Skocz do zawartości

Counter-Strike 2



19 104 tematów w tym forum

  1. Mało klatek

    • 2 odpowiedzi
    • 844 wyświetleń
  2. Autoexec mi nie działa

    • 0 odpowiedzi
    • 1,1 tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 534 wyświetleń
  3. Mało FPSów na w miarę dobrym komputerze

    • 7 odpowiedzi
    • 386 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 459 wyświetleń
  4. Wolna aktualizacja CS:GO

    • 2 odpowiedzi
    • 266 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 291 wyświetleń
  5. Nie dziala ikona cs

    • 8 odpowiedzi
    • 2,9 tys. wyświetleń
  6. Skoki pingu na Faceit

    • 2 odpowiedzi
    • 1,1 tys. wyświetleń
  7. Jak przenieść ustawienia?

    • 1 odpowiedź
    • 334 wyświetleń
  8. Który Dust jest dla Was lepszy?

    • 5 odpowiedzi
    • 357 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 568 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 440 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 300 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 513 wyświetleń
  9. Spadki FPS 200-40

    • 5 odpowiedzi
    • 927 wyświetleń
  10. Zmiana celownika

    • 1 odpowiedź
    • 330 wyświetleń
  11. Problem z myszką w CS:GO

    • 0 odpowiedzi
    • 502 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,6 tys. wyświetleń
  12. CS:GO - Xbox DVR

    • 2 odpowiedzi
    • 451 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 353 wyświetleń
  13. Jak zagrać we 2 na Faceit?

    • 2 odpowiedzi
    • 8,8 tys. wyświetleń
  14. Vac ban za "NIC"

    • 12 odpowiedzi
    • 797 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 256 wyświetleń
  15. Naklejki Kraków 2017

    • 1 odpowiedź
    • 313 wyświetleń
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...