Witam was. Dzis moja historia.
A więc tak, 11.03.2011r. Się zarejestrowałem. około 20.03 dobiłem 150 postów, i dostałem blocka na posty, aż do 23.03. Ale nie przejmowałem się, przeżyłem. Później spamowałem dalej. Zacząłem się udzielać w dziale Metin2, a dokładniej Tworzeniu. Na dzień dzisiejszy mam tam ok. 70 postów. Jednak około 14.05.2011r. Przerzuciłem się na pogaduszki. tam właśnie się teraz udzielam. dziś - 20.05.2011r. uzyskałem liczbę 300 postów. oraz jestem pierwszy raz jako pierwszy w topce, z ilością 65 postów, czego nie zapomnę. Jest to króciótki wpis. na razie ranga Members. Mam nadzieję że będę miał szansę na kida mt2, ale narazie że tak powiem sam sobie robie urlop , nie mam siły szukać i odpowiadać wypocin 10 latków. to taka krótka wypocina ala. WeKKu Pozdrawiam.