Skocz do zawartości

Vertmarowskie Bloggowisko

  • wpisy
    3
  • komentarzy
    54
  • wyświetleń
    3 905

Vertmar ogłasza - nowy projekt League of Legends


Siemka

 

Dziś zwięźle i na temat.

Poszukuję jednej, ew. dwóch osób grających w LoL'a oraz chcących występować na YT / zakładce filmy na mpc forum

O co kaman?

Zakładamy nowe konta, gramy na EuNe. Nagrywamy wszystkie mecze, wraz z tymi do 3lvl na botach. Seria będzie nosić nazwę ,,Od zera do Challangera''

 

chętni?? piszcie na pw ;>

19 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Emil0

Opublikowano

@Gamus: Odezwał się brąz ....

Fajna inicjatywa, jednak ja nie jestem na nią chętny

Raen

Opublikowano

Nie uważasz, że takich ,,projektów'' jest trochę zbyt dużo?

Gamus

Opublikowano

@Gamus: Odezwał się brąz ....

Fajna inicjatywa, jednak ja nie jestem na nią chętny

Jakie to smutna nazywasz mnie brązem :f

 

@A co do samego projektu troszkę za późno się za niego zabrałeś bo obecnie na smurfie 27 lvl :f

TuFAST

Opublikowano

lol metin2 mc Nie macie innych gier??

Lesteross

Opublikowano

lol metin2 mc Nie macie innych gier??

 

Owszem. Sapera, pasjansa, pinballa.

Vertmarr

Opublikowano

mam nagrywać let's playe z sapera? spoko, fps będzie op

Lesteross

Opublikowano

mam nagrywać let's playe z sapera? spoko, fps będzie op

 

Jak rozdupisz experta w kilkadziesiąt sekund to git.

HrabiaMarkiz

Opublikowano

Jakby takie coś nagrywać z każdego meczu to około by tysiac filmików trzeba było nakręcić jak nie więcej :D

Lesteross

Opublikowano

A ja od zera do jedynki, bo jestem binarny.

Katien

Opublikowano

nic nowego, ale powodzenia.

 

ps wyczuwam gwiazdorstwo. ;s

Jowe.

Opublikowano

mogę ale to w s4

unban kjerwa

Opublikowano

" Nagrywamy wszystkie mecze"

 

Czyli mam rozumieć, że masz dysk trzysta pindzisont Terabajtów? hyhy ok xD

Marahin

Opublikowano

inb4

>gramy na EU NE

>challangera

 

Challengera. A EU NE ssie pałę.

Gość Renissance

Opublikowano

Napisałam do Ciebie na PW, ale coś nie chce się wysłać.

 

 

Każdy sam nagrywa? Czy jedna osoba nagrywa rozgrywki grane w 2-5 osób? :p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...