Skocz do zawartości

Pro kiki Junior Blog's

  • wpisy
    2
  • komentarzy
    52
  • wyświetleń
    2 371

Historia powstawania kikiego na MPCforum


historiapowstaniakikieg.png

Cześć, witajcie w moim pierwszym blogu, który będzie informacją dla Was jak powstał kiki na MPCforum.pl

Może zacznijmy od tego dlaczego Pro kiki Junior? Otóż jak wiadomo, jestem "Pro", kiki dlatego, że koleżanki ze szkoły podstawowej zaczęły tak do mnie mówić i tak już zostało, a Junior dlatego, że mam starszego brata.

Na forum zarejestrowałem się jako maszyna do trolowania i hejtowania. Rejestracja odbyła się 5.X.2010roku.

Początkowo zacząłem szukać cheatów do Battlefield Heroes gdyż nudziło mi się czyste granie, dopalacze mają w sobie to coś <3

Podczas poszukiwań zdobyłem kilkanaście ostrzeżeń, które po jakimś czasie zbiłem.

Prawdę mówiąc pomagać zacząłem na początku tego roku w dziale Battlefield.

Miałem kilka prób na podjęcie się kidmoderowania tego działu, lecz nie wychodziło mi to zawsze.

Pierwszą aplikację złożyłem 26 grudnia 2010 roku, została ona odrzucona przez fałszywość kolegi z RL.

Po tym odechciało mi się moderowania forum i chciałem spróbować moich sił w MMT, lecz także zostałem odrzucony.

Co wtedy zrobiłem? trol_mode_on + hejt.

Pamiętam jak były czasy bety serwera MPCforum.minecraft.pl, dostałem wtedy odznakę, która później została wycofana z MPCForum.

Propsy dla jednej osoby za pomysł. : >

Kilka miesięcy później zrobiłem kolejną aplikację na kidmoderatora BF'a, zostałem przyjęty lecz po dwóch miesiącach zostałem zdegradowany do membersa.

W tamtych czasach dostałem się do MPC Media Team jako GP'owiec.

Dnia 25 marca odbyła się premiera Crysis2, wtedy kokosz utworzył dział testowy "Crysis2".

Złożyłem podanie na kidmoderatora i zostałem przyjęty, po dwóch miesiącach awansowałem na Moderatora tego działu.

Po jakimś czasie dostałem się na Moderatora działu Battlefield.

Teraz jestem jedynie moderatorem działu Battlefield, gdyż po update IPB mój pierwszy dział został przeniesiony do Inne FPP.

Na forum poznałem wielu wspaniałych ludzi między innymi ; Zavetti, Lord Makin, SPAT, Mizer, Usama Su kocen, Gamus, Strepsils, MrPiotrek122, Matzar, TamiS, THTSN, Endymion_, M@niek, Enzil, Lenart, Ventos, dudsonowa, Wredna, Upssik, Samyy, TCQ i wiele wiele innych osób, których nie wymieniłem. Przepraszam. :(

To chyba będzie na tyle, dziękuję za przeczytanie tych bzdur, które tutaj wypisałem

Pozdrawiam wszystkich, Pro kiki Junior.

 

 

"Mam ogromny szacunek dla wszystkich normalnych"

"Szanuje Ciebie gościu i robię to z serducha"

 

 

Wiem, wiem, wiem. Ten blog moze byc pisany na odwal sie, lecz tak to jest gdy w tym samym czasie robie sie projekt z geografii.

40 komentarzy


Rekomendowane komentarze



SPAT

Opublikowano

Geoninga, "Kupoś" aka "Gejoning"
= leże xD

 

weeśśśśśśśśśśśśś trooolu mogłeś się bardziej rozpisać ;*

Pro kiki Junior

Opublikowano

= leże xDweeśśśśśśśśśśśśś trooolu mogłeś się bardziej rozpisać ;*

 

Robie projekt na geografie.

Gość Pexiak

Opublikowano

Cool story brah.

A tak na poważnie to fajnie się czyta.

SPAT

Opublikowano

Kurrr czemu zmienileś =d ?

Geoning

Opublikowano

Mogę to potraktować za obrazę, bo to mnie obraża.

Pro kiki Junior

Opublikowano

Mogę to potraktować za obrazę, bo to mnie obraża.

rly?

Nie boję się tego co mówię i nie będę cicho siedział jak 3/4 teamu.

Dupy też nie będę lizał.

Geoning

Opublikowano

rly? Nie boję się tego co mówię i nie będę cicho siedział jak 3/4 teamu.Dupy też nie będę lizał.

 

Zapraszam na PW. Team MPC powinien być jednością, a nie tak jak Ty odstawiać od innych.

Wiśniowy

Opublikowano

Mogę to potraktować za obrazę, bo to mnie obraża.

 

Hehe. Chcesz popisać się rangą?

 

@kiki

 

Nie gadałem nigdy z Tobą, ale historia godna poświęcenia uwagi :)

Pro kiki Junior

Opublikowano

Zapraszam na PW. Team MPC powinien być jednością, a nie tak jak Ty odstawiać od innych.

Kto tutaj odstaje od innych.

Baksiu

Opublikowano

Zjadłem kalendarz adwentowy czytając Twoje wypociny. I szczerze mówiąc, było warto.

 

Btw. - przeprosiny nieprzyjęte.

Usama Su kocken

Opublikowano

cool story bro ! xD

 

Geo wyluzuj -,- że każdy cie jedzie to nie kikiego wina :>

 

i jeszcze jedno Geo szacunek moderatorów trzeba sobie wyrobić a nie od razu kurwa spina

Dzanek

Opublikowano

Blogasek sweetaśny, najbardziej podoba mi się napis :D

devju

Opublikowano

Zjadłem kalendarz adwentowy czytając Twoje wypociny. I szczerze mówiąc, było warto.Btw. - przeprosiny nieprzyjęte.

Dokładnie. Nie przyjmuję ^^.

Matzar

Opublikowano

No dodałeś mnie. ; *

fajnie, fajnie.

Mączka

Opublikowano

I mnie za czasów BF. Co mi trolowałeś o najmniejszy błąd :D

Wredna

Opublikowano

Fajny blog :) Kto by pomyślał, że mimo takich problemów mamy jednego z najlepszych modów "BF2" xD

Imbalanced

Opublikowano

Cool story bro. To mnie rozjebało

Geoninga, "Kupoś" aka "Gejoning"

Geo nie usuwaj!


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...