Skocz do zawartości

Myśli dziobaka.

  • wpis
    1
  • komentarzy
    13
  • wyświetleń
    1 547

"Traktuj mnie tak jak bym za chwile miała odejść" - MPC VERSION.


Serdeczne pozdrowienia dla MPCforumowiczów.

MIJOSZI.

Pewnego razu na mpc, okryty nerwami i myślami zadająć sobie pytanie "o co w tym wszystkim chodzi?"..pisał "ostatniego" posta..i siedział

w towarzystwie swojego kolegi..

Mijoszi leżała w łóżku w 6tym miesiącu ciąży..a że było już późno to starała się usnąć

Jednak nie mogła..rozpłakała się, tuląc maskotkę dziobaka i zadręczała się myślami

- a może to ma się tak włąśnie skończyc..

- może on już mnie nie kocha

- może to ja coś nie tak robie..

zadawając sobie te pytania i szukając jednocześnie odpowiedzi leżała tak długo aż urodziła.

Gdy sie obudziła chciała go zobaczyć..i raz jeszcze porozmawiać.

Umówili się u niego w domu. Po drodze myślała co ma postąpić..

Czy się rozstać..a czy dać temu uczuciu już kolejną szansę

Wszystko potoczyło się w taki sposób że gdy go zobaczyła..poczuła

jak wielkim uczuciem go darzy..A on czule ją przytulił i powiedział: "Mijoszi... pokaż cycki"

Ocierał jej łzy a następnie próbował namówić ją żeby zdjęła koszulkę

Zdali sobie sprawe że to takich momentów brakowało w ich związku

I to właśnie ich brak powodował najwięcej usterek.

Przeróbka zrobiona dla celów humorystycznych, nie miała na celu nikogo urazić.

13 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Calme

Opublikowano

Te dwa wpisy z wierszami, które się ostatnio pojawiły to serio jest gunwno.

PS Niech autor wybaczy, ale to prawda.

KlauS.

Opublikowano

hahahaha_abfe8e_191371.jpg

 

Zdjęcie zostało dodane dla celów humorystycznych, nie miało na celu nikogo urazić.

 

KC JAKIM

Dziobagg

Opublikowano

Lol. xD Tobie naprawdę się nudzi. xD

Po prostu Klaus mi podesłał wiersz i kazał mi jakoś przerobić, a jak zobaczyłem ciążę, kobiete itp to pomyślałem o Tobie xD

Miyoshi

Opublikowano

Po prostu Klaus mi podesłał wiersz i kazał mi jakoś przerobić, a jak zobaczyłem ciążę, kobiete itp to pomyślałem o Tobie xD

xD

Gość Valze

Opublikowano

Głębokie ;)

DesoPL

Opublikowano

Głębokie jak woda w sedesie.

Rozkrecony

Opublikowano

hejterystyczne hejtery :)

jak mozna sie nabijac z uczuc? O_O

Trzeba przeżyć kilka trudnych chwil żeby coś takiego zrozumieć i mieć trochę mózgu żeby na coś takiego mądrze odpowiedzieć.

DesoPL

Opublikowano

hejterystyczne hejtery :)

jak mozna sie nabijac z uczuc? O_O

Trzeba przeżyć kilka trudnych chwil żeby coś takiego zrozumieć i mieć trochę mózgu żeby na coś takiego mądrze odpowiedzieć.

 

Panie ty pan mi tu nie piernicz o trudnych chwilach, bo miałem ich tyle w swoim życiu. że można by było napisać powieść z nich na poziomie Grand Theft Auto The Movie. xF

Gość Square Design □

Opublikowano

Aha.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...