Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Angielskie wydanie gry Margonem - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też macie takie lagi? Mnie ciagle cofa i chyba zagram na PL :D

Może masz przeciążone łącze internetowe? Angielskie Margo lepsze od PL'a ;-).

 

//Wyczyść ciasteczka, powinno pomóc. 

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Dziwne, ale na PL również mam straszne lagi, cofa mnie i ciągle po 2-3 min rozłącza mnie z serwerem... Wyczyściłem kompa, ze skanowałem, usunąłem pamieć podrączną i ciasteczka, instalowałem jeszcze raz Mozzile i Chrome i dalej to samo, mam neta 10Mb/s Netia, w innych grach nie mam takich problemów Cs czy taern chodzi jak w zegarku, w cmd sprawdzałem ping dla margonem.pl i było 47ms... A jakieś pół roku temu margonem chodziło mi normalnie żadnych lagów... :/

Opublikowano

Error 504 gateway...

ciągle mam ten błąd, dodam że na pl-u nic takiego nie ma miejsca więc to nie wina przeglądarki neta itd

Może wyczyść cookies?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gram na tym margo od czasu do czasu, stwierdziłem że tam jest trudniej niż na .pl tam exp niższy i cena itemków na polskim itemek z zulusów chodzi ponad 2k a tam za 650, to mnie odpycha od tej gry :(


 

Arcymistrz
Opublikowano

Gram na tym margo od czasu do czasu, stwierdziłem że tam jest trudniej niż na .pl tam exp niższy i cena itemków na polskim itemek z zulusów chodzi ponad 2k a tam za 650, to mnie odpycha od tej gry :(

W angielskiej wersji wszystko dopiero się rozkręca. Nie aż takiej marży w cenach, jak na PL'u, bo nie gram tam tylu ludzi. Exp jest lepszy, bo jest mniej ludzi, jednak ilość ludzi też jest minusem. Jest trudniej, ale warto. 

Opublikowano

Ja w angielskie margonem przestałem grać od razu po zmniejszeniu wartości itemków. Już wolę te rzadsze looty, ale 5 razy więcej warte. Gdyby nie ta zmiana, to był nadal grał w angielskie margonemy.

Arcymistrz
Opublikowano

Ja w angielskie margonem przestałem grać od razu po zmniejszeniu wartości itemków. Już wolę te rzadsze looty, ale 5 razy więcej warte. Gdyby nie ta zmiana, to był nadal grał w angielskie margonemy.

Administracja przyznała się, że popełniła błąd. Po zwiększeniu lootu i wartości ceny po tygodniu powiększyły się pięciokrotnie i małe lvl nie miały szansy na zakup czegokolwiek. 

Sam mam 131 i ledwo co mam się z czego utrzymać.

Opublikowano

Jeżeli ktoś jest chętny na bicie przewodnika/e2 alias, tarmus, razuglag - Cronus Xantoz - Jak zbierze się więcej chętnych założymy jakiś klanik ;)

Opublikowano

Nawet nie wiedziałem że jest Angielska wersja...

Jedno wiem na pewno bardziej strona główna gry zaskakuje niż Polska :)

 

 

 

Opublikowano

Mam tropiciela 74 lvl na Cronusie chętnie dołączę do jakiegoś klanu. :)

"Kto zna swoją głupotę, nie jest wielkim głupcem"

  • 1 miesiąc temu...
Rekrut
Opublikowano (edytowane)

Zacząłem coś grać na Husarii, mam 23 level, ale na razie w miarę szybko idzie. Jak ktoś chce pograć, pogadać czy cokolwiek to nick Kiss Of Death albo PW tu.

 

@Edit

Przemiły rodak http://prntscr.com/4m77lq

Edytowane przez Yia
Opublikowano (edytowane)

Wczoraj zacząłem grać na Husarii, mam już 18lvl, pomógłby ktoś ^^? Jak zrobić postać na Cronusie? Nick: xKrzyslaw

Edytowane przez KrZy5l4w

50 postów

100 postów

150 postów

200 postów

250 postów

Opublikowano

Wczoraj zacząłem grać na Husarii, mam już 18lvl, pomógłby ktoś ^^? Jak zrobić postać na Cronusie? Nick: xKrzyslaw

Cronus jest serwerem globalnym (mogą zarejestrować się na nim wszyscy oprócz polaków) ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...