Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po czyjej stronie jesteś ?


pajeczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

FuBU gość chwalący się osiągnięciami w grze admin pewnego serwera.Sława YouTubowca pierdol.... mu na mózg.Isamu gość tworzący kilka sewów mt2 przy każdej lepszej okazji jadący na FuBu więc wniosek jeden... Obydwoje siebie warci :rolleyes:

Opublikowano

Fubu to ten gościu wyglądający jak cygan? Ktoś wstawiał jego zdjęcie. To ten sam co miał tego mental'a na drugim serwerze?

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

Oni byli kolegami? pierwsze słyszę, nie pisz czegoś, czego nie było ? :O

Byli, poszukaj na yt, sa filmiki jak razem nagrywali minecrafta.

@topic, za nikim, nie faworyzuje nikogo, chociaz fubu to smiec

 

1367591241-U459639.png


Opublikowano

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

 

Ja tam nie lubiłem gościa od samego początku. Jeszcze w dodatku jest oszustem.... Isamu może i nie jest przykładem kultury ale nie oszukuje ludzi....


ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

ŁUBU DUBU JEBAĆ FUBU SOŁ MACZ!!!!!

wz05.png

Opublikowano

Kasa ich obu zmienia, chcą wyniszczyć innych by coś osiągnać, hmm... po trupach do celu?

Dlatego jestem neutralny, poza tym ich nie oglądam, jakbym chciał sobie popatrzeć na gre to bym ją sobie włączył, nie jara mnie jak ktoś gra, kiedyś tam ogladałem ale chyba mi przeszło. :)

1610016.jpeg

Opublikowano

Pierwszy raz słysze o tym drugim gościu o FUBU coś tam kiedyś słyszałęm wiec chyba raczej za nim xD

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

Ja powiem tak, jeden większy debil od drugiego.

Ale ogólnie, żeby nawet taki temat powstał w pogaduszkach to bez jaj.

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...