Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SkyHardcore [Życia] [Frakcje] [Mody] [Automatyczny Sklep] [Epicka Mapa] [Rekrutacja Otwarta] [Administracja 18+] [I Wiele Więcej]


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sky Block, a Sky Dimension to są praktycznie 2 różne mapki.

Sky Block: Mini wyspa którą trzeba rozbudowywać.

Sky Dimension: Kilka / kilkanaście / kilkadziesiąt, a nawet setki różnych wysp (losowo się generują)

Cała mapa ma 5.000 x 5.000 :)

Edit: Niebawem wstawię ss'y abyście mogli wiedzieć jak będzie wyglądać mapa.

Opublikowano

Gram , na twoje paczce ^.^ a teraz napewno kupie SuperVIP'a na twoim serwerze!
(Aha i jeszcze ogladam wszystkie twoje filmy na yt)

 

Opublikowano

@up cieszę się że się podoba :)

Mody jakie będą na serwie są także w moim modpacku, a skoro modpack ci się podoba to mam nadzieję że serwer także.

 

A i zapomniałem tam napisać:

Wraz ze startem serwera, rekrutacja na moderatora, oraz administratora będzie otwarta.

Opublikowano

Na pewno zagram , gdyż jeszcze nie widziałem Sky Dimension na multi :P

Czekam na start.

 

I jeszcze z modami - zapowiada się zaje*iście ^^

Opublikowano

Z racji że serwer jeszcze nie wystartował to możecie pisać jakie chcielibyście modyfikacje na serwerze :)

Mówię z góry że modyfikacji technicznych (ic2, buildcraft itd.) nie wgrywam. Bo takie modyfikacje nie pasują do tego typu serwera.

Opublikowano

Takiego połączenie nie widziałem :D

Super serwer grałbym*, ale brak czasu :(

 

 

 

(przepraszam nie ten temat przeglądałem jeszcze inny temat)

93988298266825447943.png

Opublikowano

moglbys wgrac bibliocraft i mettarulgy, weapon mod,TwilightForest,

BiblioCraft już jest, metallurgy nie dodam (już jest sporo nowych rud), weapon mod już jest, a Twilight Forest aktualnie nie dodam (nie dodaje aktualnie modów które dodają nowe światy bo nie chcę aby na serwerze były lagi) ale jeśli wszystko ładnie bez lagów będzie szło to pomyślę nad dodaniem Twilight Forest.

 

Takiego połączenie nie widziałem :D

Super serwer grałem chwilę, ale brak czasu :(

Grać raczej nie mogłeś bo dostęp do serwera aktualnie mam tylko ja, ponieważ jest jeszcze w trakcie tworzenia.

Opublikowano

BuildCraft nie będzie.

 

Prawie wszystkie mody jakie aktualnie są:

 

Optifine

Rei's Minimap

Armor Status HUD

bspkrsCore

Status Effect HUD

Jammy Furniture Mod

Aquaculture

backpack

Back Tools

Biblio Craft

Craft Guide

Custom Mob Spawner

Damage Indicators

Mo'Creatures

Easy Crafting

Farm Craftory

Food Craftory

Fruit Craftory

Gems Craft

Gems Plus

Gui Craftory

Infernal Mobs

Inventory Tweaks

matmos

More Building Blocks

Mo Zombies

Simple Ores

Tinkers Construct

Watering Craftory

Weapon Mod

Dynamic Lights

Tree Capitator

 

(nie wypisałem wszystkich ponieważ nie jestem jeszcze w 100% pewien czy tamte mody zostaną dodane)

Opublikowano

Super serwer sie zapowiada , Napewno zagram :)

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Opublikowano

Serwer właśnie wystartował!!!

Clienta możecie pobrać wyżej.

Niestety z racji że teraz dopiero odbył się start mogą być krótkie przerwy techniczne, bo wiadomo że bugi mogą być.

I Tak jak pisałem: Krótka przerwa techniczna, muszę 1 rzecz naprawić. xD

Przepraszam za problemy.

Opublikowano

Wl jest bo jest krótka przerwa techniczna :)

Już prawie skończyłem więc zaraz będzie bez wl.

 

Edit: czyli start serwera jednak będzie o 18:00 xD

 

Dobra możecie już wchodzić na serwer, aktualnie bug naprawiony, ale nie do końca. W nocy go naprawie już do końca.

Opublikowano

Mógłbyś dodać króciutkie wyjaśnienia do każdego moda? Takie 1 zdanie, generalnie nie gram na serwerach z modami ale ten mi się spodobał już ściągam lauchera.

Pomogłem? Daj Like

Opublikowano

Tnie i to dość mocno. Super Ochrona my mobów bić nie możemy, a one nas tak ?!?! coś tu chyba nie gra

Opublikowano

Już to naprawiłem :)

Przypominam żeby wyjść ze spawna to musicie użyć przycisku tepającego w losowe miejsce.

Ps: Nie zawsze tepa (czasem tepa na spawn)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...