Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 16.07.2011 uwzględniając wszystkie działy

  1. KoSiKr3dKi

    Metin2.pl - Koniec a zarazem początek ;-)

    Metin2.PL END STORY by KosikredkiX, SpeedBall,.........etc..etc EQ i postacie w sumie już sprzedałem jakiś czas temu. Najlepsze jest to że od tego momentu nie zatęskniłem za grą. Ha ! sprawdziłem na skype nie gram w to polskie badziewie już ponad 4 miesiące ...... ( za to, że mam taką silną słabą wolę w nagrodę dostanę od siebie dzisiaj PIWKO ) Nie mówię, że nie logowałem się cały ten czas Musiałem sprzedać to co bardziej wartościowe :P . A że kończyłem grę w okresie gdzie na sklepie nie było żadnego kamienia duchowego bo na allegro 1 kamień stał po 10 zł ( co za zjeby 10 zł za kamień duchowy !!!! ... cóż ) Tak na prawdę, żeby nie ten smieszny smok i przerabianie stalek. - sprzedał bym już wszystko dobre 2 -3 miesiące wcześniej. W sumie byłem nawet bliski przerobienia stalki. na tą błękitną :P... ale to już jakby inna Historia. Na otarcie łez, że nie doczekałem nowej stalki zostały mi filmy na YT jak ze znajomymi i dwoma K*@*#*!!**mi ( nie wiem jak ja po prostu inaczej nazwać te 2 osoby - ale kojarzy się to tylko z tym czymś do wycierania podłogi :P ) .......... się wymiatało na S1 :P --->>> (........................................ ale kolejny raz profilu z YT nie usunę po filmach z Turnieju PVP na S1 smród nawet nie został, ale ch... z tym to tylko powalona gra ) , też wtedy postanowiłem, że grę kończę, ale jak to się mówi "moja słaba silna wola wymiękła" i po hmm 2,5 miesiąca i stwierdziłem, że będę grać ninją ... a nie prawie zapomniałem o GTSie Na powrót do M2 kupiłem sobie postać GoToSleep z całym EQ - POWRÓCIŁEM WTEDY DO GRY Z KLASĄ Przez to, że wcześniej grałem Wojownikiem Body do 88 lvla i też miałem wtedy wszystko wypasione to tak jakoś ten 92 lvl nie robił na mnie wrażenia. Stwierdziłem więc że albo wykombinuje ninje albo walić to i znowu kończę. Napisałem więc na wołaj z wojownika o dziwacznym nicku GoToSpeep, że kupię ninje daggera 50-60 lvl - TO BŁĄD JAK CH.... 4 dni mi noobki spamowały. Kolesie chcieli mi sprzedać dosłownie wszystko, tylko nie ninje... i tak po tygodniu już prawie zrezygnowany ....... wreszcie kupiłem SpeedBalla. Jakiś koleś kończył grę i została mu postać . Ależ byłem wtedy podjarany trafił mi się idealny model: fajny nick, bez wtopy na skilach M2 i M3 , u biologa aż 4 zęby orka oddane, istny wypas . Najlepsze jest to, że..... przypadkiem zaglądam do plecaka, a tu? Księga Konia Wojskowego no normalnie koń z 21 lvlem :P . Nie było już nad czym myśleć, tylko dać ogłoszenie, zgonić GTSa, stal +9, miecz żalu +9 i bojowy miecz +9 prawie nówka. Były tam jakieś poryte bonusy po 1 właścicielu i jeszcze kamień na szamankę +4 8S Dosłownie 3 dni wcześniej wkręciłem w tego bojowego 10 ludzi, 5 omdlenia, 5 spowolnienia i 10 na trupy nie było w tamtym czasie 5 bonów i bonusów 2K PŻ - mam jeszcze SSy całego eq Tego miecza nigdy nie zapomnę 12 kamieni woja +4 - za 13 razem wszedł, za pierwszym razem kamień ninji +4 i UWAGA!!! rekord 44 kamienie sury +4, jest to autentyczny przypadek z S1. To nie byłem ja ! Akurat jeden Pan chciał poczarować coś w eq i wkładał mi za to kamień sury +4 " zaba002 " za te kamienie powinieneś dostać medal Coś temu Panu, który podarował ten miecz mojemu poprzednikowi do D.... powychodziły te itemyz komendy :P. Stalka to samo, miecz żalu jedynie nie był do poprawy .... ehhhhhh Panie GM. Zresztą co ja się dziwię jaki team - takie itemy. Za to ta Pani, która kupiła ode mnie ******** jakoś lepiej robiła te itemy.... rach ciach komenda i itemik gotowy i jeszcze kamienie powkładała i bony - full serwis i najważniejsze jest to, że nie dała się złapać za rękę xaarowi czy iinnemu czopkowi. I nie wywalili jej z Teamu tak jak Ciebie - PIOTRZE !!! - sorki głośno myślę .... ........ jutro znowu coś napiszę :P
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...