Skocz do zawartości

Pro kiki Junior Blog's

  • wpisy
    2
  • komentarzy
    52
  • wyświetleń
    2 371

Historia powstawania kikiego na MPCforum


historiapowstaniakikieg.png

Cześć, witajcie w moim pierwszym blogu, który będzie informacją dla Was jak powstał kiki na MPCforum.pl

Może zacznijmy od tego dlaczego Pro kiki Junior? Otóż jak wiadomo, jestem "Pro", kiki dlatego, że koleżanki ze szkoły podstawowej zaczęły tak do mnie mówić i tak już zostało, a Junior dlatego, że mam starszego brata.

Na forum zarejestrowałem się jako maszyna do trolowania i hejtowania. Rejestracja odbyła się 5.X.2010roku.

Początkowo zacząłem szukać cheatów do Battlefield Heroes gdyż nudziło mi się czyste granie, dopalacze mają w sobie to coś <3

Podczas poszukiwań zdobyłem kilkanaście ostrzeżeń, które po jakimś czasie zbiłem.

Prawdę mówiąc pomagać zacząłem na początku tego roku w dziale Battlefield.

Miałem kilka prób na podjęcie się kidmoderowania tego działu, lecz nie wychodziło mi to zawsze.

Pierwszą aplikację złożyłem 26 grudnia 2010 roku, została ona odrzucona przez fałszywość kolegi z RL.

Po tym odechciało mi się moderowania forum i chciałem spróbować moich sił w MMT, lecz także zostałem odrzucony.

Co wtedy zrobiłem? trol_mode_on + hejt.

Pamiętam jak były czasy bety serwera MPCforum.minecraft.pl, dostałem wtedy odznakę, która później została wycofana z MPCForum.

Propsy dla jednej osoby za pomysł. : >

Kilka miesięcy później zrobiłem kolejną aplikację na kidmoderatora BF'a, zostałem przyjęty lecz po dwóch miesiącach zostałem zdegradowany do membersa.

W tamtych czasach dostałem się do MPC Media Team jako GP'owiec.

Dnia 25 marca odbyła się premiera Crysis2, wtedy kokosz utworzył dział testowy "Crysis2".

Złożyłem podanie na kidmoderatora i zostałem przyjęty, po dwóch miesiącach awansowałem na Moderatora tego działu.

Po jakimś czasie dostałem się na Moderatora działu Battlefield.

Teraz jestem jedynie moderatorem działu Battlefield, gdyż po update IPB mój pierwszy dział został przeniesiony do Inne FPP.

Na forum poznałem wielu wspaniałych ludzi między innymi ; Zavetti, Lord Makin, SPAT, Mizer, Usama Su kocen, Gamus, Strepsils, MrPiotrek122, Matzar, TamiS, THTSN, Endymion_, M@niek, Enzil, Lenart, Ventos, dudsonowa, Wredna, Upssik, Samyy, TCQ i wiele wiele innych osób, których nie wymieniłem. Przepraszam. :(

To chyba będzie na tyle, dziękuję za przeczytanie tych bzdur, które tutaj wypisałem

Pozdrawiam wszystkich, Pro kiki Junior.

 

 

"Mam ogromny szacunek dla wszystkich normalnych"

"Szanuje Ciebie gościu i robię to z serducha"

 

 

Wiem, wiem, wiem. Ten blog moze byc pisany na odwal sie, lecz tak to jest gdy w tym samym czasie robie sie projekt z geografii.

40 komentarzy


Rekomendowane komentarze



M@niek

Opublikowano

Najsowy blogu$. btw. nie pierdl, że masz na imie Szymon?!

Pro kiki Junior

Opublikowano

Najsowy blogu$. btw. nie pierdl, że masz na imie Szymon?!

Mam na imię Kacper : >

M@niek

Opublikowano

Mam na imię Kacper : >

Ah, już widzę do kogo to mówią ;)

Farex

Opublikowano

A o biednym małym Farexiu zapomniałeś :( Fakt że jestem krótko na forum ale już żydziłem od ciebie rp :P

Missbułgaria

Opublikowano

Skończcie z Blogami tego typu.

OMG .. Jestem nn zalogowałem sie dla fazy teraz pisze posty i jestem fajny.

Zero^^

Opublikowano

Niesamowita sprawa.

Pro kiki Junior

Opublikowano

Skończcie z Blogami tego typu.OMG .. Jestem nn zalogowałem sie dla fazy teraz pisze posty i jestem fajny.

 

nie jesteś fajny.

Gość HollyWSRH

Opublikowano

Ten z góry ma z Ciebie beke.


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...