Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Druga edycja serwera HARDCORE mc.MyHard.pl, TeamSpeak3, Strona, Własne pluginy - 100 SLOTÓW


avastos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hej,
Gildie ja pisałem wiec w skrócie Ci opisze:
- zakładanie gildi(tag, nazwa), oczywiście za itemki
- cuboid na poczatek 51x51
- zapraszanie graczy
- pvp w gildi wyłaczone
- możliwosc tworzenia sojuszy
- można powiększać gildie, tez wymagane itemki

- maksymalny rozmiar gildi 150x150

to tak w skrócie ;)
Ciekawym pluginem jest jeszcze ranking i plugin na nether

u5niwrQ.png

Opublikowano

Powiem kamcio, postarałeś się z tym :D Jest drop ze stone ? Jeżeli tak to czy jest on taki jak na mchc czyli exp za dane surowce ? Teraz to na pewno wbije :D LIVE przejmuje serwer ;)

EX WŁAŚCICIEL MCF2F.PL

Opublikowano

Tak, drop ze stone, ale nie wszystkiego(diaxy, złoto, szmaragdy, żelazo) reszta normalnie. Exp ze stone tez.

u5niwrQ.png

Opublikowano

Rankingu Ci nie opisze :P musi być jakaś niespodzianka xD. Ale nether owszem:
Aby tp się do netheru potrzebujemy 3 diaxy. Komenda /nether
Tp nas na spawn netheru i możemy wolno podróżować po nim xD. Powrót komenda /nether(tym razem za free).
I najważniejsze po ponownym użyciu /nether teleportuje do ostatniego miejsca w którym się było.

Dodatkowy plugin na ochronę dla każdego gracza przez 30 minut xD

@EDIT
nie jesteś marudny :P

u5niwrQ.png

Opublikowano

Dzięki za opis wszystkiego :) I cieszę się że nie jestem marudny :D Na pewno wbije ! ;)

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to zawsze możesz wejść do nas na TeamSpeak'a :)

Opublikowano

@up Cieszę się że będą takie kanały :)

A co do tej gildii to chodziło mi o naszą :P W pierwszy dzień będziemy mieli itemy :D

EX WŁAŚCICIEL MCF2F.PL

Opublikowano

A czy można się dowiedzieć jakie są itemki na gildie ? :P Bo skoro kamcio mówi że nie będziemy mieli itemków w pierwszy dzień, to będzie ich pewnie dużo :)

EX WŁAŚCICIEL MCF2F.PL

Opublikowano

Nie dużo ale niektóre będzie ciężej zdobyć. Dowiesz się na starcie. ;)

@TOPIC do otwarcia na serwerze możecie pograć na czystym pvp, dostajecie seta i walczycie ;D

u5niwrQ.png

Uczeń
Opublikowano

Serwer wygląda na wykonany profesjonalnie, ale okaże się to po starcie :)

Mnie osobiście prezentacja przekonała do wejścia na serwer, więc czekam na start aby powiedzieć więcej ;)

pozdrawiam i do zobaczenia na serwerze.

Opublikowano

Serwer wygląda na wykonany profesjonalnie, ale okaże się to po starcie :)

Mnie osobiście prezentacja przekonała do wejścia na serwer, więc czekam na start aby powiedzieć więcej ;)

pozdrawiam i do zobaczenia na serwerze.

Serdecznie zapraszam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...