Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] ProMC.pl 1.6.2 - ..:: Survival + polskie Gildie ::.. #REK. OTWARTA#


BiGMen;*o.O

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

promc.png

» IP Serwera: promc.pl:25579

» Sloty: 100

» Typ serwera: Survival

» Host serwera: Dedykowany


Znudziły ci się zwykłe serwery z Factions? Własnie znalazłeś dobry serwer, z gildiami które działają automatycznie,

po zrobieniu gildii dostajesz cuboida 100x100!

Uproszczone tagi obok nicku,

i wiele więcej, przekonaj się sam!

--

TNT rozwala obsydian.

Teleportowanie konia do siebie.

Craftowanie siodła/pancerza dla konia

Eventy , szczególnie OX.

1360979046-U334301.png

Do 3-4 będzie zmiana na nowy serwer który umożliwi nam więcej slotów, i oczywiście obniży lagi :)

Zapraszamy do wspólnej gry!

1360979046-U334301.png

0dq3.png

1360979046-U334301.png

v9eq.png

1360979046-U334301.png

wlds.png

944783_411651755612100_2101910016_n.png

wia.png

New PVP TOWER!

Administracja:

[Head Admin] BigMen7891

[Super Admin] WildFire

[Admin] KapecXD

[Admin] zbysiu172

moderatorzy i helperzy...

6f.png

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo ladna prezentacja servera. Wejde zobacze :) Pozdrawiam

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Siemanoo.!

do niedawna byłem członkiem administracji serwera, dokładnie moderatorem..

sytuacja radykalnie się zmieniła...

Zoostałem zdegradowany...

ale może od początku:

Doszedłem do ekipy mocno niedopracowanego serwera, który jednak miał potenciał..

Zmieniłem wiele rzeczy, takich jak strasznie kiczowaty VIP Room czy nowa wieża pvp (stara wyglądała jak gunwo)

Moja praca nie została jednak doceniona (opiszę to zaraz)

Pomagałem także w konfiguracji jak i doborze pluginów, oraz to głównie ja ogarniałem serwer oraz odpisywałem na wiele pytań

Byłem jednak tylko moderatorem i nie mogłem wiele, więc admin stwierdził, że gdy dokończy permissions (gdy już nie będę miał dostępu do gm i /give) będę mógł stworzyć własną gildię.

Postanowiłem więc założyć multi - hutermoxx - oraz stworzyć gildię, wszystko było ok...

Gdy BigMEN odebrał mi już możliwość używania /gm /give postanowiłem zacząć grać na normalnym koncie - [moderator]trickshooter

W trakcie przerzucania itemków z konta na konto dostałem degre za, UWAGA!, granie na srv z godmode i fly

-.-

yym.. gratuluje profesjonalizmu

Zmieniając temat - pokażę wam jak funkcjonuje ten serwer:

#Craftowanie
siodła/pancerza dla konia - małe problemu - brak pluginu -
administracja nie potrafi nawet użyć mojego gotowego kodu cRecipes..

#Eventy , szczególnie OX - 1x na rozpoczęciu - pytania w stylu: czy można kupić VIP'a? ..

#pseudo system automatyczny system vip'ów - jeszcze ani razu nie zadziałał

#Uproszczone tagi obok nicku - gotowy plugin z Bukkit.pl

#Elitarny mówi - VIP ma za dużo | BigMen mówi - racja, niech vip ma żelaznego seta i enchant na 22 poziom..

#Stara expiarka działa za wolno, a nowa za szybko - niech w ogóle jej nie będzie..

#Administracja? - pewnie na vanishu bawi się w swojej gildi z op..

#TS? - co z tego że ktoś siedzi 30min w "sprawie do administracji" - ee, tam, posiedzi 40..

#Super system, dzięki któremy dropią butelki z ex'pem - jasne! po prostu nie umiemy zrobić dropu normalnego xp..

#Część administracji nie ogarnia nawet takich rzeczy jak flagi..

#Permissions - mod nie moze nic - admin ma op

#Administracja:

Bigmen - wbija i coś robi

WildFire - wbija, czasami coś robi

KapecXD - yyy.. znam bigmena

zbysiu172- jestem adminem bo budowałem mape na freebuildzie - mnie się nie pytaj

+++

Sytuacja z dzisiaj:

Admin (turbo36 - konto srv) wbija na wojne VAFF vs WE..

zbiera itemki które wypadają z padających ludzi po czym stwierdza, że był killerem na wojnie..

+++

yyy...

szczerze nie polecam

spec.

:)

Opublikowano

Chwila Nie ma frakcji tylko sa Cuboidy czyli jak ktos ma zamek gildi i ma cuboida to nie da sie go przejąć nie da sie nic rozwalić ?

no ja myśle o cuboidzie takim jak na FB jak mam działke itp jeśli jest takie cos to ja podziękuje ....

prosze o odpowiedz

1315741014-U286260.png

Opublikowano

@KasupeX Do mnie na pw.

 

@Elitarny21 na spawnie jest creeperownia mozna zrobic TNT , ze spawnerów wypadają jajka creeperów, można tnt i creeperami rozwalać teren gildii.

Opublikowano

Zagram :) Ladna prezka

Biorę udział

Nick : ReVo

Ps.Tylko nie dawajcie gimbusom moderatora . Bez obrazy . Pisze o osobach bardzo uzaleznionych od minecrafta , ktorym gra upada na mozdzek ;d

Opublikowano

Żadnych gimbusów :) wszyscy pełna kultura, jeżeli macie ochote porozmawiać z nami to zapraszam na pw, podam IP Ts'a bo nasz ma aktualnie usterke.

 

 

P.S losowanie odbędzie się na serwerze.

Opublikowano

Tylko nie robcie tak duzo budowli , bo mi troche brzydzi klimat ;P.

Ogarniajcie osoby ktore robia blisko spawnu bezsensu budowle ;d Bo i tak inna osoba je rozwali i brzydko to wyglada ;x

Zrobcie tez tabliczki z podstawowymi komendami :P Dla początkujacego gracza bardzo sie to przydaje :)

Ps. Zawsze zapominam je ;d

Opublikowano

Pomysł z creeperami jest dobry podoba mi sie.

Widzę że ten serwer będzie ogarnięty i właśnie takiego szukałem.

 

Biorę udział

Elitarny

 

PS

Lipa będzie z tymi cuboidami bo jak ktos zrobi gildie w powietrzu albo otoczy to lawą czy wodą to jest nie możliwe do przejęcia i TNT i Creepery nie pomogą osobiście wole plugin frakcje.

No ale zobacze ja kto wypali po kilka dniach grania na serwie

BANG

1315741014-U286260.png

Opublikowano

No tak armatke da sie zrobić ale jeśli ktoś obleje to wodą to nie ma bata by ktos to zniszczył

chyba że zrobicie jakiś zakaz że nie można oblewać wodą albo lawą gildii

1315741014-U286260.png

Opublikowano

Jest jakies forum lub robicie ? Ułatwi to rekrutacje liderom gildi :P Wkoncu serwer z gildiami . :)

Na start jak mozecie dac tylko kilof . Reszte sami zdobędziemy ;P

Jak cos moze nagram filmik z serwera jak mi sie spodoba :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...