Skocz do zawartości

Trudne sprawy

  • wpis
    1
  • komentarzy
    56
  • wyświetleń
    3 214

Żale, przemyślenia i takie, takie


Miyoshi

2 830 wyświetleń

Wkurzają mnie ludzie, którzy oceniają innych przez pryzmat słuchanej muzyki, czy noszonych ciuchów.

Wkurzają mnie ludzie, którzy są dwulicowi i fałszywi.

Wkurzają mnie ludzie, którzy są tępymi, bezmózgimi istotami.

 

Ale może od początku. Sam pomysł napisania bloga przyszedł sobie znikąd. Po prostu lubię dzielić się z ludźmi moimi spostrzeżeniami na świat i prowadzić dyskusje.

A teraz przechodząc do sedna sprawy. Śmiem twierdzić, że ludzie dzielą się na dwie połowy (chociaż w sumie nie, bo połowy są równe... nevermind): normalnych i beznadziejnych.

 

1. Naprawdę, niech mi ktoś wyjaśni, jak można oceniać drugiego człowieka, bo nosi rurki czy dzwony? Bo słucha Disco Polo, a nie metalu? Zastanawia mnie, jak społeczeństwo musiało nisko upaść, aby tak się zachowywać. Świat idzie do przodu i tego nie zatrzymacie. Kiedyś kobiety były traktowane inaczej (no, w niektórych częściach świata nadal są), kiedyś zasady i prawa były inne. Ale kiedyś liczyło się to, co człowiek sobą reprezentuje. Teraz chyba jest odwrotnie: im głupszy tym lepszy. Nie chcę pisać jakiś epopei na ten temat, bo wiem doskonale, że ci, którzy robili z chłopaków w rurkach pedałów dalej to robić będą, niemniej to jest naprawdę smutne.

 

2. Kolejna zaraza społeczeństwa - dwulicowi i fałszywi ludzie. Rozprzestrzeniają się na potęgę i są to często osoby, po których takich zachowań byśmy się nie spodziewali. No cóż. Smutne x2.

 

3. Tępe, bezmózgie istoty to z kolei osoby, które mają czelność obrażać ludzi słabszych i chorych. Urodzili się tacy, a nie inni, ale nie znaczy to, że nie mają prawa do szczęścia i miłości. Ostatnio oglądałam vloga jednej kobiety. Jest chora na łamliwość kości czy jakoś tak. Wygląda inaczej niż my, mówi inaczej niż my, ale dalej pozostaje pełną życia, wesołą babką, której hobby stało się nagrywanie na YT. I co widać pod jej filmami? Komentarze typu: "twój facet na pewno z tobą jest, bo wyglądasz, jak ******* i pewnie lubi fetysze z odmieńcami". Taki cytat jednego, który szczególnie zapadł mi w pamięć. Zastanawiam się, jakim pojebańcem trzeba być, aby coś takiego pomyśleć, a co dopiero napisać.

 

Społeczeństwo naprawdę chyli się ku upadkowi, a co śmieszniejsze zaczyna to bawić coraz większe grupy osób.

Tutaj dobry przykład: http://www.mpcforum.pl/topic/1036065-niedlugo-koniec-wakacji/?p=8696833

Witki opadają, jak czyta się tego typu wpisy i jeszcze wielką radość, bo przecież to jest 'PRO ELO SUPER', nie?

56 komentarzy


Rekomendowane komentarze



Hrabson

Opublikowano

Miyo, oczywiście, że masz rację ale wiesz jak się kończy wstawianie takich blogów na forum gdzie co najmniej połowa użytkowników jest... (epitet sobie odpuszczę)

 

Moja rada - nie zwracaj na takich ludzi uwagi, nie warto. Nie próbuj ich naprawiać ani niszczyć, po prostu zostaw ich sobie a otocz się ludźmi dobrymi. Tyle.

Gość dordo56

Opublikowano

jak ktoś słucha disco polo to nie może być normalny :3

Miyoshi

Opublikowano

Miyo, oczywiście, że masz rację ale wiesz jak się kończy wstawianie takich blogów na forum gdzie co najmniej połowa użytkowników jest... (epitet sobie odpuszczę)

 

Moja rada - nie zwracaj na takich ludzi uwagi, nie warto. Nie próbuj ich naprawiać ani niszczyć, po prostu zostaw ich sobie a otocz się ludźmi dobrymi. Tyle.

Nie zwracam, a tym bardziej nie próbuję ich naprawiać, bo wiem, że to nie ma sensu. ;)

Miyoshi

Opublikowano

Kiedy vlog? :D

Nie będzie vloga, bo nie mam sprzętu. ;f Dlatego sobie piszę żale i bóle na blogu. :D

Gość Pan Szymek

Opublikowano

Skoro i tak mam nie iść jakiegoś dnia do szkoły, to wolę sobie kilka godzin dłużej pospać ;_;

 

A co do tematu, to świat zawsze dzielił się na normalnych ludzi i takich, jak w Twoim opisie, z tym, że inaczej się to objawiało.

Gość LemoN.

Opublikowano

mijoSi streść to przeczytam ;f

Hajda™

Opublikowano

jak ktoś słucha disco polo to nie może być normalny :3

 

A na dyskotece to do Metalu tańczysz nie?

Miyoshi

Opublikowano

mijoSi streść to przeczytam ;f

Czytanie nie boli. ._.

 

A na dyskotece to do Metalu tańczysz nie?

You made my day. xD

XJ9..

Opublikowano

Według mnie świat się dzieli na grupy. Te grupy zrzeszają ludzi którzy mają coś wspólnego ze sobą. te grupy nawzajem jak by to powiedzieć "zwalczają się" gdyż każda twierdzi iż ona ma racje a nie inna grupa

Mnie to tam #i_don't_care bo staram sie tak nie zachowywać i nie przebywam w towarzystwie takich ludzi jakich wymieniłaś ;)

Gość dordo56

Opublikowano

A na dyskotece to do Metalu tańczysz nie?

nie, ale disco polo tam nie leci

to nie są wesela

KomputeromaniaK

Opublikowano

O gustach się nie dyskutuje, tyle.

 

Wiesz, dyskusja o gustach a wyzywanie i dyskryminacja to dwie różne rzeczy ;)

HarnasxJP5

Opublikowano

Aż kurwa konto zrobiłem jak to przeczytałem, a przeczytałem całe ( co de fakto, jest dziwne, jeżeli chodzi o moje czytanie blogów). Faceci oceniających innych facetów, przy tym obrażając ich, sami siebie obrażają, bo jaki normalny facet oceni po wyglądzie faceta, wut. Ale co zrobić, społeczeństwo zmieniło się w sumie z dnia na dzień, nowe trendy itd co się równa z nowymi hejterami i tak dalej i tak dalej...

Druga sprawa - dwulicowość, to zawsze było, jest i będzie. Tego już sie niestety nie pozbędziemy ;-)

Trzecia sprawa - nawet wiem, o która youtuberke ci chyba chodzi, bo sam widziałem jej pare vlogów i to jest kurwa tak żałosne, że ludzie obrażaja innych tylko z tego powodu, że są np niepełnosprawni, grubi, chudzi, maja takie i siakie włosy, upodobania czy inne duperele... Fakt, nie ma czegoś takiego jak Tolerancja w naszym kraju i nigdy nie będzie, no ale troche rozsądku by się przydało i jakiś szacunek do innego człowieka mieć, a najlepsze jest to, że osoba wypominająca wady innej, sama nie jest lepsza...

Dobra, jebać to, głupimi blogami i wypowiedziamy i tak nic nie zmienimy,

pozdrawiam ;)

Miyoshi

Opublikowano

A vlog w październiku z Poznania xD

Z Tobą w roli głównej. ^^

GeRu

Opublikowano

Vlogi z Twoimi przemyśleniami byłyby super! :)

Flap

Opublikowano

A na dyskotece to do Metalu tańczysz nie?

 

Nie wiem do jakich ty klubów chodzisz, ale w Polsce w NORMALNYCH klubach są DJ'e którzy grają techno...

Miyoshi

Opublikowano

Vlogi z Twoimi przemyśleniami byłyby super! :)

No nie wiem. :P Ale nawet nie mam na chwilę obecną sprzętu, aby cokolwiek nagrać. :P

 

Nie wiem do jakich ty klubów chodzisz, ale w Polsce w NORMALNYCH klubach są DJ'e którzy grają techno...

Zależy. Często grają kawałki disco polo. Przy takich się najlepiej bawi... no przynajmniej ludzie, których ja znam preferują wygibasy w rytmach disco niż techno. Ale to nie jest ważne. :f Każdy woli co innego i każdego należy szanować.

Solymr

Opublikowano

Szanować należy też tych, którzy mają inne zdanie, i zniesmacza ich taki ubiór. A nie wyzywać ich od beznadziejnych, tępych, bezmózgich istot.

SkrandeR

Opublikowano

Lol, ja lubię sobie czasami targać rapy a nie pogardzę dosco polo czy dubstepem.

 

Każdy ma inne gusta, każdy człowiek jest inny.

Miyoshi

Opublikowano

Szanować należy też tych, którzy mają inne zdanie, i zniesmacza ich taki ubiór. A nie wyzywać ich od beznadziejnych, tępych, bezmózgich istot.

Tępymi, bezmózgimi istotami nazwałam ludzi, którzy naśmiewają się z osób chorych, niepełnosprawnych itd. Nie czytałeś uważnie. ;f Każdego trzeba szanować, a obrażając chłopaka noszącego rurki nie szanujesz go. Zniesmacza Cię - okej, ale to nie powód, aby wyzywać i mieszać z błotem, bo nosi takie spodnie, a nie inne. ;)

Spaxor

Opublikowano

 

twój facet na pewno z tobą jest, bo wyglądasz, jak ******* i pewnie lubi fetysze z odmieńcami

 

Ciekawy jestem co zrobi, jeżeli jego dziecko urodzi się z podobną chorobą.. ;x

Miyoshi

Opublikowano

Ciekawy jestem co zrobi, jeżeli jego dziecko urodzi się z podobną chorobą.. ;x

Tacy ludzie nie powinni mieć dzieci...

Flap

Opublikowano

No nie wiem. :P Ale nawet nie mam na chwilę obecną sprzętu, aby cokolwiek nagrać. :P

 

Zależy. Często grają kawałki disco polo. Przy takich się najlepiej bawi... no przynajmniej ludzie, których ja znam preferują wygibasy w rytmach disco niż techno. Ale to nie jest ważne. :f Każdy woli co innego i każdego należy szanować.

Mówie o normalnych klubach z prawdziwymi dj'ami typu Omen płośnica, Ekwador Manieczki, Bajka Mielno, Arena Kokocko, a nie jakieś badziewnych klubach nikomu nie znanych do których chodzi jakaś dzieciarnia.


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...