Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ] NAJLEPSZY SERWER HARDCORE W POLSCE | AUTORSKIE GILDIE | WŁASNY GENERATOR ŚWIATA | I O WIELE WIĘCEJ !


DeQUK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

O lol, co to miało być? Ja na pewno nie zagram nawet jak ten serwer powstanie dgcraft to szajs Taka prawda.

Stworz lepszy to dopiero pogadamy.

CAMDNAx.png

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

Ogarnij się, wszystko będzie gotowe to dadzą IP...
Co niektóre serwery padają na starcie po kilka gimbów mówi, że albo nie bd grać, albo mają wypuscić teraz....

Będzie gotowe all to podadzą... Bądź cierpliwy! :D

Opublikowano

Zapowiada się świetnie !

 

Na pewno z chęcią pogram na takim serwerze :3

 

 

Ładne nabijanie opini serwerowi, właścicielu :)

 

Serwer fake, każdy może się przekonać. Głupie wymówki zawsze w dzień startu. Ani ss ani nic.

GO - HARD SERWER HARDCORE! 350 SLOTÓW, TS3, YOUTUBERZY, RANKING, STATYSTYKI!


START 29 LISTOPAD 19:00 (PIĄTEK)


DOPRACOWANY BARDZIEJ NIŻ MCHC I GODNY PRZECIWNIK SKKF!


--:>>GO - HARD<<:--

Opublikowano

 

 

Ładne nabijanie opini serwerowi, właścicielu :)

 

Serwer fake, każdy może się przekonać. Głupie wymówki zawsze w dzień startu. Ani ss ani nic.

Taaa napewno.... Jak nie chcesz zagrac nikt Cie nie zmusza,nawet nie wiesz ile jest pracy nad autorskimi pluginami,a nasze zycie to nie tylko Minecraft i komputer,wiec powodzenia dla Ciebie za taki tok rozumowania. Patrzac po komentarzu jestes osoba,ktora nie skonczyla jeszcze gimnazjum, nia ma pojecia o Javie ani Linuxie i jeszcze hejtuje. Wiec takiemu "Panu" podziekujemy :)

 

Male pytanie do graczy: Czy chcecie bardziej zaawansowego systemu gildii ? Bo wpadlismy na pewnien pomysl i nie wiemy,czy bardziej zaawansowany by sie Wam spodobal.Kolejne info: Obecnie trwa faza testowania gildii itd. przez naszych zaprzyjaznionych graczy. Czyli powoli powinnien zblizac sie koniec prac nad pluginami,a najbardziej nad generatorem nad ktorym bylo masa poprawiania bledow i bugow.

 

Male pytanie do graczy: Czy chcecie bardziej zaawansowego systemu gildii ? Bo wpadlismy na pewnien pomysl i nie wiemy,czy bardziej zaawansowany by sie Wam spodobal.Kolejne info: Obecnie trwa faza testowania gildii itd. przez naszych zaprzyjaznionych graczy. Czyli powoli powinnien zblizac sie koniec prac nad pluginami,a najbardziej nad generatorem nad ktorym bylo masa poprawiania bledow i bugow.

CAMDNAx.png

Opublikowano

Dokładnie tak jak mówisz, strasznie piszesz że wszystko jest gotowe i dzień przed otwarciem głupie wymówki ... Pewnie zrobisz serwer w grudniu popołudniu 50 slotowy fake i po paru dniach go zamkniesz i jak się odnosisz do użytkowników.

Robię fajne prezentacje / reklamy serwerów minecraft, pisz na pw.

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...