Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ] NAJLEPSZY SERWER HARDCORE W POLSCE | AUTORSKIE GILDIE | WŁASNY GENERATOR ŚWIATA | I O WIELE WIĘCEJ !


DeQUK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Witam wszystkich !

Chciałbym Wam dziś przedstawić zapowiedź prawdopodobnie najlepszego serwera Hardcore w Polsce !

Wielu pewnie uważa,że przy obecnej ilości serwerów jest to praktycznie nie możliwe,a jednak my to dokonaliśmy.

Po wielu ciężkich miesiącach prac jesteśmy za około 3 tygodnie oddać to przy czym pracowaliśmy kilka miesięcy.

attachicon.gifHARDCORE.jpg

​Pewnie zastanawiasz się co będzie nasz serwer wyróżniało ?

- autorskie pluginy

- brak jakichkolwiek lagów (myślimy z głowa ;),nie wpuszczamy po 500 osób ;] )

- nowy generator świata

- idealnie skonfigurowany AntiCheat

- nowe craftingi

- administracja czuwająca praktycznie 24/7,aby gra była uczciwa i kulturalna

PROSIMY O WYPOWIADANIE SIĘ NA TEMAT SERWERA !

TEMAT BĘDZIE REGULARNIE UZUPEŁNIANY !

MASZ SWOJE PROPOZYCJE ? NAPISZ W KOMENTARZU !

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ !

Zajeb*sta autoprezentacja ... gościu coś ci chyba nie wyszło i po tym twierdze, że serwer też będzie totalnym dnem

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Zajeb*sta autoprezentacja ... gościu coś ci chyba nie wyszło i po tym twierdze, że serwer też będzie totalnym dnem

Serwer bedzie dnem,bo ? Zgloszona Twoja wypowiedz. Jak masz krytykowac to przynajmniej daj argumenty,dlateczego tak,a nie inaczej.

CAMDNAx.png

Opublikowano

Serwer mial startowac 12-18...

Najlepszy serwer?

A skkf? mchc?

Najwczesniej.Czkamy na maszyny juz 3 tygodnie. Staramy sie,aby byl najlepszy ;)

CAMDNAx.png

Opublikowano

Pozostaje czekać :D Oby serwer wypalił :)
Mam kilka pytań.

1.Drop zwykły czy ze stone?

2.Będzie jakiś event na start?

3.Jak praca nad generatorem?
4.Co wam jeszcze zostało do zrobienia?

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Pozostaje czekać :D Oby serwer wypalił :)

Mam kilka pytań.

1.Drop zwykły czy ze stone?

2.Będzie jakiś event na start?

3.Jak praca nad generatorem?

4.Co wam jeszcze zostało do zrobienia?

Drop ze stone,cos planujemy,juz skonczone,hmm drobne pluginy do napisania :D

CAMDNAx.png

Opublikowano

Małe info: Komputer mi się spalił, nowy będę miał za 2 dni, więc bedzie 3 dniowy poślizg, za utrudnienia przepraszamy.

CAMDNAx.png

Opublikowano

coś czuje że to fake...

Miałbyć około 12-13 sierpnia i nie ma

Teraz dzień przed premierą spalony komputer właściciela ? 0_o

Bez kitu,ciekawe co będzie za 3-5 dni,sprzedacie serwer,hosting was oszukal,albo pluginy musicie od nowa pisać

To jest moja opinia...

klqo.png

nieważne czy czarny, biały, chudy, gruby, niski, wysoki jeżeli jesteś miły dla mnie to ja dla ciebie też. -Eminem

Opublikowano

coś czuje że to fake...

Miałbyć około 12-13 sierpnia i nie ma

Teraz dzień przed premierą spalony komputer właściciela ? 0_o

Bez kitu,ciekawe co będzie za 3-5 dni,sprzedacie serwer,hosting was oszukal,albo pluginy musicie od nowa pisać

To jest moja opinia...

 

Ale pamiętaj, że jak czekasz dłużej to większe szanse, że będzie coś lepszego :)

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

coś czuje że to fake...

Miałbyć około 12-13 sierpnia i nie ma

Teraz dzień przed premierą spalony komputer właściciela ? 0_o

Bez kitu,ciekawe co będzie za 3-5 dni,sprzedacie serwer,hosting was oszukal,albo pluginy musicie od nowa pisać

To jest moja opinia...

 

Tak mamy już wrzesień teraz kolejne tłumaczenie "nowe pomysły" pff proszę Cie.

Robię fajne prezentacje / reklamy serwerów minecraft, pisz na pw.

Opublikowano

 

Tak mamy już wrzesień teraz kolejne tłumaczenie "nowe pomysły" pff proszę Cie.

Jak masz tak komentowac to powodzenia zycze. Serwer jest ciagle dopracowany. Na tamtym komputerze mialem kilka waznych pluginow,ktore musze pisac od nowa,wiec jak nic nie wiesz to lepiej sie zamknij.

CAMDNAx.png

Opublikowano

Jak masz tak komentowac to powodzenia zycze. Serwer jest ciagle dopracowany. Na tamtym komputerze mialem kilka waznych pluginow,ktore musze pisac od nowa,wiec jak nic nie wiesz to lepiej sie zamknij.

 

O lol, co to miało być? Ja na pewno nie zagram nawet jak ten serwer powstanie dgcraft to szajs Taka prawda.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...