie grałem, ale podobno trzymają poziom. Grają by wygrać, co jest plusem, bowiem najczęściej ze sobą współpracują, aby tylko osiągnąć swoje zwycięstwo. Podobno są też całkiem sympatyczni. ^ ^

Brazylia... nie mam nic do nich, ale oni to to grają tragicznie według mnie i to na nich leci mój głos. :<

Opublikowano

1.Polacy ( jest dużooo dobrych ale jest bardzooooo dużo złych) a nawet wiem dlaczego ;) Każdy polak uważa się za zajebistego i niechce w sobie nic zmieniać ; ) nawet na lepsze.

 

Choć grecy nie potrafią grać... ale chociaż dobrze współgrają gimby ale porządne a polacy umieją grać tylko wszystko robią solo : P bo uważają tak jak to wyżej napisałem że są zajebiści ;* I LOVE POLSKA

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Oczywiście, że Polacy z ich głupimi tekstami i chamskim zachowaniem. Inne narodowości mnie nie wkurzają, bo jak piszą coś w Swoich językach to nawet nie wiem co to znaczy :P

Opublikowano

Mnie anglicy wkurwiaja caly czas... (mam pl w nicku i nie wstydze sie tego kur*a) Gdy tylko wbijemy do lobby i widza pl to "OMG fking pl n00b pls leave we lose".... Jak tu sie nie wkurwić ?

 

 

@EDIT Mam w znajomych goscia ktory jest z grecji zna angielski zajebiscie mi sie z nim gra... wiec sie od grekow odpier*** bo slabo graja ale nie flejmuja przynajmniej...

Opublikowano

Jeśli gram z polakami jako w teamie da się grać, nie fleamują jak to u innych bywa, dobrze się z nimi gra, nie narzekają, że nie jest z twojego pionu wiekowego (u niektórych to przeszkadza).

 

Jeśli natomiast gram z polaczkiem, to najpierw idzie na topa, wbija 0/3, potem pisze przy last deadzie, omg i my new pc cost 4k and i have laggs, i quita gre i takie to "BG "

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

jak wy sobie to kurwa wyobrazacie? Kazdy mowi ze polacy sa slabi to do cholery ktos kto to mowi jest uwazany za jednego z "polaczkow". I wy gnijecie na nordicu to sie nie dziwcie - skoro ponad polowa to polacy to powodzenia w graniu - poza tym popatrzcie w dyskusje Nordic vs West to polowa ludzi z tamtego tematu ktorzy srali na Westa narzekaja na polakow na nordicu.. Popatrzcie na farexa niby diamond a tez flejmuje.. Kazdemu sie zdarza i jak jakiemus polakowi gra nie pojdzie to juz ludzie sraja.. @topic Nie lubie calego wschodu ze wzgledu na to ze jak graja na Eu to maja lagi i nie rozumiem ich jezyka

http://www.lolking.net/summoner/eune/29743227#history

 

 

 

 

Profil sławnego Kaszy - Adolfa Hipstera. Zmienił nick bo był jednym z najsławniejszych BoLowców. Jak widać wszystkie gry to praktycznie APC. Pare dni nie ma BoLa i kaszce się troszku spadło ale dszelendszer będzie.

Opublikowano

Mnie anglicy wkurwiaja caly czas... (mam pl w nicku i nie wstydze sie tego kur*a) Gdy tylko wbijemy do lobby i widza pl to "OMG fking pl n00b pls leave we lose".... Jak tu sie nie wkurwić ?

 

 

@EDIT Mam w znajomych goscia ktory jest z grecji zna angielski zajebiscie mi sie z nim gra... wiec sie od grekow odpier*** bo slabo graja ale nie flejmuja przynajmniej...

Skad wiesz ze to anglicy? Raczej Cie w swoim jezyku nie zwyzywaja bo nic nie zrozumiesz.

 

Btw wszysct co tak niby flame maja bo sa z polski... Wy chyba z bronze 5 jestescie jak jest cos takiego jak "omg polish noob leave please".

W silverze 5 dawno czegos takiego nie widzialem (tzn nawet jak tam bylem, obecne s3 i idzie w gore)

Opublikowano

żadna narodowość nie jest najgorsza. każdy gra tak jak potrafi. to że ktoś sobie wymyślił że polacy to trolle unskilledy i inne tego typu sprawy to nie znaczy że każdy musi to powtarzać.

Opublikowano

Grecy najgorsi. Szczególnie mój kolega do duo, który gra vayne solo bot i kończy prawie zawsze ze statami 10/2+

Ogółem polacy typu Angry Diamond. Wiadomo elo hell te sprawy on powinien być w diamencie a jest w brązie bo nooby i flame wszędzie -,- Polska kolejny raz wygrywa

1375198444-U163133.jpg

 

Opublikowano

Najgorsi są Czesi bo jak ci taki wejdzie i zacznie cie wyzywać tylko dlatego że jesteś z Polski i zacznie mówić że polaczy nie umieją grać w hokeja xD .

Opublikowano

Wiecie, mówicie że Polacy są najgorsi, że to flejmerzy, akferzy i feederzy etc. Szczerze mówiąc to takie jeżdżenie po samym sobie (właściwie po swoim kraju)...

To prawda że nie które kraje mają, hmmmm... Tendencję do słabszych graczy, jednak nie trzeba mówić że Polacy to najgorsi gracze... Wiele razy spotkałem się z sytuacją gdy Polacy byli w stanie solo wygrać grę (sam też czasem carruję solo).

Dla przykładu, gdy już uda mi się zrobić jakąś świetną akcję, wycarrować grę i gdy ktoś się pyta skąd jestem a ja odpowiadam że z Polski to najczęściej dana osoba w to nie wierzy...

To prawda że w Polsce jest wielu słabych graczy, ale jest też sporo Polaków którzy skillem przewyższają całą resztę.

Więc mówienie że Polacy to najsłabsi gracze WYJĄTKOWO mija się z prawdą...

 

Wyczuwam zbliżające się hejty

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Ten temat to durnota, nie istnieje coś takiego jak najsłabszy naród w lola, chyba że dodasz kategorię (ilość dobrych osób, najwyższe lp w challenger etc...). Są lepsi i gorsi gracze, tak jest, było i będzie zawsze.

Najlepszy to pojęcie subiektywne. To tak jak pytanie co jest najpiękniesze na świecie...

 

Mnie mogą denerwować ruscy bo często mnie trollowali + flame, ale to nie znaczy że są najgorszym narodem w lola...

 

@up: Nie wiem na jakim elo grasz, że ludzie nie wierzą w pochodzenie... U mnie nikt o takie rzeczy nie pyta, a nawet jeżeli to nikt o to nie spina kto skąd jest, czy też nie pisze "nie wierzę że Polak bo byłeś pro"...

Zdarzy się że ludzie pytają o pochodzenie i zapraszają na ts dla lepszej komunikacji.

 

PS Ktoś niżej napisał że polacy nie piszą "ss". Tak na prawdę wyżej nikt nie pisze i nie pinguje:) Każdy gra na swój koszt (tzn. wardy) i bacznie obserwuje mapę, nikt nie ma raczej z tym problemów i przynajmniej nie ma flame o pingowanie i ss (nie zawsze, przeważnie).

League of Legends

Opublikowano

grecy oni mają tak ciwny język piszą xaxa niewiem nigdy oco im chodzi i przesto się cięszko porozumieć

x

Opublikowano

Polska. Odrazu po wejsciu do wybieraniu champow ktos pisze "KTO PL?" i wtedy ktos odppwiada "JA", no i oczywiscie reszta gry napierdalanie po Polsku o tym, ze reszta teamu to cioty bo grac nie potrafia itd mimo ze sami maja 0/over 9000...

1378238828-U336505.png
Opublikowano

Polska to oczywiste, tylko polacy jak gram junglerem potrafia z chamstwa wszystkie buffy wybijać. Nawet jezeli z przeciwnego temu nikt nie robi jungli, do tego dochodzi to że nikt nie pisze ss, a pozniej 3 osoby leza z ganka. I jest dochodzenie kto nie napisał ss, i czemu, i padłem przez ciebie. Dziś jak grałem supportem Quinn na bocie wysłali mnie na mid'a bo cait siedziala na bocie i nie chciala dupy ruszyc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...