[Okiem Diaxa na Użytkowników] 2# KlauS :#
KlauS :# - Czyli zwany Foromus Osobnikus
Ocena użytkownika:
Jego Posty 8.5/10
Posty tego osobnika są estetyczne
Profil 7/10
Jak widać! Ten osobnik ma czysty profil i na pewno żadnych zastrzeżeń!
Zachowanie 8/10
Ten osobnik się zachowuje jak na swój wiek ![]()
Estetyka 10/10
Bardzo estetyczny profil
Awatar 8.5/10
Widać że Pan Klaus posiada avatar
Średnia 8/10
To ocena ogólna
=============
Pozdrawiam
~McTheDiax

20 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się